Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi

I gde sada da skidam filmove. ???
Bas hteo da gledam  ,,The Hateful Eight,,  [veryangry]

dzimika

ja ga imam :D skinuo jos pre neki dan :D

gledao sinoc, nije los, moze da se pogleda, mada mi je prica kao vec vidjena ali ajde, dobra ekipa glumaca i dobra gluma

! No longer available

K0le

Citat: OKi poslato 02 Januar, 2016, 20:46
I gde sada da skidam filmove. ???
Bas hteo da gledam  ,,The Hateful Eight,,  [veryangry]

Kickass torrents , evo ti i link za film https://kat.cr/the-hateful-eight-2015-dvdscr-x264-mistery-t11840487.html
Ja sam se lièno razoèarao u isti, mo¾da sam oèekivao previ¹e.

OKi


dzimika

film je odlican, konacno jedna uloga koja mu odgovara, Steve Carell, a ne da igra u "komedijama"

! No longer available

sto rece rusic, prica je ispricana tako da i glupi ameri mogu da je shvate

SSZGO

big short iliti velika prodaja

niko osudjen na kraju...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mareskin

Citat: SSZGO poslato 03 Januar, 2016, 14:56
big short iliti velika prodaja

niko osudjen na kraju...

Osuðen zbog èega?
Svi su bili ukljuèeni u istu igru samo su neki uzeli pare na poèetku, a neki na kraju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Niko nije osudjen jer su vlade u zadnjih 30 godina bile umesane u sve to tj davana im je mogucnost da zarade lepe sume za kratak period a zauzvrat da ne proveravaju a da su krenuli da odmotavaju klupko dosli bi do njih samih tj onih koji su trenutno na vlasti, nisam cuo da je neki bivsi politicar umro u bedi

freepartyman

Bice na festu,gleda mi se. Pre par godina je dobio nagradu za scenario u Berlinu.
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

zahvaljujuci dobrim glumcima od prosecnog postao dobar, ne odlican ali moze da se pogleda

! No longer available

bigbad86


OKi

>>Adulterers


, ponekad su ocene istinite, meni bljak od filma. Pocecu da sumnjam u filmove >>po istinitom dogadjaju << ili jednostavno neko to izrezira bas za ovakvu ocenu , po meni visoka i ta ocena.
O ukusima ne vredi raspravljati. Eto  :)

bigbad86

Nisam ni ja napomenuo da je snimano po istinitoj prici. Ako je i istina, istina je ono sa pocetka filma. Da ne kvarim sad ljudima. Mislim da je ocena neopravdano niska.

OKi

Citat: bigbad86 poslato 15 Januar, 2016, 18:08
Nisam ni ja napomenuo da je snimano po istinitoj prici. Ako je i istina, istina je ono sa pocetka filma. Da ne kvarim sad ljudima. Mislim da je ocena neopravdano niska.
Pa rekoh ja da su ukusi razliciti   8) ;D

dzimika

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2016, 00:31
zahvaljujuci dobrim glumcima od prosecnog postao dobar, ne odlican ali moze da se pogleda

! No longer available

ili ja ocekujem mnogo ili su stari glumci postali ocajni

za prvih 10min filma sam se razocarao u sve, kamera, montaza, dijalozi i najbitnije glumu, kao da gledam film neke C produkcije

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


SSZGO

Citat: dzimika poslato 03 Januar, 2016, 18:09
Niko nije osudjen jer su vlade u zadnjih 30 godina bile umesane u sve to tj davana im je mogucnost da zarade lepe sume za kratak period a zauzvrat da ne proveravaju a da su krenuli da odmotavaju klupko dosli bi do njih samih tj onih koji su trenutno na vlasti, nisam cuo da je neki bivsi politicar umro u bedi

e pa na icelandu su svi bankari pohapseni, banke prodate i novac dat narodu

jedina zemlja na svetu gde je bilo posledica...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 16 Januar, 2016, 14:39
Citat: dzimika poslato 03 Januar, 2016, 18:09
Niko nije osudjen jer su vlade u zadnjih 30 godina bile umesane u sve to tj davana im je mogucnost da zarade lepe sume za kratak period a zauzvrat da ne proveravaju a da su krenuli da odmotavaju klupko dosli bi do njih samih tj onih koji su trenutno na vlasti, nisam cuo da je neki bivsi politicar umro u bedi

e pa na icelandu su svi bankari pohapseni, banke prodate i novac dat narodu

jedina zemlja na svetu gde je bilo posledica...



Al' zato imaju Bjork. Kako god okrene¹, narod najebe.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen