Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

slaninar savetujem da pregledas trailere koje sam kacio pa ako nadjes nesto da ti je nepoznato eto sta vredi pogledati

The Siege Trailer

UFF


UFF

ste se mene tice kao sto vec rekoh ne postoji stari film jer je nov sve dok ga ne pogledam
a onda postane dobar ili los

evo vam malo zabavne akcije sa tom americkom zastavom :)

Team America

Slaninar

Citat: UFF poslato 03 Oktobar, 2012, 14:34
slaninar savetujem da pregledas trailere koje sam kacio pa ako nadjes nesto da ti je nepoznato eto sta vredi pogledati


Da, super su filmovi. Veæinu sam gledao, ali ne sve.  [thumb_up]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

e pa pogledaj te sto nisi pa mi reci sta mislis

morao sam da se potrudim da ih okacim za monstera da vidi sta su akcioni filmovi

a kad budete spremni za trilere javite da kacim jer su mi oni favorite

ranko

Spremni :)

I hvala za Lord of War to jedino nisam gledao...

I na tvoj spisak bih od ovih relativno novijih ( bolja kamera i ta sranja ) stavio samo Blak Hawk Down... prosto film koji mogu da gledam uvek jer je kamera zlo i naopacke...


UFF

black hawk obavezno u 5.1 okruzenju  [thumb_up]

roka, prolece i explodira na sve strane  ;D

Sto se tice lord of war (to je skolski primer kako se pravi dobra moderna akcija) kad sam odgledao prvu scenu...
Pitanje koje on postavi (biznismen u ratnoj zoni) i bolestan odgovor koji dobijes me je odusevio a posle kad sam odgledao intro (ovo ispod sto sam okacio) sam definitivno znao da me ceka 2 sata zadovoljstva i jedna prava FILMCINA pa sam spustio roletne, ugasio svetla, doneo 3 piva i kokice, ugasio oba mobilna, iskljucio fixni i zakljucao vrata (kompkletan izolacija, naredna 2 sata ne postojim - ups mi drzi toliko cak i struja da nestane)

Nisam se zajebo, scenario je fenomenalan, gluma je odlicna a i muzika takodje, najvise mi se svidelo sto je smeker kako je smuvao svoju buducu zenu a da je nista ne laze (samo joj nije sve rekao)   [klanjam_se]  [kralj]

Lord of War - The life of a bullet

monsterbnt

Pa man on fire sam i stavio u prva 3. Dobio je drugo mesto samo zato sto je remake, iako je odlican.
Smrt SVIMA!!!!

ranko

Secam se kada sam prvi put gledao Fight Club... jedini film koji nisam pauzirao da idem da soram vec sam se stiskao downunder a mozda sam i pustio malo :)

Mada vec 2-3 gledanje nije to to... Man on Fire, BHDown, etc su filmovi koji se u isto vreme snime na HDD, Flash, narezuju na CD i back up traku i odlazu u sef :)

Major

Mene Fight Club uopste nije nesto specijalno odusevio. Mislim moze da se pogleda i to je to.
Ortaci mi pricali kao da je najbolji film ikad snimljen, a na mene uopste nije ostavio takav utisak.

UFF

nije najbolji ikad snimljen ali je odlican

idi ti decko gledaj onog baletana :)

Major


Major


Joker

Ja hocu i to veceras...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zivchany

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 15:36
Faaaak pa kako sam ja ovo propustio jbt? 

Ceo film snimljen za 7k ?

PA samo ovaj trailer toliko vredi

moram da pogledam pod hitno


At night and on weekends, four men in a suburban garage have built a cottage industry of error-checking devices. But, they know that there is something more. There is some idea, some mechanism, some accidental side effect that is standing between them and a pure leap of innovation. And so, through trial and error they are building the device that is missing most. However, two of these men find the device and immediately realize that it is too valuable to market. The limit of their trust in each other is strained when they are faced with the question, If you always want what you can't have, what do you want when you can have anything?


Primer Trailer

odgleda li neko ovo ...neki komentar ...

UFF

Ok film
Zanimljiva prica ali nista specijalno
Trailer odlican :)

dzimika

Citat: UFF poslato 03 Oktobar, 2012, 14:25
ajmo onda par akcionih filmova sa pricom i humorom bez nabildovanih retarda

Smokin Aces Trailer

ja ne znam kako sam ovo uspeo da propustim, sad sam ga odgledao

UFF

I? :)

jel jebanje keve? :D

akcija kakva treba da bude bez roki fazona

UFF

Citat: Major poslato 04 Oktobar, 2012, 13:38
Gledao neko?

The Tall Man - Official Trailer HD (2012)


dobra i originalna prica ali lose realizovana
verovatno mali budzet
da je neko spuco gomilu para, ubacio popularne glumce i dao poznatom reziseru verovatno bi bio odlican
ovako... mlako

dzimika

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 20:57
I? :)

jel jebanje keve? :D

akcija kakva treba da bude bez roki fazona

dobar je film, da je neko dao guy ritchie-u da rezira bio bi i jos bolji :D