Glavni meni

autobanovani podmladak

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 13 Decembar, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


monsterbnt

Dobro sad malo slihtanja nije na odmet
:D

Dobro nam ti doso nazad tako ojacao
;D
Smrt SVIMA!!!!

mkt

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Decembar, 2011, 18:33
Kad se nisam ljutio za x puta koliko ste me tovarili da sam [gej] i tako to, necu ni za jedan ban
a za crven ban ?  :-*

Bori¹a

Citat: mkt poslato 14 Decembar, 2011, 20:00
Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Decembar, 2011, 18:33
Kad se nisam ljutio za x puta koliko ste me tovarili da sam [gej] i tako to, necu ni za jedan ban
a za crven ban ?  :-*

Hahahahahaahah sad sam izguglao "Crven Ban" ;D
To mu dodje kao Becarac Vojvodjanski brutalni ;D

mkt

jer ko se ljuti uleti mu crven ban :)

goranvojska



Plazma Keks

ignorisao bih ovu temu samo da Pit nije napisao da mu koliko tema ucestvujem i da mu se UFF nije zahvalio.
1. 1200 poruka koje sam napisao i u prilicno malom broju u odnosu na gomilu poruka drugih korisnika koje se nalaze u skoro svakoj temi na ovom forumu. meni kazete da sam mirodjija? hm malo pogledajte teme u kojima ucestvujete, svuda vidim: UFF(9474 poruka), Pit(1445) koji smara ljude sa njegovim TDM-om i koji pljuje kad god moze po afrikama, lazic (6719 poruka), taraba(1828 poruka), Kengur(2678 poruka), gaspar(7352 poruka) itd itd(oni koje nisam naveo nek se sami ubace). najveci deo se pravi pametan (cast izuzetcima).

2. govorite kako je off teme dozvoljen, hm, da vas ja pitam kome je dozvoljen? izgleda mi, samo odredjenom broju ljudi na forumu. charuga je napisao temu o ubrzanju motora, u kojoj je napisao ccm3 za kubikazu. ja sam ga ispravio i rekao coveku kako se pravilno pise ako bas hoce da se izrazava u jedinicama mere. naravno, posto ja lupam gluposti, taj moj post je dobio dovoljno negativnih poena da dobijem auto-ban. zanimljivo, a koliko sam ljudi vidjao koje sam iznad napomenuo da ispravljaju druge u pravopisu? cesto ste to radili i nikom nista.
onda je charuga rekao, boli me kurac kako se ispravno pise, dobio nekoliko pluseva i zahvalnicu zmiya. meni ceo taj dogadjaj stvara ovakvu sliku u glavi. 10-ak ljudi ne zna oznaku za kubikazu i hvali se time sto je ne zna. chargu  i nekoliko ljudi boli kurac sto ne zna kako se oznacava kubikaza. bravo matorci, bas umete da ucite pametnim postupcima mladje "moto manijake". drago mi je sto ima puno zrelih ljudi sto ih boli kurac sto nemaju pojma. kad sam rekao 38 i kad je taraba na to dodao na kurcu te nosam, to je bilo smesno. to nije off, to je u sklopu teme. zabroravio sam, lupetam.

3. vi, matorci-zreli ljudi, kako god da zelite da se nazivate. primetio sam da vrlo cesto ne shvatate sta neko napise, procitate neciji post do pola, eventualno do kraja, ali retko kad jos jednom ili dva puta, da budete sigurni da ste shvatili sta je neko napisao. to sam najvise primetio kod gaspara i kanarinca. primer 1, u temi o pick up-ovima, sam napisao za moj auto i dodao sam da mi automobili toyota hilux i mitsubishi L200 ne odgovaraju jer su suvise fancy da bi ih vozio po terenu i da su suvise kabasti da bi ih vozikao po gradu(kabastiju su od mog automobila) i da ih voze uglavnom sminkeri. sta sam ja tada hteo da kazem sto oni i jos neki nisu shvatili i meni rekli da lupetam? suvise fancy za bi ih vozio po terenu, kanarinac se tad uvredio i rekao je da je taj auto vise nego sposoban da bi se vozio po terenu, klasican primer nekoga koji ne zna sta znaci izraz "fancy", hteo sam time da kazem da je suvise lep da bih ga grebao, ulubljivao i prljao po terenu. suvise "kabasati", ni to nisu shvatili pa su i na to kenjali ko budale, time sam mislio da su suvise dugacki, siroki i visoki da bi ih vozio po gradu. da ih uglavnom voze "sminkeri", kanaranac je time shvatio da je taj auto sminkerski i nasrao se za sve pare, pod sminker si sam mislio, osobe koje nikad u zivotu nece izaci na teren sa takvim vozilom i kojima takvo vozilo sluzi za produzivanje pi¹e. naravno, posle sam se iznervirao i poceo da kenjam. primer 2. sad sam se glupirao za smarta i neki su se uvredili i nisu shvatili kad sam se sprdao na smarta i to kako bi se auto prevrnuo. posle ste rekli da lupetam i kako ja nakon sto lupim pokusavam da budem u pravu za to sto sam lupio. niste shvatili sta sam rekao i poksavao sam da objasnim sta sam hteo da kazem ali niste shvatili nego ste tvrdili da sam ja hteo da ispadnem u pravu. po meni, to je ogranicenost shvatanja. da sam pisao o afriki koju ne znam koliko ste puta ismejali, bilo bi smesno. mozda bi bilo smesno da je to isto napisao neko poput UFF-a, gaspara...

