Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#4140
Citat: UFF poslato 30 Oktobar, 2018, 02:14
nemoj

jer ih jure na kle500 sa nekim crnim zardjalim cunkovima a cuje se kao otvoren top, ne secam se ali zvuk verovatno sa redna 4 kao i u svakom filmu
takve glupe greske ne mogu da razumem, nije da je skupo da ih predvide ili cak i otklone
i da glavni glumac je naporan seren non stop zeleo sam da ga neko nabode po sred face da ucuti malo :D
Pogledao sam... :D Nije lo¹... :D Nije mi jasno ¹ta se desilo sa avionom, i sa ¹efom im... Kao da æe da bude nastavak... Elem, nju kid on d blok se dobro uneo u ulogu polupsihopate, al' jes' malo smarao, D¾on Malkoviè je kao i uvek odlièan, kamera i dijalozi su prebrzi, trebalo mi je 3 sata za film od sat i po, sama radnja je potpuno sporedna i mislim da su debelo precenili ruske moguænosti za penetraciju komunikacije "slu¾be 7" (tj njihovog ekvivalenta u USA)... Nije lo¹a razbibriga uz pivo...

E da, po¹to sam premotavao razne scene vi¹e puta mogu da se zakunem da nije bilo KLE-ova... Nisam uspeo da uklavirim koji je, ali ta maska je i¹la i na zekana... Onda bi imalo smisla da se èuje kao 4 cilindra... U stvari, najvi¹e mi lièi da su masku od Kantasakija nabud¾ili na ne¹to drugo, ne znam... MRzi me da opet zagledam... :D Sad kad se setim, nije ni zec...

Hattrick

Kakav je film Juzni Vetar, vredi li nesto ?

K0le

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 04:05

E da, po¹to sam premotavao razne scene vi¹e puta mogu da se zakunem da nije bilo KLE-ova... Nisam uspeo da uklavirim koji je, ali ta maska je i¹la i na zekana... Onda bi imalo smisla da se èuje kao 4 cilindra... U stvari, najvi¹e mi lièi da su masku od Kantasakija nabud¾ili na ne¹to drugo, ne znam... MRzi me da opet zagledam... :D Sad kad se setim, nije ni zec...

KLR 650   :P

dzimika

Samo je caka sto su tamo vece lubikaze redje i vrlo verovatno da su bile sve neke 250ice koje izgledaju mocno

lord_oblivion

Citat: K0le poslato 30 Oktobar, 2018, 07:39
Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 04:05

E da, po¹to sam premotavao razne scene vi¹e puta mogu da se zakunem da nije bilo KLE-ova... Nisam uspeo da uklavirim koji je, ali ta maska je i¹la i na zekana... Onda bi imalo smisla da se èuje kao 4 cilindra... U stvari, najvi¹e mi lièi da su masku od Kantasakija nabud¾ili na ne¹to drugo, ne znam... MRzi me da opet zagledam... :D Sad kad se setim, nije ni zec...

KLR 650   :P
Amerièka definicija pouzdanosti i simplicizma, u dual sport klasi  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

milomir22

Citat: Hattrick poslato 30 Oktobar, 2018, 04:23
Kakav je film Juzni Vetar, vredi li nesto ?

veceras idem da ga pogledam u sinepleksu, javljam ti sutra kakav je...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: K0le poslato 30 Oktobar, 2018, 07:39
Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 04:05

E da, po¹to sam premotavao razne scene vi¹e puta mogu da se zakunem da nije bilo KLE-ova... Nisam uspeo da uklavirim koji je, ali ta maska je i¹la i na zekana... Onda bi imalo smisla da se èuje kao 4 cilindra... U stvari, najvi¹e mi lièi da su masku od Kantasakija nabud¾ili na ne¹to drugo, ne znam... MRzi me da opet zagledam... :D Sad kad se setim, nije ni zec...

