Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

genetski si to sto jesi...to kako se osecas to je tvoj problem....
ima onaj cuvenim vic sa cigom u ludnici
-ciga u ludnici vice kako je on napoleon
-nakon tri meseca dolazi kod psihijatra
-vidim cigo, bolje ti je
-ciga brizne u plac :kako bolje , bio sam napoleon a sad ciga, kako bolje!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika


Boban_m

Dovesti ga da pogleda porodicu ubijenog u oci, da se izvini, metak u celo i racun za metak njegovoj porodici.

ЯЭВОЛУТИОН

ako je nezadovoljan zivotom mogao je recimo da izvrsi samoibistvo....ovo ga dozivotno u zatvor da ga jebu svi na red.....da zadovostvo zivota oseti..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#25464
Citat: Boban_m poslato 28 Januar, 2019, 16:29
Dovesti ga da pogleda porodicu ubijenog u oci, da se izvini, metak u celo i racun za metak njegovoj porodici.
Ti k'o da si u Kinu emigrir'o... :o  :D :D :D






Citat: icatenej poslato 28 Januar, 2019, 13:44
©ta se de¹ava ako se neki mu¹ki sportista izjasni da je ¾ensko i tra¾i da se takmièi sa ¾enama?!? Mo¾e u bilo èemu, al' hajde radi bolje ilustracije u boksu ili MMA recimo?!?  Mislim, kako mo¾e¹ da se izjasni¹ ¹ta si jbt?!?!?!? Ili ima¹ kitu ili ima¹ èavku. Ako ima¹ kitu a "oseæa¹ da ne bi trebalo da je ima¹" i obrnuto, onda si poremeæen. Èesto se pitam kako smo do¹li civilizacijski do nivoa da nam nenormalno postaje normalno?
Pazi, za sve ¹to si naveo je prosto re¹enje... Mo¾e da se takmièi bilo gde ali tek posle potpune promene pola, sa sve hormonskom terapijom i operacijom... Ti ¹to imaju kitu a oseæaju da ne bi trebalo nisu poremeæeni zato ¹to su tako hteli, nego zato ¹to su prezupèili neki hromozomi, ali nedovoljno... I obrnuto... Imam dobrog drugara koga poznajem skoro 30 godina, divno biæe, ali lep k'o ¾ensko, ima dve starije sestre, lep¹i od njih, od malih nogu je bio k'o devojèica... Normalna porodica, nikakvih trauma, sestre su skroz "normalne", on jebi ga... I onda mi neko pre 15ak godina ka¾e da je ovaj gej... Ama nije gej,  samo je trebalo da bude ¾ensko, ali priroda(ili ko god) zakazala...






ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 28 Januar, 2019, 17:46
Citat: Boban_m poslato 28 Januar, 2019, 16:29
Dovesti ga da pogleda porodicu ubijenog u oci, da se izvini, metak u celo i racun za metak njegovoj porodici.
Ti k'o da si u Kinu emigrir'o... :o  :D :D :D






Citat: icatenej poslato 28 Januar, 2019, 13:44
©ta se de¹ava ako se neki mu¹ki sportista izjasni da je ¾ensko i tra¾i da se takmièi sa ¾enama?!? Mo¾e u bilo èemu, al' hajde radi bolje ilustracije u boksu ili MMA recimo?!?  Mislim, kako mo¾e¹ da se izjasni¹ ¹ta si jbt?!?!?!? Ili ima¹ kitu ili ima¹ èavku. Ako ima¹ kitu a "oseæa¹ da ne bi trebalo da je ima¹" i obrnuto, onda si poremeæen. Èesto se pitam kako smo do¹li civilizacijski do nivoa da nam nenormalno postaje normalno?
Pazi, za sve ¹to si naveo je prosto re¹enje... Mo¾e da se takmièi bilo gde ali tek posle potpune promene pola, sa sve hormonskom terapijom i operacijom... Ti ¹to imaju kitu a oseæaju da ne bi trebalo nisu poremeæeni zato ¹to su tako hteli, nego zato ¹to su prezupèili neki hromozomi, ali nedovoljno... I obrnuto... Imam dobrog drugara koga poznajem skoro 30 godina, divno biæe, ali lep k'o ¾ensko, ima dve starije sestre, lep¹i od njih, od malih nogu je bio k'o devojèica... Normalna porodica, nikakvih trauma, sestre su skroz "normalne", on jebi ga... I onda mi neko pre 15ak godina ka¾e da je ovaj gej... Ama nije gej,  samo je trebalo da bude ¾ensko, ali priroda(ili ko god) zakazala...








