Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Januar, 2020, 20:00
Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2020, 19:08
I vi¹e su zaslu¾ili Nemci ali su se prerano predali... Bacili su je da bi videli kako radi... Nikad posle vi¹e nije bilo "dovoljnih" razloga za bacanje, a svetska i amerièka javnost je bila zgro¾ena posledicama... Pitaj ¹ta god te zanima... Peco, kakva bre Zmajeva ¹kola, debeli je emotivni retard, a mene su vaspitali da ljude delim na dobre i lo¹e, jebe mi se za bilo ¹ta drugo... ®ena koja svaki dan urla i sve maltretira nije za¹tiæena od razvoda, sad ¹to je nekome lak¹e da bije ¾enu nego da se razvede, najmanje ima veze sa mojim ili bilo èijim mi¹ljenjem...
napisao sam svasta pa obrisao...nema dobrih i losih ljudi....za jednog dobar za drugog los...za druge dobar za sebe los.....
aj sad ti reci da je DZ los covek...na mene je ostavio potpuno drugi utisak....ima neke stavove sa  kojima mozes ili ne mozes da se slozis....ali si poceo da trololo kao on....

©ta sam poèeo trololo? Da je sviranje kurcu da je èlan 24 izazvao smrt Japana? Nego ¹ta je nego sviranje kurcu... ®ene oduvek pièkom vladaju svetom, ne treba ih tuæi zato ¹to smo mi paljevine...

El Jefe

Тц, тц, казо ти да си трол. Набоди га коментаром
Друштво за заштиту од животиња

viper

Banovati laziæa.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: viper poslato 06 Januar, 2020, 21:32
Banovati laziæa.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Ti¹inèina tamo... :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balavurda

https://pescanik.net/hteo-je-da-ga-se-svi-plase/

Lep tekst, jedino zameram ponizavanje Grunfa kao kreativnog pojedinca.

Ivicat

O ne. Nije on glup. Daleko od toga.

***

Hajde da zamenimo datum pisanja teksta sa 23/12/2019 na 20 godina u nazad. Na 23/12/1999.
Citat...Neizvesno je kako æe izgledati kraj, ali je izvesno da je on neminovan i da se pribli¾ava...
I onda 9 meseci kasnije je dosao 5. oktobar. I to je bio kraj za njega. On je otisao. Ostao je sistem. A dosli su gori, pocevsi od Djindjica, pa na dalje.

Otici ce i ovaj. Ako ostane sistem, doci ce gori...


eclipse4

to govno od djindjica je pionir u rasprodaji Ssrbije za sitne novce.....posle njega su se samo smenjivali prodavaci vec jeftine robe....do ona njegova fufetina i dan danas vlada svim vecim firmama u Srbiji

Lazic

@Ivica & Austrougar:

Pogledajte kretanje spoljnog duga od 2000-te na ovamo i videæete sami ko je ¹ta...

Ivicat

#27732
Crni Lazicu, nije valjda da si fan Djindjica?

EDIT:
Zasto smatram sve njih lopovima na celu sa pomenutim? To sto je dolaskom demokrata 2000-te na vlast, poceo da se smanjuje javni dug, nije pokazatelj njihovih pametnih dela. Sta se sve prodali, cudo nisu skroz otplatili.

O stanju u ekonomiju posle 2000-te do 2007. dovoljno govori ovaj citat iz 2007-me:

Citat...Kako bi suzbila inflaciju, Srbija veæ ¹est godina vodi politiku efektivno fiksnog deviznog kursa. U borbi protiv inflacije fiksiranje kursa nigde nije pomoglo, pa ni u Srbiji. Domaæe cene nastavljaju da rastu mnogo br¾e od cena u konkurentskim dr¾avama. Od 2000. godine do danas, cene u Srbiji su kumulativno porasle za oko 270 odsto. U istom periodu cene su u SAD porasle 17 procenata, dok se u evro zoni porast kreæe izmeðu 10 i 15 odsto...
Nebojsa Katic 1

O tome koliko je javni dug pokazatelj stanja ekonomije:
Citat
...
Q: Za¹to je Japan, èiji je dug dva puta veæi od bruto domaæeg proizvoda, u mnogo boljoj poziciji nego Srbija, u kojoj se vlast hvali da je smanjila dug ispod 56 odsto BDP-a?

A: Ekonomsku sudbinu zemlje ne odreðuje visina javnog duga, veæ naèin njegovog finansiranja. Kada javni dug finansiraju stranci, tada je sudbina zemlje u njihovim rukama. Kada stran­ci, iz bilo kog razloga, prestanu da vas kreditiraju, izbija du¾nièka kri­za. Taj fenomen se u teoriji naziva „iznenadno zaustavljanje“.
Javni dug Japana je oko 238 odsto BDP-a i to je neverovatna cifra, ali … Japan svoj dug finansira iz doma­æih izvora, finansira ga jenima, fi­nansira ga indirektno primarnom emisijom i sa takvim dugom se mo¾e ¾iveti – Japan ne zavisi od milosti stranaca. Da napravim ovde ne¹to prizemniju analogiju – nije svejedno da li graðani, na primer, duguju ne­kome u porodici, ili duguju zelena­¹ima. Ovi drugi lome noge...
Nebojsa Katic 2

El Jefe

Није, заједно смо писали спрејом - Хвала ти Легија
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2020, 22:11
@Ivica & Austrougar:

Pogledajte kretanje spoljnog duga od 2000-te na ovamo i videæete sami ko je ¹ta...

Ono jeste tako , vidi Fk Obilic pre i posle Arkana . Odmah se vidi dobar covek i uspesan biznismen . A i ljubitelj fudbala !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Dug koji ovi prave veæ 12 godina æe da vraæaju deca i unuci nekih migranata? Nikad nisam bio neki ljubitelj Ðinðiæa, ali ono ¹to znam je da za 2 godine koliko je bio vlast, vrlo malo vlasti je imao... Pogotovo kad se uporedi sa Milo¹eviæem ili prvoroðenim... a njih dvojica za sada u zbiru nam jebu mamu vi¹e od 20 godina... Malo preteraste sa Ðinðiæem...

ЯЭВОЛУТИОН

ti si lazicu djindjuista.....on je lopov gori nego predhodni a i ovi novi...za kratko vreme se nakrao....imao je podrsku zapada , ije imao sankcije a mi se nismo poerili ni za milimetar...
porodica draskovic je takodje jedna lopovska familija....koja je uvek nekako na vlasti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Имовина коју је наследила Ружица Ђинђић је проглашена за државну тајну.
Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

djindjic, zapravo jedini obrazovani politicar koga smo imali. na zapadu pokupio sve fore, najmanje vlasti imao i nije ni zavrsio svoj mandat, ubili ga.
ja i dan danas kad pitam svoje visokoobrazovane clanove porodice (doktori filozofija, medicinari isl.) koj su kurac ziveli u srbiji tolike godine ljudi cute.
posle ubistva djindjica je stvar postala jasna, ko je pozeljan u toj zemlji a ko nije.

pre sam uvek lupao neku kontru za vlast, ili mi uopste nije odgovaralo kako su moji interesi predstavljeni i branjeni u tom sistemu.
sad kad sam zapalio, zelim da birana vlast tamo tom narodu donese najbolje moguce i nek su zivi i zdravi ti sto su izabrani. jebe mi se.
ziveo vam vucic. kad nije nikad moglo po mom

®or¾

" ®iveo nam Vuèiæ", pa ¹to tako ðonom Brate? [panic]