Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

batalio sam fizicke obracune...jos godinu dok ne istekne uslov....cak se plasim i da obecanje moze da se tumaci kao ozbiljna pretnja...


napisao sam stranicu nekih odgovora i razmisljanja i obrisao.....niko nikoga u suprotno nije ubedio.....putuj igumane i na manastir ne misli....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

@balaurda
Kao sto rekoh, nemam pojma koliko imas godina, niti je to bitno za ovo o cemu sam ja pisao. Pisem o necemu drugom. To nepostovanje i nacin na koji se mladji ophode prema starijima se prenosi na sve delove drustva. Tako da je to vidljivo i na ulici gde svako parkira gde hoce, u bolnici gde svako sa vezom ide preko reda, gde medicinske sestre samo hoce da te otkace, salterski sluzbenici misle da su bogom dati, politicari koji rade sta hoce. Sve to bez osecanja krivice i grize savesti. Na kraju krajeva ono sto se direktno tice nas, vozace automobila boli djoka za nas sa motorima. Medjusobno nepostovanje.

PS: i preko grane bi bilo isto, ako ne i gore. Germani i vikinzi su okrutniji i gori od nas. Postoji privid da su bolji jer tamo postoje sankcije za takvo ponasanje. Pa su zato 'nasi' tamo bubice a ovde kauboji

balavurda

Citat: Ivicat poslato 02 Decembar, 2019, 10:43
@balaurda
Kao sto rekoh, nemam pojma koliko imas godina, niti je to bitno za ovo o cemu sam ja pisao. Pisem o necemu drugom. To nepostovanje i nacin na koji se mladji ophode prema starijima se prenosi na sve delove drustva. Tako da je to vidljivo i na ulici gde svako parkira gde hoce, u bolnici gde svako sa vezom ide preko reda, gde medicinske sestre samo hoce da te otkace, salterski sluzbenici misle da su bogom dati, politicari koji rade sta hoce. Sve to bez osecanja krivice i grize savesti. Na kraju krajeva ono sto se direktno tice nas, vozace automobila boli djoka za nas sa motorima. Medjusobno nepostovanje.

PS: i preko grane bi bilo isto, ako ne i gore. Germani i vikinzi su okrutniji i gori od nas. Postoji privid da su bolji jer tamo postoje sankcije za takvo ponasanje. Pa su zato 'nasi' tamo bubice a ovde kauboji
40 i kusur. Nadam se da ti je sada lak¹e.
Proèitaj moj prethodni post jo¹ jednom. Temeljno.
Po¹tovanje se zaslu¾uje, ne dodeljuje se.

Ivicat


mrle

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3368285/skandalozan-sadrzaj-udzbenika-istorije-za-sedmake-danak-u-krvi-decacima-omogucavao-da-napreduju-na-drustvenoj-lestvici


evo i za¹to pi¹e tako u ud¾benicima
"Izdavaèku kuæu BIGZ kupila je pre desetak godina hrvatska "©kolska knjiga" èiji je vlasnik hrvatski tajkun Ante ®u¾ul, biv¹i finansijer HDZ.

I izdavaèke kuæe "Logos" i "Klet" su u vlasni¹tvu Ante ®u¾ula, Danijela ®deriæa i Slovenca Roka Kvaternika."

Biker-Boy

Kad sam bio mlaði, klinac, ophodio sam se prema starijima sa du¾nim po¹tovanjem, tako su me uèili,
ali, kako sam odrastao shvatio sam da su mnoge starije osobe drkad¾ije,
pa sam okrenuo novi list, "Koliko po¹tovanja zaslu¾i¹ - toliko po¹tovanja i dobije¹".
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

sa godinama je normalno da postanes drkadzija....ali kada si drkadzia kao klinac aostanes ultra-gigaturbo drkadzija kao starac, to je jebeno....ili kad dodjes do zakljucka da niko ko nema misljenje kao ti jeste drkadzija....ili ako neko nece da uradi nesto kako si ti zamislio....ili sta god...pa onda uskracujes postovanje iza sopstvenog drkadziluka..

nista licno ni osudjujuce....samo korektivno...postovanje dok ne vidis da neko namerno hoce da ti sjebe koncepciju...ali oprezno i ne previse impulsivno...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 02 Decembar, 2019, 14:29
"Koliko po¹tovanja zaslu¾i¹ - toliko po¹tovanja i dobije¹".

