Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Gašpar

Takođe preporučujem. Mnogo dobar film!

perlx

Hvala na preporuci [thumb_up]

perlx


UFF


perlx



UFF

ogledao veceras Welcome To The Punch

dobar  [thumb_up]



na pocetku posle pljacke banke beze sa 4 crna XT600X :)

AndreyRR


Major

Postavio Penix na pocetku stranice ;)

UFF

I ja konacno resio da ga pogledam iako me nije privukao ali dve preporuke pa rekoh mora da je dobar kad ono tezak smor

Sto bi bilo razumljivo da ne volim emotivne price ili drame.. ali volim ih ako su dobro odradjene pa bih molio andreya i fenixa da mi objasne zasto su oni taj film doziveli kao dobar?


Hohštapler

Citat: Phoenix poslato 27 Mart, 2013, 23:31
Chasing Mavericks - Official Trailer HD (2012)

sad ga odgledao i dobar je skroz,preporuka!

Dajte neki zglavan torent, ja nikako da naðem, neæe da mi otvori ni isohunt ni piratbay... ne znam ¹to.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

ja skino sa isohunt-a bas pre neki dan, ali sam obrisao torent

dzimika

Citat: UFF poslato 06 April, 2013, 00:59
I ja konacno resio da ga pogledam iako me nije privukao ali dve preporuke pa rekoh mora da je dobar kad ono tezak smor

Sto bi bilo razumljivo da ne volim emotivne price ili drame.. ali volim ih ako su dobro odradjene pa bih molio andreya i fenixa da mi objasne zasto su oni taj film doziveli kao dobar?
film je dobar ne samo jer je kvalitetna prica (u moru rimejkova i holivudskih blokbaster sranja) vec sto ima i neku poruku, pouku i sto te ne ostavlja ravnodusnim posle gledanja

istina je da je kvalitetan film, sa kvalitetnom i istinitom pricom, nekada je bilo vise takvih filmova a sada mozes godisnje na prste da ih nabrojis

davno sam gledao slican, tj prica je isto o velikim talasima, ne mogu da se setim kako se zove ali znam da nije srecan kraj, ako je neko gledao neka pomogne, zadnja scena je u meksiku, voze ga ribari donekle da bi sto manje veslao i da bi vozio ogromni talas koji juri po celom svetu a pre toga je izgubio prijatelja dok je pokusavao da vozi taj talas negde

UFF

Mene vala ostavio ravnodusnim i smorenim a takvu poruku salje i karate kid = ako dovoljno dugo ribas pod od ucitelja kasnije ces moci da blokiras udarac  [rofl]

inace gledao sam veceras pad olimpa, onako moze da se pogleda ali je klasicno usa sranje koje zaboravis cim se film zavrsi = pokusaj modernog die hard ali bez bruce wilisa

AndreyRR

valjda si dovoljno odrastao da shvatis.....

dzimika


Major

Citat: dzimika poslato 07 April, 2013, 02:25
davno sam gledao slican, tj prica je isto o velikim talasima, ne mogu da se setim kako se zove ali znam da nije srecan kraj, ako je neko gledao neka pomogne, zadnja scena je u meksiku, voze ga ribari donekle da bi sto manje veslao i da bi vozio ogromni talas koji juri po celom svetu a pre toga je izgubio prijatelja dok je pokusavao da vozi taj talas negde

Na tu foru ima film Point Break sa Patrick Swayze i Keanu Reeves.
Ali on ovde sam na dasci ode i da vozi taj neki ogromni talas.

A mislim da se secam i tog filma ali nikako ne mogu da se setim imena.

UFF

Citat: AndreyRR poslato 07 April, 2013, 08:24
valjda si dovoljno odrastao da shvatis.....

a ti da objasnis?

kao sto rekoh evo ti isti film

Watch the new THE KARATE KID Trailer in HD


[govance]