Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Skoro sam drugarici obja¹njavao da ona ¾ivot igra sa cheat kodovima i na najlak¹em nivou :D
Ima sise, ima oèi, ima guzu i realno ima sve benefite od toga. Samo trepne i zanji¹e i sve re¹eno.

Posle malo razmi¹ljanja se slo¾ila samnom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

friziderdzija

¾ene sve svoje probleme re¹avaju udajom a mu¹karci sve svoje probleme stièu ¾enidbom

friziderdzija

Citat: mareskin poslato 30 Decembar, 2019, 20:45

Skoro sam drugarici obja¹njavao da ona ¾ivot igra sa cheat kodovima i na najlak¹em nivou :D
Ima sise, ima oèi, ima guzu i realno ima sve benefite od toga. Samo trepne i zanji¹e i sve re¹eno.

Posle malo razmi¹ljanja se slo¾ila samnom :D

aj me upozna¹ sa drugaricom pa da i meni malo trepæe dok je ....benefitiram

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

Citat: friziderdzija poslato 30 Decembar, 2019, 20:56
Citat: mareskin poslato 30 Decembar, 2019, 20:45

Skoro sam drugarici obja¹njavao da ona ¾ivot igra sa cheat kodovima i na najlak¹em nivou :D
Ima sise, ima oèi, ima guzu i realno ima sve benefite od toga. Samo trepne i zanji¹e i sve re¹eno.

Posle malo razmi¹ljanja se slo¾ila samnom :D

aj me upozna¹ sa drugaricom pa da i meni malo trepæe dok je ....benefitiram
evo jedan se veæ upeco,hoæe da pru¾a benefite a posle kad se bude brijo na bazenu biæe..........

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

#27686
http://informer.rs/vesti/politika/482546/foto-predsednik-vucic-rts-crna-gora-2006-postala-nezavisna-sam-tada-bio-vlasti-sve-bilo-drugacije
ko nije radio nikad lobtomiju evo mo¾e i bez hirur¹kog reza
problem njegov je ¹to mu lobotomija sleduje ali ne hirur¹ka

UFF

Citat: friziderdzija poslato 30 Decembar, 2019, 20:46
¾ene sve svoje probleme re¹avaju udajom a mu¹karci sve svoje probleme stièu ¾enidbom

pa ko te terao?
ili to nisi znao pre braka?

PECA BMW

Citat: friziderdzija poslato 30 Decembar, 2019, 20:46
¾ene sve svoje probleme re¹avaju udajom a mu¹karci sve svoje probleme stièu ¾enidbom

Drugar bi da se zeni kaze tako ce imati siguran sex svaki dan .

Da mu kazem ja ili ce vi da mu kazete :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Кашће му се само.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Govorio ti njemu ili ne... aj bolje da ne kenjam.Reci mu ipak ti  [rofl] [rofl] [kralj]

sasa ns 1

Sex je davno prevazidjena stvar,eventualno sajber.Sad su u trendu NVO i ljudska prava.

viper

Stanislave preterano sere¹.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Ма то су градски фазони колега Виперу. Ми на селу редовно спавамо са женама, а када нису добре бијемо и закључавамо у шпајз. Него код вас у Каћу неке џукеле ме нападоше, ономаде оћебре дуједу
Друштво за заштиту од животиња

viper

Da da ne voledu prido¹lice 😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

https://informer.rs/vesti/politika/483199/sad-sve-jasno-amfilohije-radi-mila-episkopski-savet-protiv-vucicevog-dolaska-crnu-goru-badnji-dan

sve je taèno osim konstatacije ko za koga radi,Vidi se sa meseca da su milo  i aco para dva grlili se ljubili sve do pola 2.I da je srpska nacija u stanju politièko dru¹tvenog kolapsa pre svega ¹to nam se spoljni neprijatelj uselio u kuæu i jo¹ dobija natpoloviènu narodnu podr¹ku na izborima.

viper

Mislis strani placenici.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1

pa vidi da su strani plaæenici bilo bi bolje nego ovako .Dobili bi bar neki ke¹ u dr¾avi koji bi oni potro¹ili.Ovi rade iz patolo¹kih ubedjenja,tu nema ideologije.Ta patologija je dobro projektovana na dru¹tvo i to na osnovu jedne psiholo¹ke igre koja se zove POTLAÈENI-TLAÈITELJ-POTLAÈENI ---i tako u krug.Poznat je obièno u terapiji porodiènih problema.To je osnovni razlog za¹to se glasa za njega jer ga oseæaju ,,svojim,,.Vole da ih tlaèi da bi posle oni mogli da tlaèe i tako u krug.Zato mu i dopu¹taju da sva¹ta radi od laganja koje je tolko oèigledno pa na dalje.