Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

https://www.srbijadanas.net/ulicnu-rasvetu-placace-gradjani-grad-beograd-planira-da-uskoro-uvede-novu-naknadu-za-pruzanje-komunalnih-usluga/
proseèna plata u elektrodistibuciji je 100.000 dinara.Bar 85 % srednja struèna sprema.Nemaju para za struju u javnoj rasveti.Godinama bez obzira na prihode su uzimali gotovinske kredite od banaka sa kamatam od bar 15% za isplatu svojih plata.Porez na dohodak  i jo¹ tih 15% je ukupno jo¹ skoro 100.000 na veæ isplaæenih 100.ooo.Znaèi proseèno 200.000 a nemaju para za javnu rasvetu-
U dr¾avi 20% ima platu do 32.000 i jo¹ 40% do 38-000.
Patrije koje upravljaju dr¾avpom spadaju u tzv. narodnjaèke-brinu o narodu i socijalistièka -ima potrebu da brine o socijalnom stanju dru¹tva.
Kad mi neko ovo o partijama bude rekao kao konstataciju ja æu mu reæi i ovo ,,Poljoprivrednici dobijaju 4.000 dinara po hektaru i 1.200 dinara za gorivo.,,
Kosovo daje najmanje posle nas u evropi i to 300 evra po hektaru.
Blago nama zbrinutina od pravih nazadnjaka i socijalista.

sasa ns 1

https://stanjestvari.com/2020/01/04/slobodan-samardzic-dve-licne-greske/
ovo je najtaènija definicija trenutnog politièkog momenta oko Vuèiæijevog odlaska i neodlaska u Crnu Goru.NJegov totaalni dilentatizam ddobija sve nove i nove oblike kako se situacija razvija,ali sve u istom pravcu ulaska u eu i Nato

Lazic

Citat: El Jefe poslato 04 Januar, 2020, 02:45
https://www.standard.rs/2020/01/03/japanska-lekcija/
Interesantan tekst do trenutka kad se prosrao k'o grlica...


CitatБило му је потпуно јасно да је он тек само једна од пролазних појава умирућег Јапана, чија смрт није започела поменутим спаљивањем јапанских градова, већ следеће године, када је по наређењу победничког команданта генерала Дагласа Мекартура написан нови јапански устав. Кључни Члан 24, у којем су дефинисана права жена, написала је и осмислила Беата Сирота Гордон, позната музичарка и тадашња водећа феминисткиња, а уз то и пореклом Јеврејка.
Poznata muzièarka i vodeæa feministkinja je tada imala 22 godine i bila jedino ¾ensko kod MekArtura... Odrasla u Japanu, roditelji joj pre¾iveli rat tamo... Inaèe èlan 24 je toliko perfidan i zao da je zapoèeo smrt Japana... Svih dve reèenice, naroèito ova koja je ukinula mu¹karcima pravo da se pona¹aju k'o peæinski ljudi... Pakao, kakva britansko/jevrejska zavera...


CitatArticle 24. Marriage shall be based only on the mutual consent of both sexes and it shall be maintained through mutual cooperation with the equal rights of husband and wife as a basis.
With regard to choice of spouse, property rights, inheritance, choice of domicile, divorce and other matters pertaining to marriage and the family, laws shall be enacted from the standpoint of individual dignity and the essential equality of the sexes.


[facepalm] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

Ivicat

Mozda je akcenat na "equal rights of husband and wife". S'obzirom da je japansko drusto veoma tradicionalno, ova stavka (iako kratka) udara u temelj njihove porodice i tradicije.


El Jefe

Сере ко фока. Вози камион, а жали се како живи у кабини,  не виђа породицу и чека на границама. Замисли бруји му еркондишн целу ноћ, језиво.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 05 Januar, 2020, 05:43
Citat: El Jefe poslato 04 Januar, 2020, 02:45
https://www.standard.rs/2020/01/03/japanska-lekcija/
Interesantan tekst do trenutka kad se prosrao k'o grlica...


CitatБило му је потпуно јасно да је он тек само једна од пролазних појава умирућег Јапана, чија смрт није започела поменутим спаљивањем јапанских градова, већ следеће године, када је по наређењу победничког команданта генерала Дагласа Мекартура написан нови јапански устав. Кључни Члан 24, у којем су дефинисана права жена, написала је и осмислила Беата Сирота Гордон, позната музичарка и тадашња водећа феминисткиња, а уз то и пореклом Јеврејка.
Poznata muzièarka i vodeæa feministkinja je tada imala 22 godine i bila jedino ¾ensko kod MekArtura... Odrasla u Japanu, roditelji joj pre¾iveli rat tamo... Inaèe èlan 24 je toliko perfidan i zao da je zapoèeo smrt Japana... Svih dve reèenice, naroèito ova koja je ukinula mu¹karcima pravo da se pona¹aju k'o peæinski ljudi... Pakao, kakva britansko/jevrejska zavera...


CitatArticle 24. Marriage shall be based only on the mutual consent of both sexes and it shall be maintained through mutual cooperation with the equal rights of husband and wife as a basis.
With regard to choice of spouse, property rights, inheritance, choice of domicile, divorce and other matters pertaining to marriage and the family, laws shall be enacted from the standpoint of individual dignity and the essential equality of the sexes.


