Glavni meni

Var Plast Mladenovac

Započeo Brrka, 18 Decembar, 2011, 17:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Ma kakve albanske, stizu preko Dunava direktno iz Rumunije.   [yahoo]

Lazic

jel radi kao albanka ili slabije...? Mislim jel' se lepe elektrode...? [rofl]

Brrka

Takve informacije ne smem da delim dalje :)

Evo blatobrana i maske od jedne Honde F4 (Imam i za F4i)








BANE BROTHERHOOD

brko brate moj sve je ovo lepo   :D ali smatracu te pravim ultra giga mega carem kad mi napravish nesto ovako za mog ktm-a  ;)

a ja cu prvi da pazarim ako to napravish.  [yahoo] ..a znam jos jedno njih dvoje sa foruma koji bi radoi voleli da dodju u posed ovakvih plastika ;) ;D

http://derestricted.com/motorcycles/2014-ktm-450-rally
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Brrka

Dzaba brate, bez uzoraka sa kojih bi skinuo kalup ne mogu nista uraditi.

UFF

i kad ti prvi put ispadne motor sve ce da se polomi
osim ako brka nije nasao nacin da lije PP plastiku

Brrka

Odakle ti ta glupost?
Poliester koji ja pravim je elasticniji od mnogih vrsta plastika jer koristim drugacije smole i platna pa nema veze sa onim za sta su ljudi upoznat da je poliester, inace na kros motorima su plastike pod polietilena.

Na slici je maska od Yamahe R6 2003-2005. Ako neko ovoliko savije fabricku a da ne pukne ja cu ovu da pojedem :)




UFF

 :o

do jaja  [thumb_up]
nisam imao pojma, evo ti +

borkos

Svaka cast Brkajlo...Bas znas znanje... [clapp] [clapp] [thumb_up] [thumb_up]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Lazic

Citat: Brrka poslato 23 Novembar, 2013, 11:23
Odakle ti ta glupost?
Poliester koji ja pravim je elasticniji od mnogih vrsta plastika jer koristim drugacije smole i platna pa nema veze sa onim za sta su ljudi upoznat da je poliester, inace na kros motorima su plastike pod polietilena.

Na slici je maska od Yamahe R6 2003-2005. Ako neko ovoliko savije fabricku a da ne pukne ja cu ovu da pojedem :)





Gledam ceo dan i odu¹evljavam se, a nisam smislio ni¹ta pametnije da ka¾em osim, svaka èast i po¹alji te slike japancima da se malo nerviraju...:D [kralj][cheers]

Brrka

Od sada u nasem servisu mozete kupiti nove gume, izvrsiti zamenu istih kao i balansiranje tockova.

Za informacije zainteresovani se mogu obratiti na PP da ne punimo temu bezveze :)

goranvojska

Citat: Brrka poslato 08 Novembar, 2014, 18:36
Od sada u nasem servisu mozete kupiti nove gume, izvrsiti zamenu istih kao i balansiranje tockova.

Za informacije zainteresovani se mogu obratiti na PP da ne punimo temu bezveze :)
bravo.volim kad neko nas napreduje u poslu.samo napred i gruvaj.

Gilipter

јел имаш поклопац резервоара за 750 K6/K7 ?

http://www.pascalplast.com/fotky6355/fotos/_vyr_21K6nadr1.jpg

Brrka


Veske

Koje su ti cene ovih poklopaca i jel imas za r6 od 2008?

Brrka

Za R6 nemam ovakvu, za R6 imam samo polutku, ovakvu bi mogao da napravim samo po donetom uzorku.

Darko

brko , mozes li da mi napravis ovo ?  odma' da ti kazem da uzorak nemam , jer da imam , stavio bih ga hahahaha...
ako imas ikakvu ideju ili znas da je od necega slicno  ili sta god




Brrka

Isto mi je falilo i na mom koji sam imao ali nisam uspeo da upasujem ni od cega.

Darko

brate , trazim intenzivno vec par meseci ovaj deo i nema ga nigde.

nadjoh ga samo ovde  http://www.svolta.nl/shop/achterspatbord-zzr-600-1995-p-8585.html   i to je 25e a i dok stigne do Bg bice jos tol'ko ako ne i vise

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11