Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dragan_kineziolog

Skinuo sam EXAM ali je DVD RIP. A nigdje ne mogu naci titlove za DVD RIP nego samo za BD RIP ili kako vec. Molim za bilo kakvu pomoc.
Tezak je zivot nas nindzi

UFF

skini jos kvalitetniju blueray verziju
http://btjunkie.org/torrent/Exam-2009-720p-BluRay-x264-AVCHD/4358ba9ee6bd5057d70b63e562c0e15904074f45e045
i evo ti prevod za nju
http://titlovi.com/titlovi/exam-104338/

film je ok, nije losa ideja ali moglo je to mnooogo bolje da se snimi
u fazonu kao saw

Dragan_kineziolog

Pa mislio sam i ja tako, ali domski internet moram ostaviti preko noci da se skida, a mislio sam samo ako ima negdje titl da sad odgledamo. Gledao sam ja prije, pa hocu opet sa kolegom. Svidio mi se film, dobro sad saw je horor, samo mi se kraj nije nesto svidio, nisam bas najbolje ni skontao... Ono malim slovima pitanje 1 sto je pisalo, po meni bi trebalo da bude nesto najjednostavnije.
Jbg ako nema dvdrip titla ostavicu veceras nek se skida.
Tezak je zivot nas nindzi

perlx

Jel zna neko naziv filma koji je na istu temu kao Red tails ali je stariji, davao se na televiziji kod nas nekoliko puta ?

perlx

Citat: perlx poslato 13 Januar, 2012, 20:44
Jel zna neko naziv filma koji je na istu temu kao Red tails ali je stariji, davao se na televiziji kod nas nekoliko puta ?
The Tuskegee Airmen

dzimika

Citat: perlx poslato 14 Januar, 2012, 00:02
Citat: perlx poslato 13 Januar, 2012, 20:44
Jel zna neko naziv filma koji je na istu temu kao Red tails ali je stariji, davao se na televiziji kod nas nekoliko puta ?
The Tuskegee Airmen
kako volim kad je ljudima toliko dobro :D sam pita sam odgovara :D

perlx


vlada_dee

Kome se svideo Exam i tako te mozgalice, evo filma za vas, necete pogresiti:
http://www.imdb.com/title/tt1016301/

zozon

   Treba mi pomoc oko filma koji sam davno gledao i ne mogu se setiti naslova, radnja ide odprilike ovako:
   Deca u skoli pricaju kako je ko proveo raspust, klinka pocinje pricu kako se pojavio dvojnik njenog ocuha i pocinje neverovatan zaplet kojeg se nazalost ne secam u potpunosti.
   Apsolutni kraljevi celog filma su dva brata Dzim i Dzim koji zive u brvnari u sumi, piju pivo i bleje u tv po ceo dan ...
   Nije neki opis ali mozda ce se neko setiti filma ...
   Ako se setite naslova, i kazete mi ga, placam turu pica na sledecem MM okupljanju, ako ne onda placam turu pica na sledecem MM okupljanju [cheers]

dzimika

Citat: zozon poslato 15 Januar, 2012, 00:04
   Treba mi pomoc oko filma koji sam davno gledao i ne mogu se setiti naslova, radnja ide odprilike ovako:
   Deca u skoli pricaju kako je ko proveo raspust, klinka pocinje pricu kako se pojavio dvojnik njenog ocuha i pocinje neverovatan zaplet kojeg se nazalost ne secam u potpunosti.
   Apsolutni kraljevi celog filma su dva brata Dzim i Dzim koji zive u brvnari u sumi, piju pivo i bleje u tv po ceo dan ...
   Nije neki opis ali mozda ce se neko setiti filma ...
   Ako se setite naslova, i kazete mi ga, placam turu pica na sledecem MM okupljanju, ako ne onda placam turu pica na sledecem MM okupljanju [cheers]
da ne odlaze u sumu i ona jedino prezivi a svi ostali drugari umiru spletom nesrecnih okolnosti pokusavajuci da je spasu misleci da je u nevolji?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks


zozon



UFF

a jel je u 3D?

jebo ih vise taj 3d

AndreyRR


Dabec

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2012, 14:47
a jel je u 3D?

jebo ih vise taj 3d

NPH you have to be more spec.. da jeste :-)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


SSZGO

ako neko hoce bas bas bolestan film da vidi

onda


SALO  - 120 dana sodome

120 Days of Sodom - Trailer (Salo 120 Días de Sodoma)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor