Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

ja sam negde cuo da je bila neka komisija psihijatara u americi koja je odlucivala da li je to boles il nije, odlucili da nije jer je u komisiji bila vecina pedera.

nesic1


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 27 Januar, 2019, 11:27
ne kapiram sve vas æelave siled¾ije kad oæete da mlatite te kurate ribe ako ¾ive svoj ¾ivot bez prava na usvajanje dece i venèani lis jer dokle god nemaju to pravo ne ugro¾avaju normalan svet. il vam je interesantno da tabanate slabije pa i da su pièke pizde il ¹ta veæ. aj slo¾ite banderu na zemlju
@kosta
izgleda da ti alkohol isprao mozak....to sto sad nemaju prave nije axiom...zaprave sve vodi kao tome....homoseksulna prava ne smeju ni u kom momentu biti veca od heteroseksualnih....a porodicne vrednosti moraju biti prioritet drzave...kao sto znas gde god nije tako natalitet je u minusu...to sto potrosackom drustvu odgovaraju homoseksualci jer trose na sebe a ne na decu i nemaju nameru da iza sebe bilo sta ostave to je drugi problem....
ja pricam o pizdama...naglasio sam kao karaktrnu osobinu....koji provocira verbalno a ja ne zelim da se spustim na nivo stoke i da se sa njim prepirem te zavrsim to onako kako mi je deda rekao....stoka se bije u glavu. Po dekleraciji koja se pominje taj moze da se izjasni kao zensko i ja odgovaram kao da sam napenalio zenu....a to sebi ipak nebih dozvolio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

davno sam ja piso da ana sprema zakon ili kako reèe '' i to æe da bude re¹eno u roku od dve godine'' al niko da napenali anu nego pedere jer je lak¹e a to ¹to pederi ¹etaju napuderisani i u suknjama me zabole kurac isto kao i za one koji ¹etaju u èistim patikama i voze uglancane motore a natalitet nije u minusu zbog pedera nego zbog nakurèenih karakond¾ula koje umi¹ljaju da su princeze

a tebe sad boli to ¹to ako zvekne¹ nekoga pa taj mudro iskoristi tu deklaraciju i ka¾e da je riba da ti ne ocepe tri do ¹es meseci?  zabranili ti da mlati¹ cigane, zabranili ti da mlati¹ pijance, sad kad ti i ovo zabrane onda jebiga

Kostić

kod nas u kraju ¹etaju dve kurate ribe, jedan je neki ¾goljavi u miniæu na ¹tiklama pun buva i kad ga vidim meni sme¹no za sve pare... a drugi ¹eta sav ko roza s kilo pudera na obrazima i zalizan po buvljaku i niko ne obraæa pa¾nju samo mu se cigani smeju i krste se...

megaidiot

Citat: Kostiæ poslato 27 Januar, 2019, 18:21
natalitet nije u minusu zbog pedera nego zbog nakurèenih karakond¾ula koje umi¹ljaju da su princeze
[kralj]

nesic1

заправо и јесте, јер од разних удружења која се брину за те исте и троше огромне паре нас нормалних грађана, нормална породица не може да исплива на површину јер су права нормалних људи све мања док су намети све већи,
са друге стране ако се ја сад изјасним да сам женски геј ром имаћу права већа него 99% србије, а цигани које палма запосли у градску чистоћу док сви остали раде каже одо ја да седим под шљиву и нећу да радим, ако ме тераш ићи ћу код палме.

Уместо да се новац нас нормалних грађана са децом троши на сузбијању беле куге, он се троши на разне караконџуле, тако да да, наталитет је у минусу и делом због педера и њима сличних.

Hattrick

Citat: nesic1 poslato 27 Januar, 2019, 20:09
Уместо да се новац нас нормалних грађана са децом троши на сузбијању беле куге, он се троши на разне караконџуле, тако да да, наталитет је у минусу и делом због педера и њима сличних.

Ili zbog straha normalnih da se izbore za to da oni kontrolisu na sta se trose njihovi novci ? Reprezentativna demokratija je na izdisaju, svetla buducnost ce ici onima koji to na vreme shvate.

ЯЭВОЛУТИОН

drzava se ne vodi demokratskim nacelima, ona su privid.....kulisa iza koje se stvari odigravaju.
ne ne ocekujem da se moj glas , kao pojedinca , uvazi, ocekujem da se moj opstanak zastiti kao i opstanak drugih koji hrane svoju porodicu.....i to ne trazim privilegije, ne ocekujem pozitivnu diskriminaciju,.,,,,samo trazim ravnopravnost...
Sto bi moj drug rekao:ja zovem miliciju jer me zena gadjala cipelom i nabola me stiklom u oko, oni diju i ona da izjavu da me dete nabolo prstom u oko i oni odu...a kad ona zove miliciju i kaze da sam je omlati, to sto ja kazem da je pala u kadi ne pije vodu, odma u corku"
naravno ovo je parafrazirano...ali slicni slucajevi se moraju slicno ili isto tretirati.....nemoze zakon stititi lopove ako su cigani ili narkomani ili siromasni....to je apsurd...jer ga stite mojim novcem i u moje ime, a ja to necu.
@kosta
zakon u ovoj drzavi mogu da primenjuju van mog placa, a ja cu opet da omlatim onoga ko udje da krade...pa makar i brnabickina devojka da je.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick


nesic1

#25450
https://www.youtube.com/watch?v=TnB6Gh-rdF4#

зајебо сам се требао сам у клипови

Lazic



UFF

vala neka su, zasluzili su, samo sto je jos trebao da ga gepekuje i vrati u kfic da sve za sobom pocisti pa onda da odradi narednih dana ili plati sve sto je polomio

viper

Kuæno vaspitanje, prièa mi ¾ena posle sastanka sa direktorom ¹kole gde ide moja æerka.
Te¹kom mukom ¹kola  obezbedi sve novo od sanitarija,onda doðu divljaci od dece i sve polome.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Naslov im je u picku materinu, napravili krimose od ljudi koji brane svoj lokal i osoblje... treba tom zandarmu i njegovom drugaru medalju da daju za ovo peglanje.
I feel the need..... the need for speed !!!

despic

klasican divljak

mareskin

Citat: MIGE poslato 27 Januar, 2019, 09:56
https://vidovdan.org/aktuelno/borislav-borovic-sta-donosi-istanbulska-konvencija/?script=lat

"Žena može biti i onaj ko je biološki muško, samo je bitno da se tako izjasni."


Šta se tačno dešava kada policija dođe po pozivu zbog nasilja u braku, a suprug se izjasni da se oseća kao žensko?!?!?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

icatenej

©ta se de¹ava ako se neki mu¹ki sportista izjasni da je ¾ensko i tra¾i da se takmièi sa ¾enama?!? Mo¾e u bilo èemu, al' hajde radi bolje ilustracije u boksu ili MMA recimo?!?  Mislim, kako mo¾e¹ da se izjasni¹ ¹ta si jbt?!?!?!? Ili ima¹ kitu ili ima¹ èavku. Ako ima¹ kitu a "oseæa¹ da ne bi trebalo da je ima¹" i obrnuto, onda si poremeæen. Èesto se pitam kako smo do¹li civilizacijski do nivoa da nam nenormalno postaje normalno?

Biker-Boy

Bio je vec slucaj u americkom MMA, lik je menjao pol, i posle se takmicio u ZENSKOJ kategoriji, i naravno odvaljivao ih od batina, sve dok ga nisu izbacili iz takmicenja.
I feel the need..... the need for speed !!!