ja na mikonosu sedim u kaficu i pricam sa bisim telohraniteljem od onazisa...zanimljiv lik,,,zvali ga kubipo (cubeandahalf) na sve strane metar ipo....kaze on da su pederi oni sto im ribe nisu na vreme dale bulju,,,,ja ga pitam a sta sa onima sto ga primaju....on kaze oni su kurve, to rade samo zbog para....
vise puta potvrdjeno u kazivanju gey populacije sa mikonosa....inace zanimljiv svet...ne smara onoga za koga zna da nema prolaz....mene bar nisu....ali kad sednu za sto pored i kad krenu da ogovaraju....ma zene su kurac....ovo je toliko slikovito da ti pripadne muka....morao sam par puta da uteknem....jebi ga , ne mogu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ona moja biv¹a je imala priliku da vidi ljubomornu scenu izmeðu dvojice kad se jedan istripovao da je ovaj drugi startovao neku ribu, gori od 100 ¾ena... :o ;D ;D ;D

mareskin

@Laziæ

Pa èak i da odradi sve hormonske terapije i kurce-palce opet æe razbiti sve u ringu. Eno u Australiji atletièar/ka mu¹ko sve ih potamani.
Sviranje klincu i zamazivanje oèiju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

icatenej

Upravo to - nema hormonskih terapija koje æe reverzibilno smanjiti gustinu kostiju, mi¹iænu strukturu itd. Ali ovde je koliko kapiram stvar jo¹ gora. Ova konvencija, jasno omoguæava mu¹karcu da jednostavno izjavi da se oseæa kao ¾ena i to je onda kao ok. Ne mora uop¹te da menja pol - mo¾e i dalje da nosi kitu, ali eto, on se oseæa kao ¾ena. Sad, to u nekim situacijama mo¾e i da bude skroz korisno. Recimo - na¹a zemlja jo¹ nije dostigla one neke standarde u uèe¹æu ¾ena u politici od ne znam koliko %. Ali ako se po nalogu vladajuæe stranke, recimo pola parlamenta izjasni da su ¾ene, onda mo¾emo da postanemo lider u svetu po ispunjavanju tih standarda :D :D :D Treba dostaviti takav predlog vladajuæoj koaliciji.

monsterbnt

Citat: dzimika poslato 28 Januar, 2019, 16:25
Zasto se krije napadacevo ime? Iz imucne porodice? Pa sta, to mu daje za pravo da uradi bilo sta

Ne krije se ni ime ni lik, samo ne sme da se pusti pre apsolutne potvrde iz policije

https://www.blic.rs/vesti/hronika/ovo-je-mladic-koji-je-nasmrt-izbo-studenta-iz-cistog-hira-foto/3qr4gxg
Smrt SVIMA!!!!

