Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Jecko poslato 03 Januar, 2019, 08:09
nego Slaninice, sta ti imas protiv nas licanki?  [bejzbolka] :P

Ni¹ta... efikasno.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

 :o [rofl] [rofl] [rofl]






Citat: Boban_m poslato 03 Januar, 2019, 02:04
Onda zavrsavam misiju. Jos jedan propitomljen autonomas ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]




Nego bre nikako da priupitam Slaninicu od kad su njegovi u Vojvodini...? :D Ima ba¹ staro vojvoðansko ime i prezime... :P :D :-*



Hattrick

Citat: Kostiæ poslato 03 Januar, 2019, 06:25
нека онај лудак увезе њихове жене да има шта да се јебе а не да јебу наше јер од вајкада курта и мурта јебе туђе своје не да.

Glupo coveku da odbije, kad mu se tako lepo nude. :D

®or¾

Citat: Jecko poslato 03 Januar, 2019, 08:09
Citat: Slaninar poslato 03 Januar, 2019, 00:24
Citat: Boban_m poslato 02 Januar, 2019, 20:27
Nije poenta u tome Lazicu, nego u nadmenom stavu vlasti da ce oni uraditi sve sto treba za integraciju izbjeglica, bez obzira sta narod misli. To je ono...nemam rijeci...

Ako smo pre¾iveli Lièane i Hercegovce - ovi æe biti male mace. Njih oko 200.000 na Novi Sad od toliko stanovnika (BG je bio zabranjen, ¹to je bora u pJesmi opevao svojevremeno).

Kad neko be¾i od bede ili/i od rata, nemoralno je ne prihvatiti i pomoæi, bilo da ima peèat, ili ne.

nego Slaninice, sta ti imas protiv nas licanki?  [bejzbolka] :P
[rofl] Jo¹ od drugarice Jovanke,ba¹ ni¹ta ;D

El Jefe

Пре таласа избеглица у Футогу су живели углавном доктори наука. А у кафану Код Клуре у Бегечу батине нису добили само чланови бегечке академије наука.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

 [rofl] gde si se Klure setio ;D tamo je i bila Baèka akademija nauka ;D

El Jefe

Код Клуре сам ишао да дајем испите.
Друштво за заштиту од животиња

Jecko

#25207
Slaninice, svasta bih ti rekla (fino naravno, emancipovano i tako to) al neka... nek si ti meni plave krvi, svoj na svome. :-*

Kostine postove uglavnom ne citam, jer me nervira toliki kolicina teksta a nigde sustine.

Sad sam poslednjiovaj procitala a bolje da i nisam....
Gospodine Kosticu (nismo na ti jer se skoro pa i ne poznajemo, a godine mi ne dozovoljavaju da se obratim drugacije)....bilo bi krajnje lepo sa vase strane kada bi mogli da se suzdrzite od uvredljivih komentara...bar ponekad. Da ne ulazim u detalje i da se ne nerviram....ne bi valjalo.

®or¾

Kraj sedamdesetih i do polovine osamdesetih,Novi Sad je bio vrlo zanimljiv grad,nije bilo jebenih dru¹tvenih mre¾a,mobilnih i ostalih ged¾eta,slu¹ala se dobra muzika,bilo par dobrih kafiæa( èuvena staza slonova),Rupa,DB,Matica i Sans i morao si da izaðe¹,da bi video i bio viðen,Novosaðanke lepe ko lutke,al' te¹ke ko Trepèa,da,da lepa vremena.Skoro me pozovu,neki prijatelji da se naðemo na kafi i reko¹e gde me èekaju.Naravno ja pojma nemam gde je to,na kraju kada smo se na¹li,posle  petnaesto minutnog  lutanja,ja pitam tu drugaricu,pa dobro ¹to mi nisi rekla gde u stvari sedite( znam staro ime tog kafea),i sad ona kao mislila je da znam,a njen mu¿ koji je novokomponovani Novosadista,me pita" pa dobro Ðole kako bre nezna¶,jel ti uop¹te izlazi¹" mal' nisam umro od smeha,a ja u stvari ne mièem iz svoje zone komfora, par lokalnih  kafiæa,u stvari jedan gde pijem kafu i to je to  ;D  [cheers]


balavurda

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/albanija-zatvorila-4300-kladionica

Bitno je da kod nas nicu kao pecurke. Em svi zaradjuju, em dobro za mentalno stanje nacije.
Jednoga dana, kada i ako dodje neko normalan na vlast, sve one koji su doprinosili ovakvom stanju treba javno da pobije, a pre toga da im sve rodjake i kumove posalje na prinudni rad.
Veleizdaja na delu, u svakom pogledu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 03 Januar, 2019, 09:56
Nego bre nikako da priupitam Slaninicu od kad su njegovi u Vojvodini...? :D Ima ba¹ staro vojvoðansko ime i prezime... :P :D :-*

Vi¹e staro, nego Vojvoðansko.   :)
Bio neki dan kod kolege, ne¹to mu pomagao oko kuæe. Sad njegov æale, upoznajemo se i èovek (Bosnia, naravno) pita:
"Odakle si ti?"
- Iz Novog Sada.
Odmahnuo rukom, okrenuo se i oti¹ao èovek. Ja umro od smeha.  :)

Roditelji su roðeni ovde - ostali su sa raznih strana.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nesic1


UFF

samo se nadam da nismo mi fini kao ostatak evrope i da cemo se skupiti i najebati im se keve cim udju kod nas i krenu da prave sranja pre nego sto ih se nakoti previse

dzimika

Oni vec prave sranja po srbiji gde god da su, najvise u pogranicnim delovima ih ima, ali su im napravili kampove i u obrenovcu gde se cesto desi neko sranje sa njima, uglavnom siluju i kradu, a ne znam da li si ispratio u centru BG sto su izboli lika u pekari kad au hteli da kradu pre mozda malo vise od godinu dana

mali_zmaj

Mislim da treba sve Srbe iz Krajine,i B i H,da istjerate,i fino naselite Sirijce i ostale!!  To vam nekako doðe prirodno...  Eto... Mislim kenjeli bi i po meni da ja sad ne sjedim u B.Luci,no negdje u Bg-u ili NS-u.. Bio bih doðo¹,onaj ovaj...  Eeee Srbi,i ostali rezidenti majèice Srbije,koji je vole ili mrze..,nestat æe vas,pa æe vam svako biti dobar!! Borite se za sebe,nemojte kenjati po ljudima ¹to su se sna¹li...
jin-jang

mrle


dzimika

na kompu otvara bez problema

Hattrick

Citat: UFF poslato 03 Januar, 2019, 16:02
samo se nadam da nismo mi fini kao ostatak evrope i da cemo se skupiti i najebati im se keve cim udju kod nas i krenu da prave sranja pre nego sto ih se nakoti previse

Prva generacija NIKAD ne pravi sranja, vec su dobri, fini, radni, uceni, mili, i sve ostalo. Klasicna Taquiya. Sranja pocinju sa drugom generacijom, kada su deca kroz vrtice i skole vec odavno "socijalizovani" sa njima, naviknuti na njih, kada im je brdo domorotkinja vec rodilo decu, i kad postaju punopravni drzavljani rodjenjem. Tada niti mozes da ih izbacis, niti je nase dece bude brojcano vise da ih nadjacaju. A mi kao starci sa stapom ispod duda, mozemo samo da gledamo. Kao sto sada gledaju matori stanovnici Nemacke, Francuske, Engleske i Svedske. Padne mrak, belci u  kuce. Ciji trotoari, tome i grad pripada. Nista nas Kosovo nije naucilo.