Glavni meni

Narucite sta vam treba?

Započeo alexa 032, 10 Januar, 2012, 21:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

alexa 032

Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

BANE BROTHERHOOD

http://www.ebay.com/itm/NEW-KTM-RADIATOR-COOLING-FAN-KIT-EXC-400-450-525-01-07-59035041044-/280803929467?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item416137ed7b
KOLIKO PARA OVO I DA LI MOZES DA NABAVISH POSTO MI TREBA ...ZBOG NEKOG TAKMICENJA TU  KOD VAS U AUSTRIJI  ;) ...U BLIZOJ BUDUCNOSTI
HVALA UNAPRED
  [thumb_up]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zemunboy

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 Januar, 2012, 00:57
http://www.ebay.com/itm/NEW-KTM-RADIATOR-COOLING-FAN-KIT-EXC-400-450-525-01-07-59035041044-/280803929467?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item416137ed7b
KOLIKO PARA OVO I DA LI MOZES DA NABAVISH POSTO MI TREBA ...ZBOG NEKOG TAKMICENJA TU  KOD VAS U AUSTRIJI  ;) ...U BLIZOJ BUDUCNOSTI
HVALA UNAPRED
  [thumb_up]

Ludace, ne radi on stvari sa E-baya... On je decko tamo, trazi mu bolje one kopce... I promeni dilera...

BANE BROTHERHOOD

AAAAA JBGAAAA  [doh] [doh]
DOBRO DE JEL MOZES ONDA SLUCAJNO DA NABAVISH ISTO TO SAMO POLOVNO  ALI ORIGINAL ZA KTM A EXC  450  2005 GODISTE..MISLIM NIJE ZA MENE POSTO JA NEMAM  MOTOOOR A JAKOOOO BI VOLEOOOO DA IMAM MOTOOOR... ;D
UNAPRED ZAHVALAN TATUVIRANI NARKOMAN....
;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

alexa 032

evo i ovog modela 70e

[attachment deleted by admin]
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

BANE BROTHERHOOD

A MOZE I KOPCHE I KADA MOZE DA BUDE TO U BG U ;D
http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=60200003
MISLIM   TREBAJU MI I ONE   ;D JBGA POKIDAO SAM DRUGARU KOPCHU NA NJEGOVOJ CIZMI KADA SAM  VOZIO NJEGOV MOTOR U NJEGOVIM CIZMAMA  [doh]  ..POSTO  NEMAM MOTOR   [neampojma]...MISLIM DA NE BUDE ZABUNE   [zvizdi] ... I AKO BIH JA JAKOOOO VOLEOOOO DA  IMAM MOTOOORRRRR ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

alexa 032

evo i ovog modela 130e

[attachment deleted by admin]
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

alexa 032

ove kopce mogu da ti posaljem za dan-dva ..ako ti odgovara samo moram da vidim koliko su...

Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

BANE BROTHERHOOD

Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 01:14
ove kopce mogu da ti posaljem za dan-dva ..ako ti odgovara samo moram da vidim koliko su...


AJDE VIDI MOLIM TE PA AKO MOZE JA BIH  DA IH PORUCHIM UNAPRED HVALA I MOLIM TE NE BILO TI TESHKO AKO SLUCAJNO NADJESH TAMO U AUSTRIJI ONAJ VENTILATOR ZA KTM EXC 450 KOMPLETAN KIT SA  TERMODAVACHEM  PA BIH KUPIO I TO POSTO CE ME BRANG PREBITI AKO MU TO NE NABAVIM ..HVALA ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

alexa 032

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 Januar, 2012, 01:16
Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 01:14
ove kopce mogu da ti posaljem za dan-dva ..ako ti odgovara samo moram da vidim koliko su...


AJDE VIDI MOLIM TE PA AKO MOZE JA BIH  DA IH PORUCHIM UNAPRED HVALA I MOLIM TE NE BILO TI TESHKO AKO SLUCAJNO NADJESH TAMO U AUSTRIJI ONAJ VENTILATOR ZA KTM EXC 450 KOMPLETAN KIT SA  TERMODAVACHEM  PA BIH KUPIO I TO POSTO CE ME BRANG PREBITI AKO MU TO NE NABAVIM ..HVALA ;D

kopce mogu za 4-5 dana da ti posaljem jer nemaju ovde nego u nemackoj.pa dok stignu tralllaaa po ceni od:25e..ako odg reci da porucim

stim sto mi moras pare poslati..preko western uniona.. pozz javi ako hoces
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

alexa 032

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 12 Januar, 2012, 01:16
Citat: alexa 032 poslato 12 Januar, 2012, 01:14
ove kopce mogu da ti posaljem za dan-dva ..ako ti odgovara samo moram da vidim koliko su...


AJDE VIDI MOLIM TE PA AKO MOZE JA BIH  DA IH PORUCHIM UNAPRED HVALA I MOLIM TE NE BILO TI TESHKO AKO SLUCAJNO NADJESH TAMO U AUSTRIJI ONAJ VENTILATOR ZA KTM EXC 450 KOMPLETAN KIT SA  TERMODAVACHEM  PA BIH KUPIO I TO POSTO CE ME BRANG PREBITI AKO MU TO NE NABAVIM ..HVALA ;D

nmg da ti nadjem ovaj ventilator..jbg..:(   
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

zemunboy

A gde ti to uopste trazis?

alexa 032

na netu gde bi trazio.al ovde u austriji i berlinu..sto??
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

despic

dovezi ti nama neku debelu nemicu da je oplevimo ;)
klasican divljak

alexa 032

Citat: despic poslato 12 Januar, 2012, 08:54
dovezi ti nama neku debelu nemicu da je oplevimo ;)

heheh vazi nije problem...;)
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

Che

Michelin Pilot Road 3

120/70 ZR18 prednja
160/60 ZR17 zadnja

?

alexa 032

120/70ZR17

160/60ZR17


obadve polovne 25e

one nmg ti nadjem polovne..imaju nove 130e komad nove..
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

Charuga

Koliko bi kostale plastike koje idu sa obe strane izmedju rezervoara i oklopa za zx10-r model 06.07

alexa 032

Citat: Charuga poslato 12 Januar, 2012, 17:14
Koliko bi kostale plastike koje idu sa obe strane izmedju rezervoara i oklopa za zx10-r model 06.07

aj daj neku sliku da vidim kako to izgleda nmg da nadjem u pm....:/
Motor u srcu,kaciga na glavi,benzin u krvi i Andjeli cuvari!

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor