Glavni meni

CBR1000F

Započeo Gavrolini, 23 Januar, 2012, 02:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Slatke su to muke...
©ta æe¹ sa RF, na dobo¹?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigsheki

hocu druze,da izvines pun mi je 2ki vise leseva a ne bi da dajem 4-5 hiljada za motor koji cu voziti 3 nedelje godisnje.imao teneru xtz660 iskoci osigurac na radilici i njao....posle kawasaki zzr600 muke sa karbovima,posle yamaha 600r bila lupana vukla u stranu,pa sad rf je ok...ali i tu sa karbom imao odma problem...stelovanja ovo ono....i ogadi mi se tako motor i prodacu ga...posto akd god dodjem na leti naj vise se cacka motor...hocu ad sipam i vozim...zato mislim da je 1000f pouzdan...ako i to budu lesevi posto cu da ga uvezem odavde,onda negine nesto 2004+ do 25,000km pa ako i to bude fakalo ja sam motorima azvrsio tim jacim...skuter i cao.neznam da li se tebi nekad nesto tako ogadilo radi sitnica i gluposti ali meni jeste :)))))

Hohštapler

...ja se ovih dana ne¹to bio razmi¹ljao o tom RF600, meni je to jedan od najlep¹ih motora ikad, a mnogima je ru¾an...
Opale su im cene ba¹ ba¹ jako i mo¾e se naæi sad od 1000 do 1500 evra da valja, da je sve ok.
a nisam ga nikad ni vozio, ne znam ni kakav, ma nisam nikad ni seo! Samo ti oklopi i ram su mi prelepi, dodu¹e ja volim te stare R-ove..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigsheki

i meni se svidja izgled i prelepo se vozi,pogotovo mi se svidja zadnji kraj sto je sirok.ja dolazim krajm oktobra u srbiju pa mozemo biti u kontaktu preko fb ili skyp pa mozes moj da probas....cena im jeste niska i ja cu moj dati za verovatno 1000 eur kad budem uzeo drugi uskoro...tj cbr 1000f ili nesto mladje nebitno da li enduro ili r samo da se lepo vozi i da je dobro.....uvek sam slusao druge sta je naj bolje,sta valja,bla bla....i uvek se zaebo...auta menjam bas cesto...nikad se nisam zaebo jer nikada nikog nisam  slusao.

Hurricane

..brat moj imamo isti ukus, i meni taj RF izgleda ispred vremena, probao i 600 i 900 ali jako mnogo su neudobni,

ma jedan od najgorih polo¾aja vozaèa.. e sad, mo¾da ¹to sam ja visok, ali èuo sam jo¹ par prijava na istu temu..

ide do jaja, opet je i to bitno zar ne.. kad boli da zna¹ za¹to...  ;D

bigsheki

ja sam 189 i meni je ok.....niti ruke niti ledja da me fakaju na relaciji od 150-200km

Hohštapler

Ma nisam seo na njega a kamoli provozao, al zna¹ kad mi je dizajn prelep!  [balavi] :drka:
Nisam ni ja nizak, 185-186cm a  vozim CB500, naked, posle njega ne znam ¹ta æe mi biti neudobno... kupim vetar ko jarbol.

Sheki, ako si negde u blizini NS, prihvatam ponudu!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigsheki

Pa ja sam iz Novog Sada kod Titela :) znaci Titel city :))))