Glavni meni

Nase slike iz urgentnog

Započeo UFF, 09 Januar, 2012, 17:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Ovo je kumova nog kad smo zajedno pali
tj prvo ja a zamnom i on meni nista  ;D

[attachment deleted by admin]

K_A_W_A

Na prvoj slici je motor kada je nastradao moj drugar Flavijus iz Rumunije. Klizanje motora preko 250m. Spustao se sa Mosta Slobode prema Z. Stanici u NS na Bulevaru.
Na drugoj slici je Moj drugar Zeljko, koji je digao motor na zadnjak i na pesackom mu zadnji tocak prokliza i prevrne se.
Na trecoj je motor Marka Cenejca 2010. Vozio je iza mene pored sajma u NS i vozilo sa parkinga mu je izletelo.
Na cetvrtoj slici je drugar Jero, svi ga zanju u NS. Pad nista narocito, ali posledice velike. Operacija i dug oporavak.

johann

Na slikama se vidi da sam odluèio da saèuvam drugu nogu.....

despic

klasican divljak

Plazma Keks

slomljena leva kljucna kost, leva bazna kost lobanje(sta god to bilo), po jedna kontuzija na obe noge, prerzana vena na levom skocnom zglobu, jedna kontuzija na levom ramenu, paraliza leve strane lica i potres mozga. probudio sam se posle 3 dana u bolnici, nemam pojma gde sam pao i kako sam pao, samo znam da sam pao sa bajsa

Alchemist

@ Bambi: koji si ti talenat...  [clapp] [clapp] [clapp]
You're just jealous cause voices are talking to me

despic

a ja se cudim sto si tako retardiran ;)
klasican divljak

Plazma Keks


RRa¹ko

a ja mislio sam da je domaci butt and boobs trenutno najgadnija tema [rofl] [rofl]

Major


El Jefe

Moje mnogobrojne  slike su kod policije
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Ja dvaput bio u Urgentnom, oba puta pobegao pre nego sto je milicija dosla....Dakle pravo iz kola u hol iz hola u kola.....zajebi ...ja da im dajem izjavu...oba puta hitna nicim izazvana se pojavljuje u roku od pola minuta...mislim da mi je namesteno.....od tada sam resio da ne padam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2012, 20:19
slomljena leva kljucna kost, leva bazna kost lobanje(sta god to bilo), po jedna kontuzija na obe noge, prerzana vena na levom skocnom zglobu, jedna kontuzija na levom ramenu, paraliza leve strane lica i potres mozga. probudio sam se posle 3 dana u bolnici, nemam pojma gde sam pao i kako sam pao, samo znam da sam pao sa bajsa

Ubedljivi pobednik za sad :D
Mozda te samo dzigi sjebe ako se javi u temi...

Nego sto si okacio ovu devojku u bolnickom krevetu?
gde je tvoja slika?

Plazma Keks

zar nije lepa cica? a? ccc... razocarao si me

Phoenix

Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2012, 20:19
slomljena leva kljucna kost, leva bazna kost lobanje(sta god to bilo), po jedna kontuzija na obe noge, prerzana vena na levom skocnom zglobu, jedna kontuzija na levom ramenu, paraliza leve strane lica i potres mozga. probudio sam se posle 3 dana u bolnici, nemam pojma gde sam pao i kako sam pao, samo znam da sam pao sa bajsa

nemoj ti druze na motor ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

lepo si se sredio
sazna li na kraju gde si se skrljao bajsom

Plazma Keks

na puticu koji sam prosao najbrze sto sam mogao X puta pun je kamenja i zemlje ;D

@taraba,
sada imam kacigu i za bajs ;D ali do sada nijednom nisam pao gde je bila povreda jaca od jedne modrice.... imam i stitnike za noge, da ih ne povredim prilikom pada, sad je problem sto nikad nisam pao sa stitnicima, ali sam padao kada ih nisam nosio. marfi je seljak

AndreyRR

ti za pocetak skini stitnike a ostavi kacigu

YoYa

Tarabicu cekam nase slike!