Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

veruj mi da jeste, muzika je negde na pocetku filma, a skini film ali blue ray da vidis kako je dobro uradjen

UFF

Citat: ivanastark poslato 26 Novembar, 2012, 20:09
Da li je neko bio da gleda onaj "Cloud Atlas"?

Cloud Atlas Extended Trailer #1 (2012) - Tom Hanks, Halle Berry, Wachowski Movie HD

pogledao ga upravo
traje skoro 3 sata
nije fenomenalan ali je veoma dobar
svidela mi se filozofija, zvucala mi uverljivije u tom filmu nego kad mi korumpiran pop prica o bogu i crkvi (ovo iz filma nekako ima vise smisla)


“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”

ivanastark

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2012, 01:32
Citat: ivanastark poslato 26 Novembar, 2012, 20:09
Da li je neko bio da gleda onaj "Cloud Atlas"?

Cloud Atlas Extended Trailer #1 (2012) - Tom Hanks, Halle Berry, Wachowski Movie HD

pogledao ga upravo


E, pa, super, samo jos da nadjem ko ce da mi cuva dete 3 sata... Damnit!  [veryangry]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

SSZGO

a gde si nasao film... ima samo CAM
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

SSZGO

ovde se ne daje ... jos...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

ti dodji ovde da ga pogledas :D

Major

Citat: SSZGO poslato 28 Novembar, 2012, 10:36
ovde se ne daje ... jos...

Eto i Arapi zaostaju za nama.. ;D

DaChaS

Treba im vremena da zatamne golotinju :D

UFF

Citat: SSZGO poslato 28 Novembar, 2012, 10:25
a gde si nasao film... ima samo CAM

u najvecoj sali bioskopa kolosej u tc usce
nego jel ste provalili da svi filmovi imaju premijeru u usa mesec dana posle nas?  [rofl]
ne kapiram, kasne za samim sobom  :wtf:

mareskin

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2012, 11:45
Citat: SSZGO poslato 28 Novembar, 2012, 10:25
a gde si nasao film... ima samo CAM

u najvecoj sali bioskopa kolosej u tc usce
nego jel ste provalili da svi filmovi imaju premijeru u usa mesec dana posle nas?  [rofl]
ne kapiram, kasne za samim sobom  :wtf:

To sve je te¹ka masovna hipnoza, pa zato prvo testiraju na nama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Citat: ivanastark poslato 26 Novembar, 2012, 20:09
Da li je neko bio da gleda onaj "Cloud Atlas"?

Cloud Atlas Extended Trailer #1 (2012) - Tom Hanks, Halle Berry, Wachowski Movie HD
Evo i ja odgledao u Delti. Film je dobar i vredi ga pogledati. Tom Henks glumi 10 razlicitih osoba :)

Nego ono sto me je iznenadilo je kvalitet slike i zvuka. Do pre mesec dana kada odem Usce gledam neki nov film, a ono snimak kao od pre 15 godina bruka i sramota, jebote zamislim se sto sam bacio pare kada sam mogao da ga skinem kuci u HD-u i da pogledam kao covek.
Ovaj film je bio u VRHUNSKOJ REZOLUCIJI sa odlicnim zvukom i to sve na velikom platnu. Bilo mi je uzivanje gledati :) Detalji, sitnice, sve sve je bilo vrhunski prikazano. Sada da li je do kopije filma tj da li su poceli da dobijaju digitalne snimke konacno, ili je do novih projektora, ali ako budu dobri snimci i za buduce filmove verujem da ce ih ljudi vise gledati u bioskopima.

UFF

mislim da je utisak do najvece sale sa krivim platnom

Taraba

U delti je bolja reprodukcija od u¹æa i ima digitalni titl, a ne ono sranje ¹to Ivana ®igon krasnopisom pi¹e po 35mm filmu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

u delti su renovirali sale i promenili projektore, tj digitalizovali pa je zato i kvalitetnija projekcija

Major

Da Delta tj Cineplex je skroz renoviran. Isto se ocekuje i da ce Kolosej da odradi, neku vest sam cuo da ce dobiti neke najnovije projektore i ostalo sto ide ali tek tamo u 2014.

ivanastark

Citat: Major poslato 03 Decembar, 2012, 10:24
Da Delta tj Cineplex je skroz renoviran. Isto se ocekuje i da ce Kolosej da odradi, neku vest sam cuo da ce dobiti neke najnovije projektore i ostalo sto ide ali tek tamo u 2014.
[rofl] [rofl]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Major

Citat: ivanastark poslato 03 Decembar, 2012, 10:42
Citat: Major poslato 03 Decembar, 2012, 10:24
Da Delta tj Cineplex je skroz renoviran. Isto se ocekuje i da ce Kolosej da odradi, neku vest sam cuo da ce dobiti neke najnovije projektore i ostalo sto ide ali tek tamo u 2014.
[rofl] [rofl]

I meni je bilo smesno, ali to je ipak nasa realnost - vise je tuzno ali bolje da se smejemo nego da placemo ;D

dzimika

pa prvo moraju da otplate kredit za trenutne sale da bi mogli da uzmu novi za nove projektore :D

ivanastark

A zaradice od iznajmljivanja 3D cvikera ;D
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"