Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

Citat: PECA BMW poslato 12 Januar, 2017, 19:56
Ja ne gledam filmove ali ovaj cekam ...

http://www.imdb.com/title/tt0493405/?ref_=nv_sr_2

! No longer available


skontao da je radjen po nekoj staroj seriji i filmu ...

Samo da ne ujebu efekte, mrrrzim kad u svakom kadru ¹alta kao da ima pedes'dve brzine a i  svaki put bude 'nee, dukac se ne èuje tako..  [facepalm]'   , 'neee  ne mo¾' to sa motorom od tristapedes kila..  [thumb_down]'
Ako je veæ film kome su motocikli oslonac, nadam se da su se bar malo potrudili oko doslednosti.  [flashing]

PECA BMW

Pazi u takvim komedijama ala "ima li pilota u avionu" " spy hard " i slicnim i jeste fora da salta ko da ima beskonacno brzina , da puca iz pistolja sa beskonacno municije , da te motor saplete kad prodjes pored njega i slicno .

Sta mislis koliko je ovo realno ?

! No longer available
! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

K0le

A dobro Hot Shots je maaalkice druga kategorija  :D. Ovde po trejleru vidim da su napucali ozbiljnu sumo akciju, red je onda da i efekti budu na mestu  [neampojma]

PECA BMW

ja bi bas voleo da ozbiljna akcija sa ozbiljnim efektima i sa glupim ispadima i detaljima , u glavnom je u takvim filmovima bitno ono u pozadini sta se desava .

voleo bih ja tako da ispadne ali videcemo ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

meni nije jasna vasa zelja da se trujete americkim ispiracima mozga....nema nista smesno u tim nazovi komedijama....Englezi imaju dobar humor...amerikanci...meni su pricali viceve pola sata i nijedan mi nije bio smesan...poneki jeste zanimljiv....ali da se pokidam od smeha....tesko..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2017, 23:53
meni nije jasna vasa zelja da se trujete americkim ispiracima mozga....nema nista smesno u tim nazovi komedijama....Englezi imaju dobar humor...amerikanci...meni su pricali viceve pola sata i nijedan mi nije bio smesan...poneki jeste zanimljiv....ali da se pokidam od smeha....tesko..

Ja bih radije gledao neku domacu komediju ( mozda rusku , francusku , italijansku ) na tom nivou , nekako mi gledanje Maratonaca po 1001 put nije bas neko zadovoljstvo .

Inace filmove komedije gde su Steve Martin , Leslie Nielsen , Charlie Sheen i slicni ne smatram ispiranjm mozga , vec vidim kao cistu zabavu .

U ispiranje mozga mogu da uvrstim filmove kao "Independence Day" i slicne ...

Ako tebi filmovi poput "The Fast and the Furious " ispiraju mozak pa posle filma izadjes i palis gume i okreces pod rucnu onda te razumem , izbegavaj to .
Meni film ne moze da ispere mozak niti da utice na mene na bilo kakav nacin , nisam paljevina da posle Rokija idem u teretanu da boksujem ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Ma da, sad reci da posle Brus Lija nisi radio kate ;D

mareskin

Citat: Boban_m poslato 16 Januar, 2017, 00:49
Ma da, sad reci da posle Brus Lija nisi radio kate ;D

Ne diraj nam Brusa!!!!!
On je van konkurencije! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Boban_m poslato 16 Januar, 2017, 00:49
Ma da, sad reci da posle Brus Lija nisi radio kate ;D
Kod nasu samo cigani mahali rukama i skakli majageri posle filmova sa bruce lea....pored njih nas bilo sramota,,,,mozda ono kad stanes lizes krv i kazes uuuuuuuuui...i onda mu pokazes da dodje... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major


DaChaS

Jel ima neki dvd rip sa titlovima za onaj ruski film sa prosle strane

Slaninar

Iz 2014, izvinjavam se ako je veæ bio:

Boyhood.
Odlièan film.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Bio :)
Al je dobar film!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DaChaS poslato 17 Januar, 2017, 18:34
Jel ima neki dvd rip sa titlovima za onaj ruski film sa prosle strane
imas titlove da skines posebno...mislim da je na

http://hitsubtitles.net/panfilovs-28-srpski/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

oni koji od ovog filma ocekuju neke efekte ili akciju bolje da ga ne gledaju uopste

! No longer available

Biker-Boy

Prvo nek pogledaju "Independence day" pa onda "Arrival"  :D
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika