Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


vlada_dee

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2014, 14:56
Nasa ne tako daleka buducnost, preporuka  [thumb_up]


Her - Official Trailer (HD) Joaquin Phoenix, Amy Adams

Kontam da ovaj film ljudi ili vole ili preziru, eto tebi se svidja, ja jos ne mogu da prezalim ta 2 sata... Ako nas to ceka, serem se na takvu buducnost!

UFF

mislim da je neizbezno (ko ce radije da kuca ili pise pismo ako moze da diktira ili da cita email ako moze neko drugi da mu ga procita dok on ide ka poslu ili obavlja nesku durgu aktivnost)
sa tim sto ce os biti prilagodjen korisniku tj ne verujem da ce mu dati ovoliko slobodne volje da se sam razvija tj verovatno ce vise da ti se slihta da ne bude platio si je a "ona" otisla... i uvek mozes da joj pretis da ces da je formatiras :D

a sto se tice toga kome ce da se svidi ili ne sve zavisi kakve si do sad veze imao i kakva ti je komunikacija bila sa devojkama... neko nadje vezu sa pricom iz filma a neko ne, ja ga razumem, on usamljen a ona "savrsena"
problem je to sto u realnosti savrseno ne postoji a cak i kad bi uspeli da ga naprave nekako onda bi bio previse savrsen
E sad se tu otvara gomila filozovskih pitanja kao i u filmu counsellor na prosloj strani za koji su ljudi mislili da ce biti akcija sa kurvama i $$$ pa se zajebali

vlada_dee

Protiv autonomije nekog sistema i tome da bude prilagodjen nasim potrebama nemam apsolutno nista protiv, ali ono zbog cega prezirem ovaj film je cinjenica da ce mozda nesto ovako poceti da nam se desava, i to je ono sto me plasi ustvari, da ce ljudi izgubiti sposobnost socijalizacije... Jbg jedan sam od onih koji ni online dating ne mogu da razumeju i svare. Scena izleta?! Odlepio sam od besa!

Sto se Counsellor-a tice, jedan je od filmova koji zna da te ostavi da piljis u odjavnu spicu i razmisljas o...svemu! Preporuka!

Major

Doba pametnih telefona i ostalih sranja ce samo dovesti do toga, da svi samo sedimo kuci i sve radimo iz fotelje.
Evo to su vec predvideli :)

Human dystopia

Slaninar

Filozofska tema.

Slièno kao u Matrixu ona prièa: ako deluje stvarno, da li treba da se brine¹ zbog toga je li stvarno stvarno?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Nije bas filozofska posto vecina omladine se "druzi" preko fejsa, poruka i ostalih online zezancija :)

Hohštapler

Citat: Major poslato 05 Februar, 2014, 14:31
Nije bas filozofska posto vecina omladine se "druzi" preko fejsa, poruka i ostalih online zezancija :)


...reèe Major na forumu. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Februar, 2014, 14:37
Citat: Major poslato 05 Februar, 2014, 14:31
Nije bas filozofska posto vecina omladine se "druzi" preko fejsa, poruka i ostalih online zezancija :)


...reèe Major na forumu. ;)

Èek, èek da li je neko stvarno i u¾ivo nekad video Majora?!? Da li Major uop¹te postoji?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zvonèica

Hoæe li neko da ostavi torrent za Her?
Hold your head high and your middle finger higher

UFF


Zvonèica

Nije ali je ovako lak¹e.
Hvala.
Hold your head high and your middle finger higher

baki0707

Operacija Valkira
Odlican film
Ne br¾e od ¾ivota..

UFF

Citat: K0le poslato 03 Februar, 2014, 11:08
Tipièan Statham-ov, mlaæenje, spasavanje i tako to, ali skroz ok za opu¹tenciju


Homefront Official Trailer #1 (2013) - James Franco, Jason Statham Movie HD

s'obzirom da on uglavnom snima teska niskobudzetna sranja tipa crank gde se prikljucije direktno na 220v da bi preziveo ovo je odlican film za njega
pogotovo mi se svideo kraj, jer ljudi uglavnom misle da su pretnje i nasilje jednosmerna ulica, sve dok ne shvate da se krecu u pogresnom smeru

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Februar, 2014, 14:37
Citat: Major poslato 05 Februar, 2014, 14:31
Nije bas filozofska posto vecina omladine se "druzi" preko fejsa, poruka i ostalih online zezancija :)


...reèe Major na forumu. ;)

Drugo je forum. Ovde mogu da se zezam i kad radim i kad sam na solji ma svuda :)
Ja kad sam bio malja deca nisam ulazio u kucu tek kad se onesvestim od gladi i zedji i onda me unesu. A danasnji klinci se ne odvajaju od kompa/telefona.
Mislim i u nase vreme su bile i igrice ali to nije moglo da mi zameni fudbalicu na poljancetu ili tako neke igre :)

dzimika

neverovatno je koliko se snimi dobrih filmova sa dobrim glumcima i sa lepom i dobrom pricom a da nismo ni svesni
bas slabo gledam tv ali malo pre se zavrsio na cinestaru ovaj film

http://www.imdb.com/title/tt0800027/?ref_=nm_flmg_act_19

Slaninar

Citat: vlada_dee poslato 04 Februar, 2014, 17:46
Protiv autonomije nekog sistema i tome da bude prilagodjen nasim potrebama nemam apsolutno nista protiv, ali ono zbog cega prezirem ovaj film je cinjenica da ce mozda nesto ovako poceti da nam se desava, i to je ono sto me plasi ustvari, da ce ljudi izgubiti sposobnost socijalizacije... Jbg jedan sam od onih koji ni online dating ne mogu da razumeju i svare. Scena izleta?! Odlepio sam od besa!

Sto se Counsellor-a tice, jedan je od filmova koji zna da te ostavi da piljis u odjavnu spicu i razmisljas o...svemu! Preporuka!

Mene Counsellor nije ba¹ dojmio. Prva scena je neuverljiva, smor. Posle isto prièa... dobri glumci, par dobrih fazona, ali fali mu ne¹to da bude dobar film. Nekako mi je cela prièa onako, na silu, nedovr¹eno. Èak i ona filozofiranja o ¾ivotu i izborima... nije mi se dopao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Major poslato 04 Februar, 2014, 15:06
Uff emotivac ;D

sjebem po 4 piva uz svaki film pa imam vise zenskih hormona (pivo povecava nivo estrogena)
http://www.lifetwink.com/beer-hops-estrogen-sedation-of-the-population-men-shouldnt-ever-drink-beer/

i zbog toga mi se i ovaj film veoma dopao

Citat: dzimika poslato 09 Februar, 2014, 13:37
neverovatno je koliko se snimi dobrih filmova sa dobrim glumcima i sa lepom i dobrom pricom a da nismo ni svesni
bas slabo gledam tv ali malo pre se zavrsio na cinestaru ovaj film

http://www.imdb.com/title/tt0800027/?ref_=nm_flmg_act_19

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu