Glavni meni

Suzuki sv650

Započeo Nucleus, 29 Decembar, 2011, 18:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy

boja igra ulogu definitivno, ali
fali cifra koliko je % od svih ducatija proizvedeno u crvenoj boji da bi cifra od 80% prodatih crvenih nesto znacila
isto i za ostale prozivodjace :)

ЯЭВОЛУТИОН

pa da li mislis da je fabrika luda da pravi 80 posto zelenih dukatija, a prodaje 80 posto crvenih......aj sad malo ukljuci mozak. Sarenilo boja se radi za reklamu...eto imamo u raznim bojama, ali kad dodje do kupovine obicno imas samo par opcija od kojih je jedna najcesca.....
slikano isprd ducati fabrike...vozila zaposlenih
http://scottdill.org/ride_reports/TransAlpine/17DucatiFactoryParking.jpg

ovaj bmw koji je tu zalutao je od nekog nemaca...dakle iskljucite zuti propeler....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

jebes dukati ako nije crven...to ti je ko zena bez sisa
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

st afali zenama bez sisa....za male pare silikoni i uraaa....za zensku je bitno da bude visoka, mlada i bogata...ostalo sve naprave ovi plasticni hirurzi...za zenu je bitno da zna da kuva i da sprema kucu, a bilo bi pozeljno da zna da ucuti...bar ponekad.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

zena bez sisa ko selo bez skole
klasican divljak

Nucleus

Slazem se donekle sa revolution-om, verujem da boja ima presudni karakter kada kupujes nov motocikl u prodavnici, kod polovnih, bar po mom misljenju, ima drugih stvari koje treba uzeti u obzir pre boje, nikada po svaku cenu ne bih kupovao crven, ili plav, samo zato sto mi se zuti ili zeleni manje svidjaju, pogotovo kada se radi o motorima starim vise od 10 godina. Da je recimo ljubicast, ili braon, verovatno da bih ga zaobisao, mada bih razmilsljao o farbanju ukoliko bi bajk bio tip top.

@despic : jeste to je ona maska, moj dizajn i moja izrada. ;)
silver dream racer

SSZGO

lep motor, cena ok, dodatna oprema i prisustvo fabricke svakako dize cenu

probao sam ovaj model dva puta, sjebo kolena, za manje je ljude...

dobro poteze ...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

Citat: SSZGO poslato 12 Januar, 2012, 13:24
probao sam ovaj model dva puta, sjebo kolena, za manje je ljude...
za manje ili nize ljude...kolko znam ti si moje visine, mozda par cm gore
meni je sasvim ok sto se tice velicine
klasican divljak

Nucleus

#28
Ja sam visok 180cm, nisam imao problema, visina kolena moze da se koriguje spustanjem nogostopa za par cm dole i problem je resen.
silver dream racer

rboban

S i N osim ociglednih razlika ima i razliku u polozaju nogostupa....
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam prodao previse motora, i veruj mi da je ovo gore presudno....motor se kupuje zato sto ti se svidja model i zato sto ti se svidja odredjeni motor...boja u drugom slucaju pored stanja ima presudnu ulogu....kad god sam farbao motor, farbao sam ga u crveno zbog prodaje.
Ne smes gledati sta ti volis , vec ko PINK, sta voli neobrazovana masa....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

A jesi ti njima ispricao kako je ta maska nastala!?  SF 3P ladnooo...
Ne verujem da neko ima ludju cnc mashinu od tebe.... to dok mi ne prodash tu staru, a ti nabudzi sebi novu u 69 osa :)

- motor je odlican, srecna prodaja...

Ivan_Zr

Srecno sa prodajom druze!  Se to sprema neka prerada sa Veferom?  :)  ... Inace, ja sam 186/7 i izuzetno krakat, ni ja problema nemam. Sjajna sprava

Nucleus

Citat: Gvozden poslato 13 Januar, 2012, 01:44
A jesi ti njima ispricao kako je ta maska nastala!?  SF 3P ladnooo...
Ne verujem da neko ima ludju cnc mashinu od tebe.... to dok mi ne prodash tu staru, a ti nabudzi sebi novu u 69 osa :)

- motor je odlican, srecna prodaja...

Hvala, uh, mnogo je 69, dosta je i 5. :D

Citat: Ivan_Zr poslato 14 Januar, 2012, 14:13
Srecno sa prodajom druze!  Se to sprema neka prerada sa Veferom?  :)  ... Inace, ja sam 186/7 i izuzetno krakat, ni ja problema nemam. Sjajna sprava

Hvala, bajk prodajem iskljucivo zbog kesha koji ce morati delom da zavrsi na drugoj strani, eventualno ako bih uspeo da dobijem neku ok doplatu i nekog starijeg sport tourera da imam sta da vitlam sledece sezone.
silver dream racer

Nucleus

silver dream racer

djolefer

prelep motor ,, dao bih ti cak qvada za nejga ako hoces :D ?
:D

jevta

Meni se ovo sviða al nisam siguran da bi bio zadovoljan nisam imao prilike da ga probam.Mada ko zna jednog dana.

Nucleus

silver dream racer

Gašpar

Ako je odrzavan upola kao BMW (a slucajno znam da su motori iz istog drustva) onda je motor perfektan  ;)

Nucleus

Citat: Gaspar poslato 11 Februar, 2012, 13:17
Ako je odrzavan upola kao BMW (a slucajno znam da su motori iz istog drustva) onda je motor perfektan  ;)

Hehe, znaci ti si kupac? :D Nek' je sa srecom, BMW je zaista perfektan, bajk bez greske, ali ni SV ne zaostaje mnogo. ;)
silver dream racer