Glavni meni

Nase slike iz urgentnog

Započeo UFF, 09 Januar, 2012, 17:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR


zikasb

 [slomljenzid] ajd i ja da se zapljunem  :'(  ;D i tako ja znam svakome da kazem nosi cizme kad ides u offroad nemoj bez cizmi ali avaj tog jutra mi se nije dalo  [rofl] spremam se ja sa drazom i saletom da se provozamo malo po ozrenu iznosim cizme oblacim se i gledam vruc dan uhh ko ce seca cizme ajd u cipele cu nosim ove cizme stallno i nikad m trebale nece i trebati ni sad  [slomljenzid] glupog li razmisljanja  eeee tu smo bas tad su mi zatrebale e ovako krenuo sam da se pentram kroz jedan kameni usek i mislio da cu proci medjutim nisam proso  [rofl] doduse iz prvog puta posle sam, proso ali umedjuvremenu sam tako puko stopalom i nogostupom od stenu da sam zglob sjebo poprilicno a mali prst polomio  [doh] sreca pa je samo mali puko e a da sam imo cizme pukla bi stena u slici to bi izgledalo ovako



mesto gde se desio nemili dogadjaj hteo da obidjem ovaj ebeni kolac pa puko nogom od stenu,e ljudi sve sam zvezde prebrojao ali sto je najveca fora dok je noga bila vruca ja sam nastavio i odvezo celu voznju e kad sam doso kuci i skinuo cipelu ima sta da vidim





zglob ko tikva a mali prst naprso ko .... nego da ga boles nek je zdravlje  [cheers] proci ce i to pa idemo u nove pobede  :D

mkt

jbga cizma glavu ..ovaj nogu cuva

Hohštapler

...Marfi je seljaèina! Kad ne ponesem ki¹no odelo - pokisnem iz vedrog neba, kad je nebo sivo - ma pada 100% i obuèem ga kap jedna ne padne... tako ti je i ovo sa èizmom, da nisi pomislio da ti ne treba, sve bi bilo ok ;D

ps.
èuo sam da uop¹te ne boli!  ;) [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Jo¹ samo da se istatuvira, postaje lagano jedan od onih...:D

bucko

Moja slika pre nego su me pokupili



Uploaded with ImageShack.us

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

malo cu da osvezim temu sa jednim glupim pitanjem.
juce sam vozio bicikl na bulevaru kralja aleksandra i neki matori u A6 prilikom pokusaja da uradi polukruzno mi je oduzeo prvenstvo pa sam malo leteo preko haube.
ja sam izgreban na par mesta i ugruvan malo. covek je izasao iz kola i pitao za hitnu i to i ja idiot nisam pristao, kao dobro mi je... sad. posto mi je sjebano sediste na biciklu i iskrivljena cev sedista, rekao je da ga zovem cim odaberem neka pa da plati (tu mislim da sam se najvise zajebao) i dao mi telefon. sad posto nisam zvao ni policiju, zapisao sam broj tablica i slikao kola. danas idem ponovo u UC jer me je mrzelo da cekam tamo od silne guzve po lekarsko. pitali su me odmah, hoces vode, ti dobro, bla blah, matori se usro vise od mene. bio je sa sinom, a posto mu je zgrada 20m od mesta dogadjaja onda je i njegova zena dosla da kuka i da me vode kod njih u stan da se oporavim...

sad konacno i to pitanje, da li bi u slucaju da pokusa da me odjebe, znaci li mi ista taj broj tablice i to lekarsko iz UC ako budem hteo da ga tuzim?
da, izabrao sam najgoru mogucu opciju...

perlx

Njegova zena je htela da te vodi u njihov stan da se oporavis i ti nisi hteo ? Crni Boris... ovaj Plazma [facepalm]
U slucaju da nece da ti plati najvise ti znaci sto znas gde zivi, tuzno ali istinito.

Plazma Keks

ne merix, ne bih zeleo da se druzim sa babama...

monsterbnt

Kazes A6.... nece plati, cigla je cudna pojava koja se bas lepo izodbija od soferku i haubu..
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

znam ja sta cu da radim ako nece da plati, ja znam da on ne zna da ja znam gde parkira auto ;) ;D

monsterbnt

#392
Neces ti nista.... ti ce u to vreme da pijancis negde sa gomilom svedoka....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks


mkt

pa kolko kosta taj sic i sediste jbte a mogao si odma na licu mesta da mu uzmes kes a mozda bi se ogrebao i za bakin kolac  ;D ;D ;D ;D ;D

Plazma Keks

cev sedista je oko 65e a sediste 100e, plus sto ce morati da plati i balansiranje tocka, ali to nije skupo

m.mitar

Pa ti delovi za biciklu su zlatni ili...?! :o

Slaninar

Citat: m.mitar poslato 15 Jun, 2013, 17:10
Pa ti delovi za biciklu su zlatni ili...?! :o

Isto kao i sa motorima.

Faca lika koji je mene pokupio na biciklu.
-Ja rek'o, ne moramo zvati policiju, nisam jako povreðen, samo platite popravku.
-Kao nije problem, koliko? I onda èuvena reèenica: pa za kola mene toliko ne izaðe....
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

to kada kupujes sporckije delove onda budu tako fine cene ;D

m.mitar

Imam srece,doktor mi je strogo zabranio voznju bicikle! [yahoo]