Glavni meni

CB600F Hornet

Započeo davidoff, 22 Januar, 2012, 14:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ja ga probao samo prva, druga i powerslide rekoh zajebi da ne olupam tudji motor

nego kakva je ta maserka u pekari? :D

Ripley

Sisata, kakva ce biti u pekari  :)  ali ozbiljno.

ghoul

Citat: Ripley poslato 19 Septembar, 2012, 22:49
isprovocirao pod navodnicima, nego sledeci put kad budes isao kod pit-a da trazis jednu masazu od njegove radnice Gage (samo æuti, nisam ti ja ovo rekao) :)

draz korneta i jeste sto naginje retro fazonu, meni se bas to i svidja. ceo uspeh je zaradio najvise zbog agregata koji nosi i koji je bio mnogo ispred svih u naked klasi 600 98 kad je izasao. Hteo sam da uzmem fazer-a 2002, jos kad sam vozio sv. Pa sv je bio raketa za njega, a kad sam probao korneta nikakvih nedoumica nisam imao da je to bas TO

posto si vozio i sv-a i sada hornet. Jel mozes da napravis neko poredjenje imedju ta dva motora?
ja sam se lozio da kupim hornet ili sv jer mi se isto svidja taj retro fazon .. i naleti mi sv za smesne pare, i uzmem njega

goranvojska

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2012, 23:31
ja ga probao samo prva, druga i powerslide rekoh zajebi da ne olupam tudji motor

nego kakva je ta maserka u pekari? :D
jagodinka simonovic

iva749

Citat: rista467 poslato 17 Septembar, 2012, 21:50
Glavnu manu su vec svi pomenuli a to je zastita od vetra, dakle bez vizira nije prijatno voziti na otvorenom putu.

E bas jeste prijatno bez vizira. Kome smeta vetar, ne treba ni da vozi naked-a..

UFF


Ripley

I ja se slazem sa koleginicom  [clapp]

Dobar je Hornet do 220 km/h, tada pocinje prava borba sa vetrom  [yahoo] Imam vizir, ali samo zato sto mi je sat od F4, pa ne mogu da ga skinem. Inace mi isto i sa i bez, duva pa rastura. A ako nekom smeta vetar jedini lek bi bio kabina od 539, pa nek se vozi  ;D

Ripley

@ghoul

ne znam kako da ti objasnim razliku. Dva totalno razlicita sveta. Drugacije se obaraju jer im je teziste skroz drugacije, kornet ima bolje vesanje, kocnice, menjac. SVov agregat je super za turing, kornetov za divljanje. Jednostavno kornet kada vozis, uvek se lezis ko da si jeo bunike :)

mkt

stalno mi se ovde pravi neka oksidacija, da je tako nazovem  [neampojma]
jel zna neko sta mu ovo dodje, posto u manualu nisam nasao  [doh]


[attachment deleted by admin]

Kengur

Fali kompresije pa izbija... ;)

Salu na stranu, ne mogu da provalim koji je to deo masine, da nije negde iznad akumulator? Mozda je pre cureo...

Ripley

Akomulator mu je sa druge strane, jedino da nije ostecena fabricka boja, pa da blok nema zastitu i reaguje na vlagu. A to malo zatvoreno crevo mora biti suvo, tu se taloze uljna isparenja. Ako ima ulja u njemu, pretpostavka je da fali kompresije.

mkt

sve je suvo,jdino sto se navatalo malo tog belog sranja

Taraba

svr¹io ti neko na kornet [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

neko mi inkognito prca motor 

UFF

moras na operaciju slepog creva

pit

Citat: Ripley poslato 19 Septembar, 2012, 23:34
Sisata, kakva ce biti u pekari  :)  ali ozbiljno.


   Khm,khm...samo vas gledam ....za sad.

Ripley

Ma samnom je lako  ;D ja sam fin mladic, al ako ti UFF pocne operisati po pekari, morat ces nalaziti neke corave, bez ruku i nogu  [rofl]

Dzonsi

Vidim da svi sa Horneta prelaze na CBR a ja sa CBR900 pre¹ao na Hornet  ;D

Mogu reci da sam prezadovljan motorom.Uzeo sam ga pre mjesec i po dana i samo ulje promjenio i filter i gass..Prednja guma bila potrosena samo po sredini i imala brijeg pa sam stavio pirelli supercorsa naprijed polovnu a zadnja mi je nova michelin pilot i jbg drze solidno gume...Prva investicija ce mi biti dve dobre bridgestone batlax jer sam sa njima stvarno prezadovoljan!Auspuh sam promjenio odmah stavio boss carbon top da ima motor neki zvuk i mogu reæi da sam prezadovoljan zvukom

Kod mene je 2004 godina i mislio sam da je mjenjana viljuska naprijed ali sam kasnije po forumima vidio da je tek od 2005 USD vile [doh]





[attachment deleted by admin]
Burn the rubber not your soul!

mladen84

Citat: Ripley poslato 19 Septembar, 2012, 22:16
[rofl]  [rofl]  [rofl]

imam lek ja za rupe i lezece, podignem se sa sedi¹ta  :P a veæ tri puta sam imao omlet na rezervoaru da sam morao da stanem i sidjem sa motora  ;D ali za svako zadovoljstvo mora nesto da se i istrpi


e ovo nisam probao ali ne sumnjam da je ludilo i nesto sto se ne zaboravlja. :D :D :D
Ne brze od zivota

Slaninar

Citat: mkt poslato 22 Septembar, 2012, 02:43
stalno mi se ovde pravi neka oksidacija, da je tako nazovem  [neampojma]
jel zna neko sta mu ovo dodje, posto u manualu nisam nasao  [doh]


Glupo pitanje (nisam ni video motor): je li crevo za odu¹ak akumulatora prikaèeno na isti i sprovedeno do kraja, da kaplje ispod motora?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen