Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

#27660
https://stanjestvari.com/2019/12/30/misa-djurkovic-ocevi-savremeni-robovi/
evo ko se nije o¾enio ili mo¾da ¾ivi u vanbraènoj zajednici da zna ¹ta ga èeka a mi ¹to smo se o¾enili smo najebali .Kad je onaj lik pre 2 godine ubio ¾enu u socijalnoj ustonavi u beogradu jedan socijalni radnik mi je rekao da æe to postati mnogo uèestalije jer ¾ene masovno prijavljuju mu¹karce neopravdano a mu¹karci nemogu ni¹ta

®or¾

 [rofl] E ,da.Tako je i mali Jovica razmi¹ljao.O èemu ti prièa¹?Kakvi kurci palci,ubistva,bodenja i ¾ene koje prijavlju mu¿eve? Ti si batice ili imao jednu ribu u ¾ivotu, pa je o¾enio ili ti je motor bio produ¾etak kurca,èim lupeta¹ takve nebuloze,ajd uzdravlju. [cheers]

dzimika

Eeeee Zorz, kad bi ti samo znao

mrle

Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2019, 16:19
Eeeee Zorz, kad bi ti samo znao
na¾alost, osetio na svojoj ko¾i...

®or¾

Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2019, 16:19
Eeeee Zorz, kad bi ti samo znao
Jbg D¾imika,mator pa oglupaveo.Plaèem kad èitam komentare pojedinih struènjaka,koji su talon za uspe¹an ¾ivot i blagostanje [rofl] [rofl]

®or¾

 A za ribe brate,nemo¹ na crtu izaæi kakvi su to jebaèi i poznavaoci [cheers]

mareskin

Citat: mrle poslato 30 Decembar, 2019, 16:23
Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2019, 16:19
Eeeee Zorz, kad bi ti samo znao
na¾alost, osetio na svojoj ko¾i...

®ena se smuvala sa nekim tipom i poèela da odlazi iz kuæe i ne vraæa se po nekoliko dana. Za to vreme su joj deca kod kuæe sa mu¾em. Nekoliko puta prijavljivala mu¾a policiji da je tukao (¹to nije bila istina). Vi¹e puta dolazila policija i odvodila ga u pritvor sa njegove dedovine. Dobio zabranu prilaska roðenoj kuæi.
Ne postoji nikakava procedura utvrðivanja da li ona la¾no prijavljuje. Samo postoji procedura protiv "nasilnika".

Tako je prijatelj viknuo na svoje dete zbog jedinice u ¹koli, a ¾ena pozvala policiju i prijavila da je nju udario. ®iveo mesec dana u hotelu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Kol'ko sam ja sreæan èo'ek...

UFF

sto te jos ni zena ni deca nisu prijavili?

polako ima vremena :D

sasa ns 1

to i ja prièam ,ne o ribama negoo zloupotrebi nekog zakona pa jo¹ i lo¹e napisanog i jo¹ lo¹ije tumaèenig.A ¹to se tièe riba svako hoæe ¹to lovarnijeg isto kao i ¹to mi hoæemo sa ¹to boljim sisama.Samo je ta razlika da ona je 0% zaslu¾na za svoje sise jer se tako rodila a ti mora¹ da se dobro nammuèi¹ za neki ke¹.

sasa ns 1

Citat: sasa ns 1 poslato 30 Decembar, 2019, 19:08
to i ja prièam ,ne o ribama negoo zloupotrebi nekog zakona pa jo¹ i lo¹e napisanog i jo¹ lo¹ije tumaèenig.A ¹to se tièe riba svako hoæe ¹to lovarnijeg isto kao i ¹to mi hoæemo sa ¹to boljim sisama.Samo je ta razlika da ona je 0% zaslu¾na za svoje sise jer se tako rodila a ti mora¹ da se dobro nammuèi¹ za neki ke¹.
I ja sam iznenadjem ali jedana drugarica koja ima 2 æerke za udaju,obe zavr¹ile faks,rade i tako to ka¾e da sad nema skoro nikog da ne potpisuje predbraèni ugovor ko hoæe da se ¾eni.Ali ni to te nemo¾e u potpunosti saèuvati ako se ¾ena nameraèi da te sjebe po¹to je zakon izgleda na njenoj strani.
U kanadi je pre desetak godina done¹en zakon o korisnicima usluga prostitucije gde se i oni ako se uvate gone krivièno.To je izazvalo ogroman procenat poveæanja nasilja i ubistava nad kurvama.Onda je neko udru¾enje prostitutki tra¾ilo da se ukine zakon jer izaziva ogromne negativne efekte.Ustavni sud usvojio,zakon ukinut.

despic

Nije zakon kriv, muskarci su picke.
Kad vidim sta se sve radi zbog parceta vagine, pa kako i da vas ne zajebavaju hahaha
Nisu ludi pederi
klasican divljak

megaidiot

isto tako ce da ukinu i merenje srednje brzine. svi stave 130 na tempomat i zatupave se pa kad treba da se koci niko ne stigne.

