Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Citat: Kostiæ poslato 20 Januar, 2019, 12:20
чекић за месо ако је алуминијумски је зајебана играчка а код нас се тај синдром шири на улици кад се људи посвађају ко има првенство

браво за кинезе
Citat: El Jefe poslato 20 Januar, 2019, 12:08
Citat: Laziæ poslato 20 Januar, 2019, 02:01


После десетак година човека из ЦИА одговорног за бомбардовање амбасаде, док је шетао са женом и дететом пресрео комби из кога је излетела гомила Кинеза. Уљудно склонили жену и дете и убили га чекићима.


http://www.youtube.com/watch?v=PFfGcC6Aogw#

Lazic

Osvetoljubivi Kinezi...

Ivicat

Cast je cast, vlast je vlast.

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 20 Januar, 2019, 14:30
Osvetoljubivi Kinezi...


ma jok bre,mi hrabri Srbi!sa nama nema zajebancije,ne sme nam niko nista od kraljeva do subotice.

ЯЭВОЛУТИОН

posle se svako zamisli pre nego sto omlati nekog kineza....a kineza ima svuda i u velikom broju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Kako smo dozvolili da nam proliv postane gospodar ¾ivota i smrti... [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

proliv je oduvek gospodar zivota i smrti...nego kako je on dosao na vlast...da li smo krivi mi ili predhodna vlast.....imali su punu podrsku naroda i prevarili su nas, pnda je narod glasao kontra njima i dobili smo ovo sto smo dobili....sada narod nece vise da glasa ali je gospodar okupio orke ...a mi hobiti sada kukamo kako nema trave u shajeru.....

kako li sam se prebacio iz srbije u hobbite....mozda zato sto je to vise nego uobicajena pojava oduvek bila....i nikako taj prsten da bacimo u pizdu materinu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Slikovito ali potpuno taèno

Hurricane


Lazic


Lazic

https://pescanik.net/ko-je-stvarno-opljackao-srbiju/


Bio sam osmi razred kad je moj æale, osvedoèeni antikomunista zamalo progutao mamac i uplatio neku u¹teðevinu za zajam za preporod... :o Ja ga odgovorio... Ko je be¹e dobio najveæi deo para od "zajma"? Oni muzikanti iz Peæi...

ЯЭВОЛУТИОН

ce gi vrnem kad obrnem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 22 Januar, 2019, 18:03
https://pescanik.net/ko-je-stvarno-opljackao-srbiju/


Bio sam osmi razred kad je moj æale, osvedoèeni antikomunista zamalo progutao mamac i uplatio neku u¹teðevinu za zajam za preporod... :o Ja ga odgovorio... Ko je be¹e dobio najveæi deo para od "zajma"? Oni muzikanti iz Peæi...
Сазујте ципеле и нагазујте паре у џаци
Газда Језда командује благајницама.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: Laziæ poslato 22 Januar, 2019, 18:03
https://pescanik.net/ko-je-stvarno-opljackao-srbiju/


Bio sam osmi razred kad je moj æale, osvedoèeni antikomunista zamalo progutao mamac i uplatio neku u¹teðevinu za zajam za preporod... :o Ja ga odgovorio... Ko je be¹e dobio najveæi deo para od "zajma"? Oni muzikanti iz Peæi...

Ne nasedaj, zuta govna su ista kao i ova napredna. Siguran sam samo u jedno, a to je da je ovu drzavu pljackao ko god je mogao, kad god je mogao i koliko god je mogao. Vucic kenja, a prvi njegov kum ojadi zemlju s trgovinom elektricnom energijom. Zuti su nakrali privatizacijom, dovoljno je da pogledas gde su Dinkic, Djelic i Labus danas, 3 najvece jajare zutih.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

nesic1

Bas tako, sve govna, a i ove demonstracije po beogradu vode ista ta govna pod drugim imenom, kacio sam link u proslim postovima, dras za sada lepo prica bas me zanima sta bi se desilo da oni dodju na vlast, a i da ima neko normalan ovi pljackarosi bi ga odma smakli a narod kao ovce brzo bi zaboravio

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Lazic

Sve je to taèno, ali gorih od ovih nismo videli, mislim nikad...

mrle

Najveæa pljaèka su strane banke. A domaæe je ugasio ko?