Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragana friz

gledala sinoc hobbite u bioskopu  ;D preporucujem  [thumb_up]

UFF

Gledam ga sad. ladno pauza od 15min na pola fila zbog dugog trajanja jbg
hehe pis pauza

Aleks Cross


UFF

Citat: Dragana friz poslato 14 Decembar, 2013, 13:38
gledala sinoc hobbite u bioskopu  ;D preporucujem  [thumb_up]

ja ne preporucijem
razvodnili ga 3 sata smorio sam se par puta bas

K0le


Joker

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2013, 04:27
Citat: Dragana friz poslato 14 Decembar, 2013, 13:38
gledala sinoc hobbite u bioskopu  ;D preporucujem  [thumb_up]

ja ne preporucijem
razvodnili ga 3 sata smorio sam se par puta bas

Scena na kraju, 45 minuta se jure sa zmajem... Ubili su... Ovo je trebalo da bude ili triologija od po sat ipo vremena ili dva dela po dva ipo sata... U prvom delu neka akcije nikakave, u drugom kao nesto malo.. Vidi se iz neba da idu na pare, nista vise..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Aleks Cross

Hvala K0le, hteo da ga gledam sinoc ali podro neke serije do jutros. Veceras cu ga sigurno pogledati.

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

UFF

znam
ja izpremotavao i obrisao

K0le

#2249
Da napi¹em recenziju za 'Why we ride' , meni se svideo, al' nekom mo¾da i neæe. Film je na foru dokumentarca, okupili su ljude koji su u¾e povezani sa motociklizmom ili im je on na neki naèin promenio ¾ivot kao ¹to su Kenny Roberts, Josh Hayes, Arlen Ness, Valerie Thompson, Gloria Struck, Ted Simon i mnogi drugi. ©ampioni , vlasnici velikih radionica, deca moto legendi, entuzijasti, svi prièaju o istoriji motociklizma, legendama, trkama, naèinu ¾ivota, o ljubavi prema motociklima.. I skoro sve je pokriveno, preko hill climb-a do Boneville-a. Odlièna monta¾a, muzika, prièa, sve mi se ba¹ dopalo. Jedina zamerka - ¹to je fokus na USA, da su napravili ovakav film sa Triumph-om, dukcima, motosportu u Evropi itd, e to bi bio pun pogodak :D

UFF


Dragan_kineziolog

Citat: K0le poslato 15 Decembar, 2013, 21:50
Da napi¹em recenziju za 'Why we ride' , meni se svideo, al' nekom mo¾da i neæe. Film je na foru dokumentarca, okupili su ljude koji su u¾e povezani sa motociklizmom ili im je on na neki naèin promenio ¾ivot kao ¹to su Kenny Roberts, Josh Hayes, Arlen Ness, Valerie Thompson, Gloria Struck, Ted Simon i mnogi drugi. ©ampioni , vlasnici velikih radionica, deca moto legendi, entuzijasti, svi prièaju o istoriji motociklizma, legendama, trkama, naèinu ¾ivota, o ljubavi prema motociklima.. I skoro sve je pokriveno, preko hill climb-a do Boneville-a. Odlièna monta¾a, muzika, prièa, sve mi se ba¹ dopalo. Jedina zamerka - ¹to je fokus na USA, da su napravili ovakav film sa Triumph-om, dukcima, motosportu u Evropi itd, e to bi bio pun pogodak :D

Evo jos dva dobra dokumentarca o formuli 1 i isle of man tt-u
http://www.milversite.net/milver/1-2013-video_43587ddab.html

http://www.filmovizija.com/movie/tt3d-closer-to-the-edge-2011-video_67fa6b30e.html
Tezak je zivot nas nindzi

dzimika

Citat: K0le poslato 15 Decembar, 2013, 21:50
Da napi¹em recenziju za 'Why we ride' , meni se svideo, al' nekom mo¾da i neæe. Film je na foru dokumentarca, okupili su ljude koji su u¾e povezani sa motociklizmom ili im je on na neki naèin promenio ¾ivot kao ¹to su Kenny Roberts, Josh Hayes, Arlen Ness, Valerie Thompson, Gloria Struck, Ted Simon i mnogi drugi. ©ampioni , vlasnici velikih radionica, deca moto legendi, entuzijasti, svi prièaju o istoriji motociklizma, legendama, trkama, naèinu ¾ivota, o ljubavi prema motociklima.. I skoro sve je pokriveno, preko hill climb-a do Boneville-a. Odlièna monta¾a, muzika, prièa, sve mi se ba¹ dopalo. Jedina zamerka - ¹to je fokus na USA, da su napravili ovakav film sa Triumph-om, dukcima, motosportu u Evropi itd, e to bi bio pun pogodak :D

americka produkcija pa je donekle i logicno

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dragana friz


UFF

evo FILMCINE za sve moje bivse drugare vozace tdm-a 900 koji zive za fajt  :-* znam da citate pa zato uzivajte [cheers]




http://www.imdb.com/title/tt1206543/

Out of the Furnace - Official Trailer (HD) Christian Bale

UFF

pa se vi qrcite i dalje ne znajuci da svako ima granicu do koje je bolje da ga ne doterate.. lako je biti mudonja i lud, to moze svako, samo treba da ga adekvatno motivisete
a kuci vam posle ostanu uplakana zena i deca jbt
e to je stvarno steta

naravno ovo je samo film i u stvarnosti se tako nesto nikad ne desava zar ne?  ;) da ne pomisli neko da sam ozbiljan
dobar film jbt naterao me na razmisljanje..

dzimika

gledao u bioskopu ili imas neki dobar torent?

K0le


Peki