4. pred druzenje u pancevu, rekao sam da najverovatnije necu moci da dodjem zato sto sam u bio u govnima(ta situacija je sredjena sada) i pitao da me neko doveze, naravno, dobio sam 3 minusa jer sam pitao javno da me neko doveze. doduse, izickao bih dovoljno kinte samo za prevoz, ali bih ipak dosao jer sam hteo da dodjem na to druzenje jer sam se prijavio da cu da dodjem i da procaskam. kako sam se sve vise priblizavao tom kaficu, imao sam zelju da ne udjem nego da se vratim kuci, zasto? zato sto sam znao da cu videti jednu od te 3 osobe koja mi je lupila minus. neki su me pitali cime sam dosao, kad su culi da sam dosao autobusom, rekli su da sam budala ili lud. ne, samo sam imao srca da dodjem po svaku cenu sto neki nisu imali.

ja ovde vidim samo svoju gresku sto sam pokusao da se druzim sa vama, sto sam uopste napravio account ovde. briga me bas koliko cu minusa dobiti posle ovoga, jer cu ionako dobiti jos jedan ban. hvala lepo ozbiljni ljudi, ne znam ko vise lupeta od vas, a ja to sigurno nisam.  [cheers]

zmiya

Mrzi me da èitam ali sigurno opet ne¹to lupeta..  :-*

Bori¹a


monsterbnt

Aj bre iskulirajte svi. Nek lupetaju ljudi koliko oce sta ima veze. Nije ovo ONAJ forum pa da postoje ultra stroga pravila ponasanja. Ko oce ozbiljan moto forum gde se samo strucnjci javljaju i gde nema sprdacine nek ide kod ONIH.
Svi znamo da lupetamo, da se sprdamo i da podjebavamo samo sto to neki ne znaju da prihvate. Ispravite me ako gresim (da ne kazem lupetam) al u pravilima ponasanj nije zabranjeno da se lupeta.
Aj sad svi po casicu NEPIZDINA i tisina.

a evo vam i da vidite kako lupetanje moze da bude zanimljivo :P

smijesno lupanje kuhacama
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

da dodam, mnogo puta sam gledao kako sami podjebavate da neki polude i dobiju minuse, hm. bas vam je zanimljiva igra. ako to rade zreli ljudi ja definitivno rastem u autsajdera.

Plazma Keks

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Decembar, 2011, 22:09
Citat: zmiya poslato 14 Decembar, 2011, 22:08
Mrzi me da èitam ali sigurno opet ne¹to lupeta..  :-*

[rofl]

mali, pa i tebe sam branio i smejes mi se... ccc...