KLR 650   :P
Vidi vidi malog... ;D Moguæe... Nisam znao da su i na KLR stavljali masku od zekana...

milomir22

Citat: milomir22 poslato 30 Oktobar, 2018, 20:31
Citat: Hattrick poslato 30 Oktobar, 2018, 04:23
Kakav je film Juzni Vetar, vredi li nesto ?

veceras idem da ga pogledam u sinepleksu, javljam ti sutra kakav je...


Nista specijalno, pocetak je obecavao bolje... mozda sam previse ocekivao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

rekoh dobar
ne odlican ili nesto vise
mozda sto nista nisam ocekivao a sve sto izlazi je tesko sranje?

evo sad skinuh isti film sa dva razlicita imena neko tesko govno gde se brus vilis pojavljuje verovatno na minut a stavili ga na posteru na sred srede kao glavnog junaka
mi mislimo ti glumci umetnici a oni ipak kao i mi samo rade za pare, pa sta ako je govno ako za par minuta glume zaradim par miliona eura

Lazic

Skin'o ga i ja, znaèi da ne gledam... :D Inaèe na imdb ocena 4.3... Ima logike...

dzimika

Jel to onaj kineski o japanskom bomvardovanju?

UFF

da, ima ga pod dva naziva pa ko se za koji pre zajebe da gleda

Air Strike i The Bombing

ZEKA

Moje misljenje za "Mile 22" : Realno klasicna pucacina koljacina i nista preko toga.

! No longer available

Izasao skoro na torentu i odlucio sam da ga pogledam samo jer glumi Denzel. Ali nekako mi je malo preko kurca vise da uvek postoji neki vojni penzioner koji je kul i miran i povucen i op popizdi i ubije njih 50. Isto se moze reci da je "pogledljiv" ali daleko od toga da je dobar ili da nedobog ima neku umetnicko-filmsku vrednost.


! No longer available

Isto skoro izasao na torentu, I privuklo me sto je jedna scena zatvora snimana na Elektrotehnickom faxu u Beogradu i secam se da je jedan deo fakulteta bio zatvoren bas zbog toga. Lepa fotografija lepa gluma. Ima malo i akcije. Korektan film spram kakva se sranja snimaju.

mareskin


Sinoæ pogledah "The Equalizer 2" i po meni je lo¹iji od prvog dela. Prvi deo je imao ne¹to malo drugaèije od drugih sliènih filmova, a ovaj je krenuo unazad da se pribli¾i tim istim. Ako me razumete.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Da, pogledah oba... Prvi je bolji, oba gledljiva...

Major

Citat: mareskin poslato 02 Novembar, 2018, 10:13

Sinoæ pogledah "The Equalizer 2" i po meni je lo¹iji od prvog dela. Prvi deo je imao ne¹to malo drugaèije od drugih sliènih filmova, a ovaj je krenuo unazad da se pribli¾i tim istim. Ako me razumete.


Prvi deo bolji.. drugi deo moze da se pogleda radi reda :)

UFF

ekvilajzer dva je tolko sranje od filma da se odavno nisam ovliko smorio koliko su ga razvukli
pricaju pricu a nemaju sta da kazu
da pojasnim drugacije:

godinama nisam prekinuo film na pola, ovaj sam zaustavio na dve trecine i odoh u krevet da ne bi umro od dosade gledajuci ga iako volim denzela

mareskin


Èini mi se da je ovo prvi put da snima nastavak nekog filma.
Prvi je bio originalan sa onim usporenim scenama i satom, prièom i tim ¹to je Denzel. Ovaj drugi lo¹a prièa, razvuèen, nezanimljiv. Jbg.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Ja sam samo odgledao zbog Denzela.
Inace bi prekinuo :D

Lazic

"Tully"

Skroz ok za gledanje sa ¾enom... ;D

©arliz Teron se ugojila 25 kila za ulogu... :o Loodak, ali nije joj prvi put... :D

Da èovek ne poveruje da je izmeðu ovog i Atomske plavu¹e samo godinu dana... :o