UFF

pu mamu mu jebem sto nije naleteo na nakog profi borca ili naoruzanog pandura u civilu sa pistoljem

Hurricane

...jos samo jedna u nizu zrtava nastalih koriscenjem drustvenih mreza

nije internet za svakog

Conti-Moto

Citat: UFF poslato 28 Januar, 2019, 22:12
pu mamu mu jebem sto nije naleteo na nakog profi borca ili naoruzanog pandura u civilu sa pistoljem
Zato sto je picka.
Novo !!!
Conti ROAD !!

eclipse4

Citat: MIGE poslato 27 Januar, 2019, 11:06
lako je tebi da mlatis kad imas 2 metra..ja moram dooobro prvo da osmotrim da nije vislji  od mene  [rofl]

uvek se trebas plasiti onih niskih.....to d` zapamtis :)

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 28 Januar, 2019, 21:07
Citat: dzimika poslato 28 Januar, 2019, 16:25
Zasto se krije napadacevo ime? Iz imucne porodice? Pa sta, to mu daje za pravo da uradi bilo sta

Ne krije se ni ime ni lik, samo ne sme da se pusti pre apsolutne potvrde iz policije

https://www.blic.rs/vesti/hronika/ovo-je-mladic-koji-je-nasmrt-izbo-studenta-iz-cistog-hira-foto/3qr4gxg

Ajd neka mi neko kaze da lik izgleda normalno?

milomir22

Ljudi moji da ova spodoba ubije decka ni krivog ni duznog, on mucenik sigurno nije ni sanjao da ce neko nasumicno da ga izbusi, zato verovatno i nije pruzio otpor napadacu.


U Vranju neki klinci demolirali kafic nekom zandarmu, ovi ih posle sacekali i nalupali fino. I nisu ih mnogo bili, verovatno klinci imaju neku zaledjinu, cim su ovako dobro prosli.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/udarali-su-ih-nogama-rukama-letvom-zandarm-sa-prijateljem-brutalno-pretukao-dvojicu/1qjl2kf

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

изгледа нормално ко и сваки други човек а то што је имућан не значи ништа дечко има кврц у глави који је нажалост шмерцово ни први ни последњи

ови што су изударали ове клинце сад има да најебу безвезе јер су новинари лајали на сва уста уместо да су ћутали па би људи прошли ко аља кад је изударо цигане...


масовна емисија разних радио таласа и масовне сувишне информације (интернет и телевизија) неповољно утичу на човека па нормалан постане агресиван лабилан шмерцује етц


Lazic

 https://noizz.rs/noizz-news/kratko-i-jasno-sve-sto-nije-u-redu-sa-izgradnjom-mhe-na-jednom-mestu/rm469wl?placement=WidgetPromoFrame&position=0


Citat
Zapravo nema ni jednog racionalnog razloga za izgradnju, osim da su neke reke prljave. Tako, umesto da se reka oèisti da bude tu za sve nas i na¹e buduæe, biæe uni¹tena. Istina je da je mali broj reka zagaðen, a ovaj argument ima smisla kao kada ubijemo nekoga kada oznoji u avgustu, umesto da ode da se okupa.


@Ica & Marjan:
Ubedili ste me, ne bi ih trebalo pu¹tati da se takmièe sa ¾enama...

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2019, 10:00
https://noizz.rs/noizz-news/kratko-i-jasno-sve-sto-nije-u-redu-sa-izgradnjom-mhe-na-jednom-mestu/rm469wl?placement=WidgetPromoFrame&position=0


Citat
Zapravo nema ni jednog racionalnog razloga za izgradnju, osim da su neke reke prljave. Tako, umesto da se reka oèisti da bude tu za sve nas i na¹e buduæe, biæe uni¹tena. Istina je da je mali broj reka zagaðen, a ovaj argument ima smisla kao kada ubijemo nekoga kada oznoji u avgustu, umesto da ode da se okupa.


@Ica & Marjan:
Ubedili ste me, ne bi ih trebalo pu¹tati da se takmièe sa ¾enama...
samo mi nije jasno sta fali nuklearnoj elektrani....ima jedna u bugaskoj, ima u rumuniji...mislim da i madjari planiraju jednu, krsko....nismo mi dovoljno daleko da nas vadi to sto mi kod nas nemamo nijednu....svi ovi sto kenjaju o zastiti zivotne sredine imaju po neku...obicno vise njih....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11