[facepalm] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]
lazicu....jel tvoja zena ima ista prava kao ti...evo...ona tebi nek udari samar i zovi policiju...posle toga ti njoj udari samar i nek zovi policiju...videces da li su prava ista....ono sto se zove pozitivna diskriminacija i zastita slabijih je ono sto urusava prirodan poredak.....mali majmun u nekoj kafani krenuo da mi se preserava i na kraju me pljunuo (imao sam duks sa partizanovim grbom preko kojeg je bila jakna koju sam kad je poceo zakopcao)...ja preskocio sto i omlatio ga kao vola u kupusu....sta mislis ko ce. da najebe.

kad imas kulu od karata i izvuces jednu karti sa dna..realno nisi nista strasno uradio..ali kula pada...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Дакле суштина је да устав нису писали Јапанци него окупатори Јапана. Међу њима кокошка која има 22. године .
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: El Jefe poslato 05 Januar, 2020, 11:02
Сере ко фока. Вози камион, а жали се како живи у кабини,  не виђа породицу и чека на границама. Замисли бруји му еркондишн целу ноћ, језиво.

Jbg sto ne promeni posao. Burazer mi za mesec dana puni 47. godinu, od svoje 20-te ili 21-ve vozi kamion, nije lak posao, s porodicom se vidja 2-3 puta nedeljno, cesto se kupa na benzinskim pumpama, nezdravo se hrani i generalno je jako nezdrav nacin zivota (hronicna neispavanost i nema nikakvu fizicku aktivnost).

Ali pod 1. taj posao izuzetno udje u krv i mnoge kamiondzije ne bi zelele da se bave bilo cim drugim, a pod 2. sa jedva zavrsenom trogodisnjom srednjom skolom (a cak ni to nije uslov), maltene da ne postoji posao na kom mozes posteno da zaradis vecu lovu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Ivicat poslato 05 Januar, 2020, 10:14
Mozda je akcenat na "equal rights of husband and wife". S'obzirom da je japansko drusto veoma tradicionalno, ova stavka (iako kratka) udara u temelj njihove porodice i tradicije.
Definitivno situacija za zaplakati...  :violina:  [rofl] [rofl] [rofl]





@Marièiæ:
©to bi sa ¾enom delio ¹amare, lak¹e je razvesti se.... Ako doðe do toga...



@©ef:
Izvini ali ta koko¹ka od 22 godine je oèigledno bila zrelija od japanske imperije...

ЯЭВОЛУТИОН

@ Lazic debeli zmaj

poceo si da kontriras...evo nek zena zove policiju i samo nek kaze da si je osamrio...pre toga ti zovi policiju i reci da te osamarila...samo da proveris koliko ste ravnopravni....

kad ti budes zvao doci ce patroli reci ti da si pizda, a kad ona bude zvala dobices zabranu prilaska od 45 dana.....nece nista proveravati....samo tako...njena rec protiv tvoje.

samo da ti kazem da uterivanje demokratskih i civilizacijskih nacela bez saglasnosti strene kojoj se uteruje, vise lici na silovanje nego na vodjenje ljubavi....i nemoj japancima da spominjes onu tvoju atomsku bombu...nije smesno uopste za njih.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Bombu su debelo zaslu¾ili, samo su je bacili na pogre¹nu metu, trebalo je na vladu i cara... Ne prièam o zloupotrebi pozitivne diskriminacije nego o negativnoj diskriminaciji, zabole me kurac ¹to neko misli da je u redu da mu¾ i ¾ena ne treba da imaju ista prava i da mo¾e da se pona¹a k'o peæinski èovek danas, taj je olo¹ i glup, taèka. Prièam o jednakim pravima, ne kakva je situacija na terenu u Srbiji... Ali kad pogleda¹ statistiku, to o èemu ti prièa¹ je u domenu statistièke gre¹ke, koliko bre mu¹karaca najebe od ¾ena, a koliko ¾ena najebava od peæinskih ljudi...? Ne zajebavaj...

edit:
Ti ¹to najebavaju od ¾ena i nisu za bolje...

jevta

Ja znam mnogo vi¹e maltretiranih mu¹karaca nego ¾ena.
Nije maltretiranje samo batine i zvocanje je maltretiranje.Ali iako  to pi¹e u zakonu  ne primanjuje se
nismo jednaki

UFF

Citat: Laziæ poslato 05 Januar, 2020, 18:03
edit:
Ti ¹to najebavaju od ¾ena i nisu za bolje...

da li je bolje ako najebavaju od zeninih jebaca?  ;D

Lazic

Plaèipièke svih zemalja, ujedinite se... :D :D :D


@Jevta:
Otera¹ budalu u tri lepe i nema zvocanja...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 05 Januar, 2020, 18:03
Bombu su debelo zaslu¾ili, samo su je bacili na pogre¹nu metu, trebalo je na vladu i cara... Ne prièam o zloupotrebi pozitivne diskriminacije nego o negativnoj diskriminaciji, zabole me kurac ¹to neko misli da je u redu da mu¾ i ¾ena ne treba da imaju ista prava i da mo¾e da se pona¹a k'o peæinski èovek danas, taj je olo¹ i glup, taèka. Prièam o jednakim pravima, ne kakva je situacija na terenu u Srbiji... Ali kad pogleda¹ statistiku, to o èemu ti prièa¹ je u domenu statistièke gre¹ke, koliko bre mu¹karaca najebe od ¾ena, a koliko ¾ena najebava od peæinskih ljudi...? Ne zajebavaj...

