Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Office Christmas Party

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1711525/
torrent: https://thepiratebay.org/torrent/16613189/Office_Christmas_Party_2016_HDCAM_x264_UnKnOwN
konacno na engleskom ... bioskop al nije toliko loshe... nije bash iz sredine reda al je ok za biosop
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ne pamtim da sam se ikad ijednom umetnickom delu ovoliko radovao u iscekivanju

ako ovo useru onda im nista nije sveto


! No longer available

ko nije gledao Ghost in the shell i Ghost in the shell 2: Innocence ne zna sta je propustio... mada ko zna, mozda onaj ko sad gleda to po prvi put nece doziveti na pravi nacin jer nije isto vreme... bedak jer iako volim da verujem da je ovako nesto bezvremensko remek delo kao i blade runner koji ce nadam se uraditi takodje kako dolikuje originalu opet nista ne mora da znaci

! No longer available
! No longer available

Slaninar

+1

Kad smo ko cyberpunk ¾anra, isto "crtani" - Appleseed Ex Machina 2004 i Appleseed Alpha (prethodi radnji prvog, ako se dobro siæam) 2014.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: Slaninar poslato 30 Decembar, 2016, 08:03
+1

Kad smo ko cyberpunk ¾anra, isto "crtani" - Appleseed Ex Machina 2004 i Appleseed Alpha (prethodi radnji prvog, ako se dobro siæam) 2014.
Appleseed je brutalan, svi delovi  [klanjam_se]
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika


UFF

da nije bolesnog humora film bi bio sranje, mislim i dalje je sranje ali je humor odlican iako se nisam smejao dok sam ga gledao

! No longer available

! No longer available

UFF

nemoj neko da se zajebe duzme da gleda ovo  [govance] od filma

najgora gluma Nicolas Cagea ikada

mada je to verovatno do ovog istripovanog majmuna od rezisera i niskog budzeta
http://www.imdb.com/name/nm1921345/?ref_=tt_ov_dr

nije mi jasno zasto poznati i dobri glumci uopste pritaju na takve uloge u shit filmovima, razumem da rade za pare i ako su one dobre a uloga kratka onda ko ga jebe zaradice lako i brzo ali to je za srednje ili losije glumce, kad postanes bas dobar onda valja mislis i o svojoj reputaciji i gledas da postanes umetnik a ne samo obicna kurva za iznajmljivanje kako bi neki film dobio na gledanosti jer su tvoje ime i lik ubacili u trejler


! No longer available

Dragan_kineziolog

NikolaSkejdD® ;D je jos davno rekao da nece vise da igra u visokobudzetnim filmovima vec u ovoj ¾nj produkciji, gledao sam neku emisiju kad je dobio oskara kako ne zeli da ga to promjeni bla bla bla, sve su to budale, udari para u glavu, a steta, dobar glumac.
Nego jesi li gledao THE GIRL WITH ALL THE GIFTS, valja li icemu jer volim filmove o zombijima, sve sam ih pregledao a u zadnje vrijeme slabo izlaze.
Tezak je zivot nas nindzi

UFF

gledao sam, zato i okacih ovde, ne kacim dok ne pogledam, za one koji vole tu tematiku dobar, za ostale nisam bas siguran

a evo i kako se postaje drolja/kurva (nisu one krive okolnosti su bile takve :D)


! No longer available

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 09 Januar, 2017, 00:26
Konacno pogledah film

! No longer available
Dzimika....ovaj sa Mustangom ko Rambo...neogranicena kolicina municije....na pola klipa je vec potrosio svu a traceri prste li prste...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

To ti je ko u filmovima, pistolj sa 6 metaka a on puca li puca

PECA BMW

Ja ne gledam filmove ali ovaj cekam ...

http://www.imdb.com/title/tt0493405/?ref_=nv_sr_2

! No longer available


skontao da je radjen po nekoj staroj seriji i filmu ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

#3838
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen