Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.


DebeliZmaj

ma gde bi to ti divni ljudi ....
pa vi letujte gde su vam klalali dedove...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

verovatno bar polovinu i boli guzica za 90e, ljudi zive tamo od turizma i hoce da zarade, nego se uvek nadje neka ekstremisticka degencina koja ce da iskaljuje frustracije.
toga ima na sve strane. cak i zbog jednog u hiljadu se ne isplati ici, bas zbog ovakvih stvari.

koliko ima ljudi rodjenih u vreme i posle 90ih, kakve oni veze imaju sa bilo cim...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

resenje, otvoriti 24/7 militarnu zonu, biras dal si cetnik ili ustasa i onda se koljes do sutra. a za ovakve prestupe u civilizaciji kazna 10+ godina teskog rada

DebeliZmaj

redshadow : zvucis kao neka nacionalna manjin .... ciganin u najmanju ruku ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Avgust, 2020, 10:41
redshadow : zvucis kao neka nacionalna manjin .... ciganin u najmanju ruku ...

redshadow...Crvena senka... vi¹e zvuèi kao neko indijansko ime :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe


Протест радника из Индије испред зграде градске управе у Краљеву
Друштво за заштиту од животиња

mrle


zVuk

kazu da im duguju plate...izmedju 1500 i 2500 evara, kako kome...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

TEEfqd

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Avgust, 2020, 10:41
redshadow : zvucis kao neka nacionalna manjin .... ciganin u najmanju ruku ...

mora da se mnogo dru¾i¹ sa ciganima èim te malo malo ne¹to asocira na njih

mrle

Citat: redshadow poslato 21 Avgust, 2020, 12:59
Citat: DebeliZmaj poslato 21 Avgust, 2020, 10:41
redshadow : zvucis kao neka nacionalna manjin .... ciganin u najmanju ruku ...

mora da se mnogo dru¾i¹ sa ciganima èim te malo malo ne¹to asocira na njih

ne dru¾i se. Sanja neku ciganèicu :)

TEEfqd

kako ka¾u za ciganèicu sedam godina sreæe :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle


dzimika

ali ima dodatak, nevinu cigancicu

mrle

Citat: dzimika poslato 21 Avgust, 2020, 14:20
ali ima dodatak, nevinu cigancicu

to prelazi u veliku pedofiliju.

mali_zmaj

Pa dobro ljudi nemojte iæi u Hrvatsku..,ajte gdje god. ©ta da vam ka¾em,ja kad do¾ivim neugodnost,vas na forumu æu prve obavijestiti. Nemam argumenta da opravdam tog jednog vjerovatno Purgera koji se obreo dole i napravio sranje,ili izbjeglicu iz Vukovara koji svoje dupe nije vratio u Vukovar no mu fino u Istri i glumi Hrvatinu.. Istrani sumnjam da su ovo uradili,nije im u krvi,njih boli uvo za Hrvatskom!!  ja æu da nastavim da idem u Hrvatsku na more,gdje su mi klali ðedove..,jbg. lo¹ sam èovjek i Srbin i patriota i sve sam.. ©ta æu...
jin-jang

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

milomir22

Citat: mali_zmaj poslato 21 Avgust, 2020, 15:54
Pa dobro ljudi nemojte iæi u Hrvatsku..,ajte gdje god.


Pored toliko lepote, mogu i bez lipe nji'ove, kroz krvatsku samo autoputem bez zaustavljanja, nikako drugacije. Drugarica isla kolima na nemackim tablicama u cro na more i izjebe se, zatrazi paradajz u restoranu, za dlaku su izbegli linc i batinanje.

Mene tamo nece videti, to im garantujem i ne sto sam cetnik, vec nisam majmun da idem negde gde ce mi ugroziti zivot i unistiti imovinu.



Citat: mali_zmaj poslato 21 Avgust, 2020, 15:54

ja æu da nastavim da idem u Hrvatsku na more,gdje su mi klali ðedove..,jbg. lo¹ sam èovjek i Srbin i patriota i sve sam.. ©ta æu...

Nisi ni los covek niti los patriota zato sto uzivas negde gde zive srodni narodi sa kojima smo ratovali, ali su oni zadojeni mrznjom vise nego mi i samim tim spremni na svasta (mada i nas ima svakakvih), a i zasto bih pored Grcke isao u Cro, ti opet imas tablice bih i mnogo si bezbedniji od nas iz srb tako da nije bas isto nama i tebi.


Crnu Goru sam takodje precrtao do daljnjeg, makar dok ne smene mila europejca. Ko ih jebe, ja da im ostavljam pare, a oni se ponasaju prema meni kao prema poslednjoj budali, ne zapinje mi, ako nemam za grcku ili nesto bolje, necu imati ni za kakvo more, pa ni crnogorsko.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr