Glavni meni

Plattner, Yamaha

Započeo Gašpar, 20 Decembar, 2011, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: Taraba poslato 22 Decembar, 2011, 14:09
Ako te je doèekao ovaj æelavi Zemunac taj je uvek nadrndan.

Ne dao vam Bog da naletite na tog celavog. Nepristojan, nadrndan, spusta kupcima... Ma sta da vam pricam, nikad gore iskustvo [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

zemunboy

#41
Citat: Taraba poslato 22 Decembar, 2011, 14:09
Ako te je doèekao ovaj æelavi Zemunac taj je uvek nadrndan.

A taj iz Plattnera... nije ni èudo ¹to je overio otkaz... maksimalno neljubazan i neposlovan.
Hteo da pazarim novu WR250X ali sam nakon instant kratkog odjeb-razgovora sa istim odustao. Sreæa.
A i taj ti je onaj na telefonu za polovnu sa recenicom e cujemo se kasnije...

Citat: MajorSoul poslato 22 Decembar, 2011, 14:06
Citat: 3006 poslato 22 Decembar, 2011, 12:22
Razumeo se ili ne razumeo, mu¹terija je mu¹terija. Ja od trgovine ¾ivim 10 god.
Kad sam bio u MaxMomentu nije mi se izlazilo, udavio sam èuveka prièom od sat vremena a kupio potkapu. Nije ni njemu bilo lako da me slu¹a, kao ¹to ni meni nije lako da slu¹am ove moje smaraèe, ali to je u opisu posla.

Mislim da realno zavisi i od toga kakav im je dan. Ja sam recimo bio dva puta u Maxmomentu i lik koji je radio nije bio nesto specijalno ljubazan.
Verujem da je svuda slicna situacija.

Ako si usao sa odgovorom samo da pogledam na moje dobar dan izvolite, onda i ne ocekuj nista vise... Dosao si da pogledas, gledaj.... Ja sam tu licno da pomognem, ne uvalim kako to mnogi Srbi vide prodavce... Ja da tu dubim na glavi i molim za razgovor necu.... Ako ovo nije slucaj, onda ima nesto drugo, jednostavno, ne ustaju svi svako jutro na desnu nogu :D

PS: nije na tvoj racun, ali razmislite kako vi izgledate kad udjete, neki budu veseli, neki ozbiljni, a neki cak i bezobrazni jer misle da imaju neko pravo kupca da maltretira prodavce... A naravno tu su uvek ludaci sa zeleznicke, babe gatare i vojska ovih sto prodaju cestitke za decu...

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 22 Decembar, 2011, 14:13
Citat: Taraba poslato 22 Decembar, 2011, 14:09
Ako te je doèekao ovaj æelavi Zemunac taj je uvek nadrndan.

Ne dao vam Bog da naletite na tog celavog. Nepristojan, nadrndan, spusta kupcima... Ma sta da vam pricam, nikad gore iskustvo [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
A male patuljke tera da vise sa plafona... [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Gašpar

Pretio mi cak i beogradskim skorpionom  :D :D

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 22 Decembar, 2011, 14:15
Pretio mi cak i beogradskim skorpionom  :D :D
Pa kontao sam koliki se od tebe se nece prejesti :P

Gašpar

Citat
Pedrosa is 1.58m (5 ft 2in) tall and weighs 51 kg (112.4 lbs).

Za njega sam dzin  [srednjiprst] [srednjiprst]

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 22 Decembar, 2011, 14:21
Citat
Pedrosa is 1.58m (5 ft 2in) tall and weighs 51 kg (112.4 lbs).

Za njega sam dzin  [srednjiprst] [srednjiprst]
Ali i bulja na motoru  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

3006

Ima magièna reè za æelavog - kavasaki  :D

zemunboy

Citat: 3006 poslato 22 Decembar, 2011, 14:29
Ima magièna reè za æelavog - kavasaki  :D
A ti rece hoces da dobijes i dodatni vizir???? hm hm hmmmm

Taraba

To samo ako hoæe¹ da sedi¹ tu do 19h. Kad krene o zelenoj salati ne staje... ko one Duracell zeke.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy

Citat: Taraba poslato 22 Decembar, 2011, 14:40
To samo ako hoæe¹ da sedi¹ tu do 19h. Kad krene o zelenoj salati ne staje... ko one Duracell zeke.
De se zeke seti? jel ti to decko prebacio ovako nesto? :P

http://www.the-one-brack.org/oldhomepage/duracell.gif

Major

Citat: zemunboy poslato 22 Decembar, 2011, 14:14
Ako si usao sa odgovorom samo da pogledam na moje dobar dan izvolite, onda i ne ocekuj nista vise... Dosao si da pogledas, gledaj.... Ja sam tu licno da pomognem, ne uvalim kako to mnogi Srbi vide prodavce... Ja da tu dubim na glavi i molim za razgovor necu.... Ako ovo nije slucaj, onda ima nesto drugo, jednostavno, ne ustaju svi svako jutro na desnu nogu :D

PS: nije na tvoj racun, ali razmislite kako vi izgledate kad udjete, neki budu veseli, neki ozbiljni, a neki cak i bezobrazni jer misle da imaju neko pravo kupca da maltretira prodavce... A naravno tu su uvek ludaci sa zeleznicke, babe gatare i vojska ovih sto prodaju cestitke za decu...