Citat: balavurda poslato 02 Decembar, 2019, 11:02
Po¹tovanje se zaslu¾uje, ne dodeljuje se.

ja ba¹ gledam da ispo¹tujem svakoga, pa ako je on drkad¾ija, drkad¾ija i kreten je samo za sebe. Ne dozvoljavam da se spustim na njegov nivo nepo¹tovanja.

Ne ka¾em da mi ba¹ uspeva stalno, ali se trudim.


Imao sam situacija gde me pitaju pa za¹to si to i to uradio, to i to rekao kad vidi¹ da ima¹ posla sa debilom. Ja sam svoje rekao, ispo¹tovao, a nakon toga on dalje ostaje samom sebi debil i mora da ¾ivi sa tim.

TEEfqd

Morate priznati da dosta ovih koji pljuju po inostranstvu, konkretno svabama nacistima (to je omiljeno)
imaju dosta cesto slicnosti sa odredjenim nemackim plemicem - gospodinom Minhauzenom :D .
Bolje da se malo preispitaju koreni posto su neke karakteristike frapantno slicne.

mrle


Lazic

Citat: mrle poslato 02 Decembar, 2019, 13:49
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3368285/skandalozan-sadrzaj-udzbenika-istorije-za-sedmake-danak-u-krvi-decacima-omogucavao-da-napreduju-na-drustvenoj-lestvici


evo i za¹to pi¹e tako u ud¾benicima
"Izdavaèku kuæu BIGZ kupila je pre desetak godina hrvatska "©kolska knjiga" èiji je vlasnik hrvatski tajkun Ante ®u¾ul, biv¹i finansijer HDZ.

I izdavaèke kuæe "Logos" i "Klet" su u vlasni¹tvu Ante ®u¾ula, Danijela ®deriæa i Slovenca Roka Kvaternika."
Kapiram da dotiènog zabole ba¹ ¹ta pi¹e u knjigama... Mo¾da i gre¹im, mada sumnjam... Ali, po¹to je sigurno neki rod sa premijerom/kom, sve je moguæe...

sasa ns 1

nekad su morali da uzimaju silom u odvode u roblje.Sad je malo labavija situacija proizvela da ljudi vi¹e neidu u roblje ali zato idu samostalno po svojoj volji.Najbitnije je da je rezultat isti potrica ili eurica oboje isto.Brani svoj interes

mali_zmaj

Jednom æe se zajebati pa zaklati ne¹to puno trihinele..,pa æe najebati!! Al,jebaj ga..,¹ta je tu je!! Jesti se mora!! Ne opravdavam,ne osuðujem,konstatujem!! Ne znam ¹ta da mislim o tim ljudima!!
[pop]
jin-jang

Lazic

Vidi se da nikom nije ba¹ svejedno... Na stranu zakon i jadno lane, na stranu ¹to su se neki sme¹kali posle, manje vi¹e lepo obuèeni, vi¹e njih snima modernim telefonima, 21-vi vek, oni su u ¹umi u Evropi i oèigledno gladni, a lane je besplatna hrana... Jesti se mora... Predpostavljam da su i osmesi bili zbog peèenog bambija u glavi...

mali_zmaj

pola njih pobjeglo da ne bi morali pu¹ku uzeti..,to su ti moderno obuèeni i sa dobrim telefonima..., a sirotinja...,to je onaj jaro ¹to je zaklao i ¹to æe oderati i natakariti na ra¾anj!! sirotinja to zna...
jin-jang

Lazic

Cenim ljude koji pobegnu od pu¹ke... Ako ni¹ta, bezopasni su...

mali_zmaj

Al ako ih se oni nabrijani Hrvati doèepaju..,jebali su je¾a u leða!! A u Bosni..,ako zaglave, e tu su jebali i je¾a i tvora u leða!! Em æe da se usmrde, em æe da ih boli...,najebali su svakako!!   [panic]
jin-jang

dzimika

Ja cuh da u Bosni nestaju na termalnom pracenju, prate ih satima i samo nestanu

mali_zmaj

Pojma..,mo¾da ih puste,ko æe znati..  Ja im ne bih bio u ko¾i,niko ih ne ¾eli,svi ih se boje,jer svakakve gamadi ima meðu po¹tenim svjetom.. Pa ih sve tretiraju jednako,nemaju dokumenata,izrabljuju ih ¹verceri ljudima,trpaju ih u neuslovne kampove..,sad kad okine snijeg,ima da ih pronalaze smrznute po ¹umi i ogloðane.. Imam osjeæaj da i kad se doèepaju te Evrope ima da ih potrpaju i vrate nazad... E to æe tek biti porazno!!
jin-jang

Lazic

Nestanu na termalnom praæenju jer se smrznu...