Glavni meni

Narucite sta vam treba?

Započeo alexa 032, 10 Januar, 2012, 21:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 Januar, 2012, 01:16
Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 01:14
ove kopce mogu da ti posaljem za dan-dva ..ako ti odgovara samo moram da vidim koliko su...


AJDE VIDI MOLIM TE PA AKO MOZE JA BIH  DA IH PORUCHIM UNAPRED HVALA I MOLIM TE NE BILO TI TESHKO AKO SLUCAJNO NADJESH TAMO U AUSTRIJI ONAJ VENTILATOR ZA KTM EXC 450 KOMPLETAN KIT SA  TERMODAVACHEM  PA BIH KUPIO I TO POSTO CE ME BRANG PREBITI AKO MU TO NE NABAVIM ..HVALA ;D
Kako je moguce da vi to u Munze nemate...DEMO KRA , TI I JA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



alexa 032

Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

Kanarinac

Koliko sam video one su acerbis i plus su sa led diodama.

BANE BROTHERHOOD

Citat: revolution poslato 12 Januar, 2012, 19:30
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 Januar, 2012, 01:16
Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 01:14
ove kopce mogu da ti posaljem za dan-dva ..ako ti odgovara samo moram da vidim koliko su...


AJDE VIDI MOLIM TE PA AKO MOZE JA BIH  DA IH PORUCHIM UNAPRED HVALA I MOLIM TE NE BILO TI TESHKO AKO SLUCAJNO NADJESH TAMO U AUSTRIJI ONAJ VENTILATOR ZA KTM EXC 450 KOMPLETAN KIT SA  TERMODAVACHEM  PA BIH KUPIO I TO POSTO CE ME BRANG PREBITI AKO MU TO NE NABAVIM ..HVALA ;D
Kako je moguce da vi to u Munze nemate...DEMO KRA , TI I JA

PA NIJE UFF SKORO PROLAZIO A I NECE DA PARKIRA OVDE MOTOR JBGA  [rofl] ...PA DA  UPOTREBIM SPECIJALNI ALAT...KORMAN I GEDORU  ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

dzimika

Citat: Kanarinac poslato 12 Januar, 2012, 20:24
Koliko sam video one su acerbis i plus su sa led diodama.
imaju prvo polisportove, ali ne pratis temu od pocetka

Kanarinac

A jbg ko ce sve da isprati :D

dzimika

inace one acerbis lepo izgledaju ali osecam da ni na meter od nje ne vidis nista i jedina stvar je sto ce tebe neko videti ali ti neces nista videti

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 20:15
Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2012, 20:00
Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 00:51
Citat: zemunboy poslato 12 Januar, 2012, 00:49
Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 00:47
to su te vidi koja boja i javi ako hoces
CENA?

70e
te polisport maske u motoboxu 5600
http://shop.motobox.rs/index.php?_a=viewProd&productId=278
http://shop.motobox.rs/index.php?_a=viewProd&productId=279

pa eto naruci te.za 5600 jbg.ovde je ona cena

Nemoj se ljutis zemljace....Ja Cecene dosta dugo znam...keva mi iz Uzica....nego kako ti majstore mislis da ti ja posaljem pare za nesto, pa ti meni kao posaljes to autobusom....Verujem ja tebi da si ti posten decko, ali ako ispadne neka komplikacija kome ja da se zalim..Nemoj da mislis da moze neko da se sakrije ako znam kako izgleda i gde su mu roditelji, ali ja stvarno tebe ne znam, ne znam ti ni mamu ni tatu...ni da li si iz Cacka...na forumu si tek nekoliko dana, a mnogo mi se trudis da nam pomognes....znas ne nude mi pomoc toliku ni najbolji prijatelji.....nemoj da se ljutis ali meni na taj nacin nista ne treba...mnogo sam godina preturio preko glave i nagledao se Jezda i Dafina i znam da nema dzabe..kako god....izvini jos jednom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Upravo to, ko garantuje za te pare? Uvek ti mozes da skines ljagu sa sebe i da kazes kako su u autobusu izgubili.
Nemoj da se ljutis, ali mnogo je ... hmmm pa sumnjivo je prava rec...

alexa 032

ok ljudi zatvorite temu i nikakav problem..neljutim se ja nema frke nikakve,,samo ja taj nisam..

Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

Gašpar

Ma niko ne kaze da jesi, ali samo nekako... Ne znam ni ja kako da dokazemo ko si  ;D

Ja znam da si trenutno u Becu i da koristis isti racunar, tako da se sve do sada uklapa  :D

alexa 032

:) ma ok je ljudi nije problem

:) zatvaram temu .. :)
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

UFF

Ima li jos neko sa foruma da te zna?
Neko iz cacka ili ti da znas nekog iz bg?

alexa 032

pa nzm mozda.

u cemu je problem jel smetam na forumu ili sta??

:)
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

UFF

Pa nema problema

Sto bi smetao

Cenim dobru volju i pomoc bajkerima

Ali tek si dosao na forum i tesko da ce ti neko tek tako poslati pare na rec

Mozda prvo skenirana licna karta i pasos da se okaci, i br tel neke dobre ribe iz cacka koja te zna da se to sve detaljno proveri pre poslovanja :D

alexa 032

hahah pa dobro...


videcemo polako ima vremena za sve :) ;)
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

Che

Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 17:11
120/70ZR17

160/60ZR17


obadve polovne 25e

one nmg ti nadjem polovne..imaju nove 130e komad nove..

Samo cemo prednju 17 da razvucemo na 18 :D
Znam da nema polovne. Mozda samo Pilot Road 2

Havarisan

mogu ja da mu odnesem pare u bec u petak, ali da ponese pasos da uslikam. Mozemo se naci na auto putu kod modling-a na rastation.