Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

#2160
ajmo ovako
ZVANICNO ko ovaj film nije gledao ne moze se nazvati filmofilom a jos manje manijakom :D

'American Mary' Trailer

cekam odgovore, misljenja i komentare od svih koji su ga pogledali ili ce ga pogledati

mkt


dzimika

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2013, 02:27
ajmo ovako
ZVANICNO ko ovaj film nije gledao ne moze se nazvati filmofilom a jos manje manijakom :D

'American Mary' Trailer

cekam odgovore, misljenja i komentare od svih koji su ga pogledali ili ce ga pogledati

video trejler jos pre par meseci
daj neki torent :D

Major



Peki

Frankenstein mixovan Blade-om i Wolverine-om....ima li kraja ovim holivudskim sranjima :D

Major

U trejleru smo mogli da vidimo ceo film. Nema smisla gledati :)

ranko

Nemam nista protiv Jevreja ali brate kad oni nesto uvate zvizdi im levo jaje da prikazu nesto novo, jure umetnost ili nesto trece...

dokle god oni budu drzali 90% produkcije ( pare i moc ) ima da nam serviraju isto sranje...

sreca pa nisu oni ortodoxni , pa i ubace po koju sisu i pedu u kadar, pa se filmovi nekako i vare...



monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Gargi

#2170
pogledao po ko zna koji put......mogao bih jo¹, ovo mi je jedan od najmilijih omiljenih filmova...pogotova ova sacena
......lost in time, like tears in rain...........

Vangelis - Tears in rain - Blade Runner HD
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

UFF

jedan od najboljih filmova svih vremena i najbolja scena u filmu (kacio sam je vec u temi i ne samo ja)
kisa mu se sliva niz lice pa se na trenutak zapitas (da li su suze) da li je uspeo da razvije i osecanja da on sad u stvari place jer umire...
takodje u trenutku smrti ispusta belog goluba koji ga napusta i simbolise odlazak njegove duse koju on ne bi trebao da ima...
'ebeno

monsterbnt

Koliko sam li samo puta gledaotaj film..... jedan od retkih koji su me ostavili da blenem u prazan ekran... Cudi me da debili jos nisu napravili rimejk sa mnogo vise explozija i fancy androidima...
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Citat: monsterbnt poslato 08 Novembar, 2013, 03:30
Koliko sam li samo puta gledaotaj film..... jedan od retkih koji su me ostavili da blenem u prazan ekran... Cudi me da debili jos nisu napravili rimejk sa mnogo vise explozija i fancy androidima...

Samo bi ga pokvarili.


WOLVERINE

Citat: Gargi poslato 08 Novembar, 2013, 02:11
pogledao po ko zna koji put......mogao bih jo¹, ovo mi je jedan od najmilijih omiljenih filmova...pogotova ova sacena
......lost in time, like tears in rain...........

Vangelis - Tears in rain - Blade Runner HD


  Imam kopiju u hd-u..... film moram da pogledam jedanput mesecno.... ne znam koliko puta sam ga gledao....   ali ovo je za mene lektira...........





DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


bigbad86