Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

hajde da nastavim da cetujem sam sa sobom u ovoj temi, ipak sam je ja i pokrenuo a evo 201 strane :)

elem nemoj da gledate ovo bolesno govno od filma bez obzira na poznate glumce

ko bas bas zeli ok ali moze prvih sat vremena opusteno da preskoci i nista da ne propusti (i ne nema objasnjenja na kraju, dzabe se nadate da nije govno dok trosite svoj zivot uzalud gledajuci ga)


! No longer available

mareskin

Citat: UFF poslato 29 Decembar, 2017, 01:24
hajde da nastavim da cetujem sam sa sobom u ovoj temi, ipak sam je ja i pokrenuo a evo 201 strane :)

elem nemoj da gledate ovo bolesno govno od filma bez obzira na poznate glumce

ko bas bas zeli ok ali moze prvih sat vremena opusteno da preskoci i nista da ne propusti (i ne nema objasnjenja na kraju, dzabe se nadate da nije govno dok trosite svoj zivot uzalud gledajuci ga)
...

Oèigledno ne razume¹ umetnièke filmove :D :D :D :D :D :D :D :D
Svaka roba ima svog kupca. Pisao sam ovde o par filmova koji su me izbacili iz takta koliko su besmisleni i lo¹e uraðeni.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

milomir22

Evo mozda i najboljeg filma koji sam u zivotu odgledao, verovatno ga svi znaju, mator iz '98.

Sibirski berberin

http://www.imdb.com/title/tt0120125/
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Ti si bas neka romanticna dusa :P

milomir22

I nisam bas, ali volim da odgledam film koji ostavi utisak, pa i neku romantiku, sto da ne.


"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Citat: milomir22 poslato 29 Decembar, 2017, 12:29
I nisam bas, ali volim da odgledam film koji ostavi utisak, pa i neku romantiku, sto da ne.




Takodje :) I utisak i da na kraju filma budem nasmejan od srece jer se sve zavrsilo kako treba [rofl] pa tu spadaju i romanticni, sto da ne, zanimljivo mi ponekad kad vidim kako se na kraju smuvaju posle puno peripetija :) Mracne filmove odavno ne podnosim, jbg nisam mracna licnost a boli me kurac da gledam nesto sto je eto neko rekao da je da moram ako bih da budem glavni baja :) Budi uvek svoj i gledaj ono sto se tebi svidja i boli te uvo za tudja misljenja ;) Ovaj i ja planiram da odlgedam :)

viper

Citat: milomir22 poslato 29 Decembar, 2017, 11:17
Evo mozda i najboljeg filma koji sam u zivotu odgledao, verovatno ga svi znaju, mator iz '98.

Sibirski berberin

http://www.imdb.com/title/tt0120125/
Fenomenalan film.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

evo za milosa geja idealan film
pocinje muski zavrsava se zenski :D

! No longer available

Glava Dole

Eto, ako neko ima srce, optimistican je i vedar odmah je gej [neampojma] A ako te pali da odgledas kako se u mrklom mraku poubijaju svi zivi onda si baja... i sta, treba sad to da gledam iako mi nije zanimljivo(s obzirom da preferiram komedije) jer si ti tako rekao? Treba da ti se uvucem u bulju mozda? Evo sve trcim.

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 30 Decembar, 2017, 02:36
A ako te pali da odgledas kako se u mrklom mraku poubijaju svi zivi onda si baja...
a ako voli u podne pod suncem?

Glava Dole

Idi bre covece, pripit pomislim "e ispada da je romantik ako se svi pokolju na suncu" i zagrcnem se od smeha [rofl] [rofl] [rofl]

megaidiot

jebiga u svim vesternima se poubijaju u podne pod suncem.

Hattrick

Jos dok cekaju ispod onog jebenog sata da otkuca tacno podne, sve im se pazusi usapunjaju od znoja ispod onih koznih prsluka.
Pa se cudimo posle sto su nervozni.

UFF

eto vidis da je bolje da se ubijaju nocu

a i da se jebu ako to vise volis :D

mareskin

Citat: Hattrick poslato 30 Decembar, 2017, 03:51
Jos dok cekaju ispod onog jebenog sata da otkuca tacno podne, sve im se pazusi usapunjaju od znoja ispod onih koznih prsluka.
Pa se cudimo posle sto su nervozni.

Ali da ba¹ niko od njih nema rolon stik protiv znojenja!?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

prvi ja mrzim politiku a isto tako i politicke filmove (politka bar u drzavi u kojoj zivis te na jedan ili drugi nacin mora dotici ali film sluzi za opustanje i zabavu a ne da gledam politicka sranja i spletkarenje) ali za onog ko ima volje i interesovanja ovo je FILMCINA a riba za ozeniti fizicki vise nego dovoljno dobra a psihicki way beyond [clapp] [clapp] [clapp]


! No longer available

dzimika

Gledao Miss Sloane pre par meseci, odlican film

Ovo pogledao danas i svidja mi se, nije los film

! No longer available

OKi


losmi

Totalno lud film

https://youtu.be/W0xtS83sKGg


Sent from my iPad using Tapatalk

bigbad86

Nemoj neko slucajno da je odgledao odreci cu ga se preko novina! Nikad gori film nisam gledao iz neke poznate fransize...

! No longer available