edit:
Ti ¹to najebavaju od ¾ena i nisu za bolje...
a one sto najebavaju od muskaraca nisu za bolje??????????

da li primecujes trolovski detalj ala debeli zmaj u tvojim postovima...nisu ljudi jednaki, nisu ni rodjeni pa ne mogu ni da se za zivote iznivelisu....jedan ima 2 metra i 100 kila a drugi metar i sumska jagoda u skoku, i kad je taj mali psuje, pljuje pa cak i da te udari, ti nemas prava da ga odvalis od batine....
zapravo ako ga ne odvalis kao da se nista nije desilo....ni no-no od vlasti i zakona za njega...a ako ga odvalis onda ste oboje krivi za remecenja javnog reda i mira a ti si malo krivlji jer si mu iscasio vilicu....zena koja svaki dan urla po kuci i maltretira sve je potpuno zasticena a zanimljivo je da ako muskarac podigne glas onda se to sankcionise....to se zove psihicko maltretiranje...
neandertalski ili ne zakoni prirode su takvi da jaci imaju vise prava....
da ne pominjemo moc zena da mahanjem onim ispod repa nacine cudo...sa jedinim ciljem , u novom svetskom poretku, da maksimalno iskoriste ono sto jesu....zene,,,bore se za jednakost u sverama zivota gde su muskarci brojniji i bolje placeni, medjutim ne zanimaju ih zanimanje gde treba da se potegne i rizikuje....to su muski poslovi.....jer one zaboga nisu dovoljno fizicki jake...
osnovu civilizacije cini porodica....poligamna drustva su se pokazala kao nefikasna pre mnogo godina....pojedine civilizacije su imale neke oblike matrijahata, ali su se i one pokazale kao nefikasne....zene pored gomile vrlina krasi i gomila mana....zavist, pakost , beskrupuloznost....sto je za zenu-majku, osnova borbe za partnera i potomstvo....ali za vodjenje drzave i zajednice nije kvalitet.
kaze nas narod da kuca na tri strane pocina na zeni a onu jednu drzi muskarac...bez te tri kuca ne postoji ali bez ove jedne kuca se rusi...
to da li su japanci zasluzili atomsku bombu ili ne, mozemo gledati sa vise stanovista....
-ako oni jesu zasto nemci nisu
-zasto je bacena kad je slom japanske impreije bio vise nego blizu
-zasto je nisu bacili vise nikada ni na jednu zemlju

p.s.
da si se zaposlio u stabu sns-a ka senor it menager sa platom od 2000e kao moj drug, nosio bi majcu sa predsednikovim likom svaki dan...i drzava bi bila super, i bas bi bilo lepo renoviranje grada vise puta, jer na greskama se uci.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Pricam ja zmajeva skola a meni niko ne veruje :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

I vi¹e su zaslu¾ili Nemci ali su se prerano predali... Bacili su je da bi videli kako radi... Nikad posle vi¹e nije bilo "dovoljnih" razloga za bacanje, a svetska i amerièka javnost je bila zgro¾ena posledicama... Pitaj ¹ta god te zanima... Peco, kakva bre Zmajeva ¹kola, debeli je emotivni retard, a mene su vaspitali da ljude delim na dobre i lo¹e, jebe mi se za bilo ¹ta drugo... ®ena koja svaki dan urla i sve maltretira nije za¹tiæena od razvoda, sad ¹to je nekome lak¹e da bije ¾enu nego da se razvede, najmanje ima veze sa mojim ili bilo èijim mi¹ljenjem...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2020, 19:08
I vi¹e su zaslu¾ili Nemci ali su se prerano predali... Bacili su je da bi videli kako radi... Nikad posle vi¹e nije bilo "dovoljnih" razloga za bacanje, a svetska i amerièka javnost je bila zgro¾ena posledicama... Pitaj ¹ta god te zanima... Peco, kakva bre Zmajeva ¹kola, debeli je emotivni retard, a mene su vaspitali da ljude delim na dobre i lo¹e, jebe mi se za bilo ¹ta drugo... ®ena koja svaki dan urla i sve maltretira nije za¹tiæena od razvoda, sad ¹to je nekome lak¹e da bije ¾enu nego da se razvede, najmanje ima veze sa mojim ili bilo èijim mi¹ljenjem...
napisao sam svasta pa obrisao...nema dobrih i losih ljudi....za jednog dobar za drugog los...za druge dobar za sebe los.....
aj sad ti reci da je DZ los covek...na mene je ostavio potpuno drugi utisak....ima neke stavove sa  kojima mozes ili ne mozes da se slozis....ali si poceo da trololo kao on....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11