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 30 Decembar, 2019, 19:14
Citat: sasa ns 1 poslato 30 Decembar, 2019, 19:08
to i ja prièam ,ne o ribama negoo zloupotrebi nekog zakona pa jo¹ i lo¹e napisanog i jo¹ lo¹ije tumaèenig.A ¹to se tièe riba svako hoæe ¹to lovarnijeg isto kao i ¹to mi hoæemo sa ¹to boljim sisama.Samo je ta razlika da ona je 0% zaslu¾na za svoje sise jer se tako rodila a ti mora¹ da se dobro nammuèi¹ za neki ke¹.
I ja sam iznenadjem ali jedana drugarica koja ima 2 æerke za udaju,obe zavr¹ile faks,rade i tako to ka¾e da sad nema skoro nikog da ne potpisuje predbraèni ugovor ko hoæe da se ¾eni.Ali ni to te nemo¾e u potpunosti saèuvati ako se ¾ena nameraèi da te sjebe po¹to je zakon izgleda na njenoj strani.
U kanadi je pre desetak godina done¹en zakon o korisnicima usluga prostitucije gde se i oni ako se uvate gone krivièno.To je izazvalo ogroman procenat poveæanja nasilja i ubistava nad kurvama.Onda je neko udru¾enje prostitutki tra¾ilo da se ukine zakon jer izaziva ogromne negativne efekte.Ustavni sud usvojio,zakon ukinut.
Sa¹a, jesi dobro?

milomir22

Khm, jeb'o mater ljudi, ne zeni se sve sto se pojebe. Ne znam kako drugacije da srocim.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Slusam danas u UK neka klinka ce da zaglavi tvorza. Verovatno na godinu dana jer je prijavila da su je silovali. Samo sto je ona to izmislila. Al' sada ce da razmislja u zatvoru.

mareskin

Citat: sasa ns 1 poslato 30 Decembar, 2019, 19:08
to i ja prièam ,ne o ribama negoo zloupotrebi nekog zakona pa jo¹ i lo¹e napisanog i jo¹ lo¹ije tumaèenig.A ¹to se tièe riba svako hoæe ¹to lovarnijeg isto kao i ¹to mi hoæemo sa ¹to boljim sisama.Samo je ta razlika da ona je 0% zaslu¾na za svoje sise jer se tako rodila a ti mora¹ da se dobro nammuèi¹ za neki ke¹.

To ti je kao ono kad si poznati sportista, a ¾ena samo ma¾e nokte pored bazena. Onda ti malo ¹vrlja¹, a ona dobije pola tvojih para.
Pa i najbogatija ¾ena na svetu je to postala razvodom.

©to ne govori o svim ¾enama, ali ako napravi¹ zakon koji nije dobar napraviæe¹ i probleme. A probleme sam video vi¹e puta.

Ovaj prijatelj ¹to je viknuo na dete, a ¾ena ga la¾no prijavila sad sedi kod kuæe i æuti. Svako radi ¹ta hoæe, a on crnèio ceo ¾ivot (te¾ak radnik uvek bio) da skuæi i obezbedi porodici. Ako pisne ode u zatvor. Ko te jebe. I kako da èoveku jednom ne pukne film.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

Citat: despic poslato 30 Decembar, 2019, 19:19
Nije zakon kriv, muskarci su picke.
Kad vidim sta se sve radi zbog parceta vagine, pa kako i da vas ne zajebavaju hahaha
Nisu ludi pederi
to je zato ¹to ¾ene imaju maltene apsolutnu  ponudu mu¹karaca pa onda izvode besne gliste.Po psihijatrima je to glavni razlog manje nesposobnosti ¾ena u obavljanju poslova od mu¹karaca.Nemaju potrebe da se trude i razmi¹ljaju jer mogu da dobiju kurac kad hoæe a preko njega i sve ostalo.Pa ¹to bi se onda tolko trudile.

despic

Zato ih treba redovno tuci, da se naviknu hahaha
cast izuzecima
klasican divljak

viper

Tako je.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)