Glavni meni

Yamasaki nece da sastavi

Započeo Bori¹a, 12 Januar, 2012, 19:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

joka

I ¹ta æe da bidne sa onim buradima kompresije,¹to naruèismo?  [neampojma]                  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam moje bure raskrcmio...evo sutra dolazi Lazic da mu dolijem to sto je ostalo, a rekao mi je da mu i viljuska meka...pa cemo par kapi i u viljusku da sipnemo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: revolution poslato 20 Januar, 2012, 18:00
Ja bi sada da rekapituliramo:
1. jamasaki nece da pali
2. konstatovano da je verovatno do kompresije (by Revolution...samo namamcena udica)
3. doliti kompresiju (by Kengur and Gaspar...udica spustena na zeljenu dubinu)
4. krece buckanje (by mnogo clanova fourma, koji su se sami prikljucili ili su bili pozvani da buckaju)
5. izvlacenje (by T'n'G Kopreshn ...borba je dugo trajala ali je privucen k obali)
6. zavrsni udarac (by Motomanijaci......na kraju nema ko nije tuko po glavi)
7. kraj zabave (by Bambi....a posle se cudi sto su mu pojeli mamu)

[rofl] [rofl]


[clapp]

Nadalina

;D ;D ;D ;D ;D

A, bilo je lepo dok je trajalo.... [rofl]
Dzukela u podznaku

srbac

A Bo¾ja èestica je vrh vrhova !!! Mi smo slali klince koji su dolazili na praksu u ma¹inski park da odu do Benzinske pumpe po kompresiju a radio je jedan matori zaguljeni Ljubi¹a, bilo je ¹amara samo tako, kao mene ste na¹li da zezate !!! Posle ih je terao da donesu fla¹u od kisele vode jer samo navodno u njoj mo¾e da se sipa kompresija, pa se jadni ubi¹e po firmi da nadju fla¹e....
Bori¹a danas sam dobio tablicu za motor , biæe uskoro proba!!!!

Gašpar

Danas lik na Banjici prica kako nema kompresiju na Yugu i ja mu naravno ponudim, a kaze on - Znam tu pricu sa Moto Manijaka  [rofl] [rofl] [rofl]

Pajche, ako si tu javi nam se  ;D ;D ;D

Bori¹a

Oce li ova tema da postane legenarna kao ocenjivanje restauriranih automobila, pa ono pranje klipa i cilindra sipanjem vode kroz auspuh i slicne teme? ;D

Kengur

Citat: Gaspar poslato 05 Februar, 2012, 02:10
Danas lik na Banjici prica kako nema kompresiju na Yugu i ja mu naravno ponudim, a kaze on - Znam tu pricu sa Moto Manijaka  [rofl] [rofl] [rofl]

Pajche, ako si tu javi nam se  ;D ;D ;D

Ziva istina... :D

Iskrivili smo se svi kolektivno od smeha... :D

Tihi_ZR

Dobar glas daleko se cuje.  :)

goranvojska

Citat: Borisa Motorisa poslato 05 Februar, 2012, 02:16
Oce li ova tema da postane legenarna kao ocenjivanje restauriranih automobila, pa ono pranje klipa i cilindra sipanjem vode kroz auspuh i slicne teme? ;D
poveruj po nekad starijim od sebe.

srbac

Mnogima ce ovih dana trebati kompresija za dolivanje !!!!!!!!!!!!

joka

Samo ga ostavi napolju, kad ga zaveje sneg, neæe moæi izgubiti kompresiju!  [rofl]               [cheers]

Bori¹a

Napolju je hahahaahahaahh nemam mesta u garazi nigde da ga tutnem

pajche

Ako neko moze do Mirijeva da donese 2 litre kompresije bio bih mu zahvalan. Sokocalo nece da upali, ali sam na svu srecu upoznao generalne uvoznike, tako da ce problem napokon da se resi. Nesto jako korisno je proizaslo iz "parking bordanja" ;)

Bori¹a

Brate, fora je prosla odavno

pajche

Izvinjavam se Borisa na mojoj zakasnelosti, ovo je bio samo odgovor na Gasparov post, ali sam zaboravio da citiram.

srbac

Mogu je da ti posaljem Torrent od kompresije pa skini sam, oko 2 GB staje u flasu od piva 2 l.

Bori¹a

Ne moze od bilo kod piva, mora samo od BGa zbog onog grla izduzenog...

Gašpar

Citat: pajche poslato 06 Februar, 2012, 13:59
Ako neko moze do Mirijeva da donese 2 litre kompresije bio bih mu zahvalan. Sokocalo nece da upali, ali sam na svu srecu upoznao generalne uvoznike, tako da ce problem napokon da se resi. Nesto jako korisno je proizaslo iz "parking bordanja" ;)

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Daj sibni nam slike sa bordanja  ;)

pajche

Nisam ih ni ja jos uzeo za sebe,ali nadam se ovih dana.