Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaChaS

Skinuo sam frelancers ranije bas razmisljao da odgledam .... 

inace ovaj film je meni ostavio utisak onako ko taj tebi .....pomalo smaracki tj mogli su mnogo vise da se potrude oko price ...brus wilis se pojavljuje na pocetku filma nekih 10 min i to je to

The Cold Light of Day (II) (2012) Official Trailer


a da odgledao sam primer i ...za koliko je para uradjen odlican je film  mada su mogli malo bolje da objasne tu pricu ili ja nisam bio koncentrisan da pratim

Major

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 01:09
ne znam sta bi de niru da pristane na ovako nesto i usere se u svoju karijeru  [ludak]

Covek je vec u godinama i mislim da sad vise i nema toliko izbora da moze da bira gde ce da glumi, a kinta je uvek dobrodosla.
Koliko sam glupih filmova gledao i sa Al Pacinom pa mi to ne smanjuje njega kao glumca. ;)

UFF

ma ajde na pocetku karijere to i razumem ali sad ima stek kolki oces sigurno koliko se dugo time bavi i gde je sve glumio i mislim da sto si stariji sve vise mislis na to kako ce da te pamte kad budes otisao tako da sigurno ne zelis da te pamte po tome sto si na kraju usro motku..
nema veze sto je u godinama siguran sam da i dalje moze da bira

Major

Da i dalje moze da bira, do sada bi se vec pojavio u nekom dobrom filmu. Evo recimo Nicolas Cage poslednjih godina glumi u sve [govance] filmovima, ali po meni on je jedan od boljih glumaca i uvek cu ga pamtiti po starijim filmovima gde je pokazao sta zna i ume. Isto tako i Al Pacina i De Nira. Polako ali sigurno ih vreme gazi, dolaze nove generacije i jednostavno su u pozicijama da nemaju bas mnogo izbora. To sto se tebi i meni De Niro svidja i sto je stvarno talentovan glumac, ne znaci da se on svidja i novijoj generaciji klinaca koji pune bioskope. Njima su sad idoli onaj vampir iz Sumraka i tako ta ekipa.


dzimika

lepo napisa major, cela ta stara garda glumaca radi sve neke krs filmove a rade ih jer stek koji imaju se prazni brzo ako nemas priliv novca a zelis da nastavis da zivis onako kako si ziveo prethodnih godina, a i zavisi od ugovora koji potpises sa nekim studiom jer te obavezu da snimis nesto pa makar to bilo i sranje
ima pojedinaca koji ne upadaju u taj fazon jer su pametno ulozili pare pa se stek uvecava bez obzira na priliv novca

UFF

ko je voleo gospodare nek pogleda i ovo
nije ni pribliznog kvaliteta ali je ok za pogledati

Snow White & The Huntsman Trailer (HD 1080p)

DaChaS

Jeste da si rekao ali freelancers je takvo govno da je to sttrasno :D cisto da obnovimo gradivo ...posto sam gledao film sinoc :D

UFF

Za one koji nisu gledali... pa necu da kazem da je sranje ali ne moraju ni da gledaju, mlako

The Hunger Games Official Trailer [1080p HD] - All Hunger Games Trailers (2012 Movie)

DaChaS

da bas tako ja sam ocekivao one fajtove da budu mnogo realniji i prica je mogla da vude bolje ispricana ...inace mislim da ima i japanska verzija filma ...kaja bi trebalo da bude bolje ali nisam gledao

Slaninar

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 10:12
ma ajde na pocetku karijere to i razumem ali sad ima stek kolki oces sigurno koliko se dugo time bavi i gde je sve glumio i mislim da sto si stariji sve vise mislis na to kako ce da te pamte kad budes otisao tako da sigurno ne zelis da te pamte po tome sto si na kraju usro motku..
nema veze sto je u godinama siguran sam da i dalje moze da bira

©ta ga boli kako æe da ga pamte? Radi èovek, kad mu se radi, ¹ta mu se radi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


UFF

nije bio postavljen jer jos nije ni izasao
sad ce da te napusavaju sto kacis filmove unapred kao dzimika :D

Major


zVuk

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 23:51
ko je voleo gospodare nek pogleda i ovo
nije ni pribliznog kvaliteta ali je ok za pogledati

Snow White & The Huntsman Trailer (HD 1080p)

gledo sam ga pre neki dan i moram reci da sam prijatno iznenadjen....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Malo su ga ukakili na kraju. Ali sve u svemu nije lose kako se ocekivalo ;D

UFF

isti slucaj kao i sa hunger games
pokusaj da naprave dobar film, neuspeli na zalost ali moze da se pogleda

The Cold Light of Day Trailer 2012 HD

dzimika

Citat: UFF poslato 12 Septembar, 2012, 21:24
isti slucaj kao i sa hunger games
pokusaj da naprave dobar film, neuspeli na zalost ali moze da se pogleda

The Cold Light of Day Trailer 2012 HD
meni je zao sto sam potrosio vreme na ovaj film, tesko sranje

DaChaS

eno napisao ja na vrhu strane da je smaracki

Major

Sledeci put posalji mu pp da covek zna. Ne moze on da lista i gleda ko je sta napisao ;)

Taraba

Citat: dzimika poslato 13 Septembar, 2012, 00:00
Citat: UFF poslato 12 Septembar, 2012, 21:24
isti slucaj kao i sa hunger games
pokusaj da naprave dobar film, neuspeli na zalost ali moze da se pogleda

The Cold Light of Day Trailer 2012 HD
meni je zao sto sam potrosio vreme na ovaj film, tesko sranje

Bolje da si vreme tro¹io na seckanje onog videa koji duguje¹ veæ mesec dana...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?