Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Citat: ranko poslato 10 Maj, 2012, 11:55

LAW ABIDING CITIZEN - HD TRAILER


ovo je neko kacio ali davno davno ( za ove sto kace po 5x isti film , rodjaci ima search pa malo searchujte :) )... ali okacio je samo sliku... cini mi se proslo nezapazeno...

evo gledao sam ga po milioniti put pa reko da preporucim... iako je ispricana prica ( ono siluju mu zenu , ubiju dete , pa sledi osveta ) ovo je dosta dobro uradjena prica... a nije je do sada bilo u ovoj verziji...

Dobar film, hvala na preporuci.
Steta sto je americki....

dzimika

major, jel si bio malo pre kod buvljaka? nesto pre 16h

Major

Citat: dzimika poslato 10 Maj, 2012, 17:39
major, jel si bio malo pre kod buvljaka? nesto pre 16h

E jesam juce pre sela sam se vozikao po gradu jurio da kupujem neke gluposti ;D
Si ti bio na motoru?


UFF

nije on bio na motoru ne pamti od kad :D

dzimika

nisam bio na motoru, prelazio sam ulicu bas kod one kapije buvljaka na cosku dok si cekao da se onaj ispred tebe malo pomeri da bi mogao da prodjes :D

a sto kaze uff jos se nisam motorom posteno provozao ove godine, dve voznjice po okolnim njivama samo :D

Major

Pa kad stanu ko debili i jos kao ne vide pa nece da se pomere. Zato kad sam jednom bio svirnuo lik se iscimao kao da ide kamion na njega. Ova Stabel sirena vredi svaku paru ;D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR


UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

odgledah ga malopre dobar filmcic  ;D ;D

Major

Skinuo sam ga pa cu ga odgledati ove nedelje kad budem free.

dzimika

Citat: UFF poslato 14 Maj, 2012, 21:20
:o :o

[clapp] [clapp]

[thumb_up] [thumb_up]


iskreno iznenadjen


http://www.imdb.com/title/tt1614989/


Headhunters (2011) Movie Trailer HD - TIFF

uff presao na evropsku kinematografiju :D a kad provali bolesne filmove lars fon trira nece nam dati mira :D

ranko

Citat: ranko poslato 10 Maj, 2012, 11:55

LAW ABIDING CITIZEN - HD TRAILER


ovo je neko kacio ali davno davno ( za ove sto kace po 5x isti film , rodjaci ima search pa malo searchujte :) )... ali okacio je samo sliku... cini mi se proslo nezapazeno...

evo gledao sam ga po milioniti put pa reko da preporucim... iako je ispricana prica ( ono siluju mu zenu , ubiju dete , pa sledi osveta ) ovo je dosta dobro uradjena prica... a nije je do sada bilo u ovoj verziji...

Moram citiram sam sebe kad jedem govna...

Pomislih na wrh film od Denzela W. The Book of Eli ... negde mi u dnu mozga da sam ga mozda i video ovde ...

ko Law abiding citizen odradim pretragu kad stojko... nema nista... ali to ne znaci da niko nije kacio... mozda je stavio samo link i onaj smajli sto pokazuje wrh :)

Pitanje za Vlas... da li pretraga pretrazuje i kod snimka ?

A da se vratimo na film... Po meni tezak vrh od filma... dal zbog ovog pedera Denzela sto ga gotivim ko caleta ili zbog pocetka filma sa onom strelom pojma ne znam, samo znam da je dojajni film...

The Book of Eli

"The Book of Eli" - Official Trailer [HD HQ]

AndreyRR


Major

The Book of Eli me malko smorio.. da nije bilo Denzela mislim da bi bio tesko sranje.

AndreyRR


Major

Skoro pa prikazase ceo film ;D