Naravno, pa zato i kazem svi smo mi ljudi i svi imamo svoje dane i situacije. Ne treba suditi na osnovu prvog utiska. ;)

misa-pei

Meni jedno nije jasno. Uðete u radnju, prodavnicu, a hoæete da se "dogovarate" oko cene? Jel se to radi i prodavnici koja prodaje ne¹to drugo, televizore, patike, name¹taj?

Imao sam dva iskustva sa Platnerom, oba vrlo, èak iznenaðujuæe prijatna, iako su u pitanju sitnice (do 50e) i ona sjajna test vo¾nja na Autokomercovoj karting stazi.
Država je najveći neprijatelj naroda

cika zuba

Za delove nemas sta da se dogovaras,ali kad kupujes nov motor od 8000~9000 € ima dogovora jos ako kupujes solarnom medotom svasta je moguce... Pa kad krenu pozivi sa "nepristojnim" ponudama onda vidis da je trgovina cudo,a narocito kad drma SEKA...
PS:a ima i pravilo sto duze cekas motor to ga jeftinije dobijes...
[/

misa-pei

Ma, to mi je jasno, bilo da je model proizveden pre vi¹e godina, bilo da prodavac ne ispuni ugovor/dogovor o roku isporuke ili veæ ne¹to slièno, normalno je da se tra¾i od¹teta ili ni¾a cena za stariji model/motor. Ali mi nije jasno cenkanje za normalnu stvar, ima cenu, to je, hoæe¹, neæe¹, æao. U nekim kulturama (istoènjaèkim) je normalno da se cenka oko svega, ali kod nas nije bilo do pre nekoliko godina. Sada se to predstavlja kao sasvim normalna stvar, a nije. Nije pijaca, nije buvljak, nije prodaja polovnog vozila.

Jbg, mo¾da sam ja malo zatareo, ali nikad ne bih imao obraza da tra¾im da mi neko u radnji spusti cenu za novu robu.
Država je najveći neprijatelj naroda

Taraba

I na zapadu je to normalna stvar, tj. u Amerikama.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

cika zuba

Citat: misa-pei poslato 22 Decembar, 2011, 17:03
Ma, to mi je jasno, bilo da je model proizveden pre vi¹e godina, bilo da prodavac ne ispuni ugovor/dogovor o roku isporuke ili veæ ne¹to slièno, normalno je da se tra¾i od¹teta ili ni¾a cena za stariji model/motor. Ali mi nije jasno cenkanje za normalnu stvar, ima cenu, to je, hoæe¹, neæe¹, æao. U nekim kulturama (istoènjaèkim) je normalno da se cenka oko svega, ali kod nas nije bilo do pre nekoliko godina. Sada se to predstavlja kao sasvim normalna stvar, a nije. Nije pijaca, nije buvljak, nije prodaja polovnog vozila.

Jbg, mo¾da sam ja malo zatareo, ali nikad ne bih imao obraza da tra¾im da mi neko u radnji spusti cenu za novu robu.

Nisam ja trazio sami su mi dali ponudu,ja sam samo rekao ljudi ja bi da kupim motor imam spreman kes koja je cena?! I to je to,nisam se ni ja cenkao a ni trazio bilo sta od opreme u toj ceni koju su mi ponudili... Na kraju ko mi je ponudio bolju cenu to je bilo to,a ovi iz Platnera nisu za bas raspolozeni za velike pregovore,dal zato sto rade za platu u odnosu na neke koji su sam svoj gazda...

PS; aktuelan model je bio u pitanju
[/

misa-pei

Ma, u redu je to, kad je danas tako. Druga su vremena, drugi ljudi, drugaèije se vodi posao.

Ni ja nisam odbio 5% sni¾enje ¹to plaæam za ke¹ na patike i mobilni. Sami su ponudili, meni bolje. :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Jefta

Citat: zemunboy poslato 22 Decembar, 2011, 14:21
Citat: Gaspar poslato 22 Decembar, 2011, 14:21
Citat
Pedrosa is 1.58m (5 ft 2in) tall and weighs 51 kg (112.4 lbs).

Za njega sam dzin  [srednjiprst] [srednjiprst]
Ali i bulja na motoru  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hahahahahahahahahahahahaha.

A cini mi se da seta i neku manekenku  :)

3006

Citat: Taraba poslato 22 Decembar, 2011, 14:40
To samo ako hoæe¹ da sedi¹ tu do 19h. Kad krene o zelenoj salati ne staje... ko one Duracell zeke.
Dru¾e moj, ako æe on da prièa o zelenima, sedeæu ja mnogo du¾e od 19h.