Bori¹a

Ja sam ponovo ovde, u igri sa vama, sad se neko vreme ponasam lepo dok se ovo sve ne zaboravi ;D
Pa posle ,kao ona fora iznenada "ko je najveci smarac" i tako to sto izbacuje na TVOJ profil, pristupam polu-manijacenju :D

@plazmo
Koji ti je djavo? Priznas da si kriv, "ko priznaje - plus mu se dodaje" kao sto rece neko ne znam ni ja ko
I posle svi kvit
Eventualno das UFFu pivo jer on to voli

Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 14 Decembar, 2011, 22:15
Aj bre iskulirajte svi. Nek lupetaju ljudi koliko oce sta ima veze. Nije ovo ONAJ forum pa da postoje ultra stroga pravila ponasanja. Ko oce ozbiljan moto forum gde se samo strucnjci javljaju i gde nema sprdacine nek ide kod ONIH.
Svi znamo da lupetamo, da se sprdamo i da podjebavamo samo sto to neki ne znaju da prihvate. Aj sad svi po casicu NEPIZDINA i tisina.
pre 3 godine sam kreirao tamo account da vidim kako da sredim viljuske za iza i tamo sam video razne baljezgarije. ne znam kako su se ljudi tamo ponasali jer se posle nikada nisam ulogovao na taj forum. ali ako je tako kako sad pricas, onda se i ovaj forum pretvara u taj forum, gde samo odabrani smeju da offuju, lupaju itd itd

Nadalina

Pa, naravno da moze da lupeta ko sta `oce, ali isto tako naravno da ostali mogu i da mu daju minuse jer im se `oce i moze i to je to. [cheers]

Ne vidim problem u tome...

Hoces da se pravis pametan - izvoli... Samo, ljudi treba da skontaju da su oni ti koje te reci oslikavaju i to je to - oni time stvaraju sliku o sebi.

A, Bambi, tebi svaka cast jer si dosao u Pancevo! [hello]
Dzukela u podznaku

monsterbnt

Ovaj forum se ne pretvara u ONAJ. Srecom inace bi se ispiso adminima u rezervoare :P

(samo sam ceko kad ce kinezi da se jave :P)
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 14 Decembar, 2011, 22:03
charuga je napisao temu o ubrzanju motora, u kojoj je napisao ccm3 za kubikazu. ja sam ga ispravio i rekao coveku kako se pravilno pise ako bas hoce da se izrazava u jedinicama mere. naravno, posto ja lupam gluposti, taj moj post je dobio dovoljno negativnih poena da dobijem auto-ban. zanimljivo, a koliko sam ljudi vidjao koje sam iznad napomenuo da ispravljaju druge u pravopisu? cesto ste to radili i nikom nista.
onda je charuga rekao, boli me kurac kako se ispravno pise, dobio nekoliko pluseva i zahvalnicu zmiya. meni ceo taj dogadjaj stvara ovakvu sliku u glavi. 10-ak ljudi ne zna oznaku za kubikazu i hvali se time sto je ne zna. chargu  i nekoliko ljudi boli kurac sto ne zna kako se oznacava kubikaza. bravo matorci, bas umete da ucite pametnim postupcima mladje "moto manijake". drago mi je sto ima puno zrelih ljudi sto ih boli kurac sto nemaju pojma. kad sam rekao 38 i kad je taraba na to dodao na kurcu te nosam, to je bilo smesno. to nije off, to je u sklopu teme. zabroravio sam, lupetam.


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mene nije mrzelo da citam :D
Evo sdavet za one koje mrzi:
tacka 1 je kratka pa kako hocete (bambi pogledaj koliko ko ima pluseva odmah ispod broja poruka i to ce ti reci da li su mu postovi bili smisleni ili gluposti)
tacka 2 je do jaja pokidah se od smeha
tacka 3 smara - prekocite
tacka 4 ne znam za ostale ali ja sam rekao da si  [kralj]  i da je za svaku pohvalu sto si dosao busom


i ne primaj se na zmiju samo te lozi
ja sam morao da mu udarim + za poslednji komentar ali nemoj to da shvatis licno  :-*

Plazma Keks

@borisa

ccc... pa nije cilj zivota da igras kako ti drugi sviraju, nego da imas svoj stav

@Uff
normalno da cu shvatiti licno kad procitam gomilu sranja koja sam procitao u ovoj temi pre nego sto sam se i sam oglasio

zmiya

Na poruku æu ti odgovoriti kad nadjem vremena da proèitam.. Nije problem kad lupi¹ ne¹to,kad kenja¹,zajebava¹ se..Ali ti voli¹ da soli¹ pamet drugima,sve zna¹,uvek si u pravu,u sve se razume¹..Voli¹ da kinji¹ druge,kao ¹to si napao Èarugu zato ¹to je pogre¹io jedno jebeno slovo..Garantujem ti da to niko na forumu nije primetio osim tebe..I zbog toga si ti pametan a mi smo glupi..