Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

Slave,ja ti dadoh minus,neko ga je ispravio,ok svi mo¾emo da iznosimo slobodno stavove na ovom forumu,no ko i za¹to je pokretaè bilo kakvih protesta u svetu je vrlo diskutabilno.Meni je teorija zavere protiv nas nebeskog naroda pun q.Da li ti stvarno misli¹ da smo Kosovo izgubili u poslednjih par godina( mo¾e i poslednjih 20).Jebe se meni za pavijane koji glume opoziciju u Srbiji,sve sam go hoh¹tapler koji dok nije u¹ao u politiku,ker nije imao za¹ta da ih ujede i generalno politikom mogu da se bave iskljuèivo ljudi,sa mentalnim sklopom ,komletnih budaletina,kojima su majke dok su bili deca,kaèile ceo biftek oko vrata,da bi se makar kerovi i maèke igrali sa njima!!Mi Srbi smo Kosovo izgubili onog momenta kada je najveæi sin,na¹ih naroda i narodnosti,meðunarodni hoh¹tapler,prevarant i pedofil,sa kodnim imenom Tito,u koga se pojedinci i dan danas kunu,zaseo na grbaèu,na¹eg naroda,a pièketina od prestolonaslednika,sa kompletnom vladom,zapalila u London,da nas odande brani!Vi¹e nije ni bitno,ko,¹ta,i kako,mi u bunaru,a politièarima( talogu dru¹tva) do jaja.Bilo ko,ko samo poku¹a,a da ima vi¹e od dva grama sive mo¾ðane mase,da analizira,de¹avanja u Srbiji u poslednjih 60-70 god,mo¾e samo da mu pozli.Obeæavam nikada vi¹e,se neæu upecati da komentari¹em,bilo ¹ta ,a da je vezano za politiku,jer se svrstavam u isti ko¹ sa gomilom imbecila,a to mi se uop¹te ne dopada!Uzdravlju dame i gospodo,sve vas volim!! [cheers]

Slaninar

Èinjenica da veæina Srba èoveka pod èijom je vla¹æu sve procvetalo pljuje kao najveæeg zloèinca ikada dovoljno govori o perspektivi za ikakav boljitak ovde - ikada.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: slave74 poslato 30 Decembar, 2018, 10:23
Ovi su protesti ,kao i svaki drugi rezirani od zapadnog faktora. Jednostavno se sve uklapa, slomiti Srbiju i Srpsku. Naravno iskorisceni su opravdani razlozi,al zasto bas sad kad je hladno ,ovako odlucno, i tom masovnoscu.

Korist za gradjane nikakva.

Takodje sa zapada ,pa cak i siptari su pritisli. Vidi se jasno da treba da se prizna KiM od strane Srbije, po mogucstvu da se ukine Srpska.

Po meni ove na vlasti treba naterati da urade nesto za narod i drzavu, ovim protestima, a ne sjasi Kurta da uzjasi Murta.

A zna se kako se bahati teraju na koristan rad..


kad vidim ko od srpske politicke elite podrzava ruski uticaj na balkanu, utroba mi se okrene....vucic, dacic, seselj....gde god su oni branili srbe i srpske interese, tamo srba vise nema....

...ne mislim da je zapad ista bolja opcija, podjednako je losa, samo sa druge strane spektra...

...rusija donosi korupciju i bedu ...zapad donosi robovlasnike i bedu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾

Citat: Slaninar poslato 30 Decembar, 2018, 15:04
Èinjenica da veæina Srba èoveka pod èijom je vla¹æu sve procvetalo pljuje kao najveæeg zloèinca ikada dovoljno govori o perspektivi za ikakav boljitak ovde - ikada.  :)
Slaninice,tera¹ me da gazim reè da neæu komentarisati politièke stavove.Jel to ¹to si sada naveo,da smo procvetali za vreme Æopavog Zagorca,iskustveni zakljuèak ili su ti to roditelji prièali?Nekako sam siguran da si ti mnogo mlaði i da nema¹ blagu predsavu koliko,naroda je debelo najebalo zbog tog skota.Ukoliko je odlazak na more i skijanje,bacanje kikirikija pred narodne noge i besplatno ¹kolovanje,plus socijalna politika,ono ¹to tebe i tvoje istomi¹ljenike rukovodi,da se i dalje zaklinjete u to ðubre i njegove satrape,ja nemam nameru da ti otvaram oèi.Veruj u koga god ¾eli¹ i na naèn koji tebi odgovara,ono ¹to je moje mi¹ljnje,javno sam izneo,mogli bi do sto jedan i nazad ali meni to apsolutno ne pada na pamet.Ima jedna stvar zbog koje sam pogazio reè,jedino ¹to je tu¾no i govori o " perspektivi za ikakav boljitak,ovde ikada" je to ¹to ti i tvoji istomi¹ljenici,ne podvuèete crtu i zaboravite gamad,koja je od Srbije napravila ovo ¹to je ona danas.Volim vas sve i dalje :-*  [srce]

UFF

zorz smanji rakiju, prepeko si je previse, postaces ko kosta :D

®or¾

Neæu neboj se,samo mi se ponekad otvori kaverna i za piti i za pametovati,a rakiju sam pio pre tri dana poslednji put i reko " neæu vi¹e nikad keve mi" [rofl]

®or¾

Zajebi komentare ,nego daj fotku,ljubimca da vidimo u¹esa

UFF

Citat: aæimo poslato 29 Decembar, 2018, 09:37
Opasan nad¾ak deda postaje¹.

evo ovde mi je ok

definitivno mi se vise svidja kad ne prosipa glupe fore i ne trudi se da bude smesan

http://www.youtube.com/watch?v=l4vFapDWi10#

eclipse4

Citat: ®or¾ poslato 30 Decembar, 2018, 15:53
Citat: Slaninar poslato 30 Decembar, 2018, 15:04
Èinjenica da veæina Srba èoveka pod èijom je vla¹æu sve procvetalo pljuje kao najveæeg zloèinca ikada dovoljno govori o perspektivi za ikakav boljitak ovde - ikada.  :)
Slaninice,tera¹ me da gazim reè da neæu komentarisati politièke stavove.Jel to ¹to si sada naveo,da smo procvetali za vreme Æopavog Zagorca,iskustveni zakljuèak ili su ti to roditelji prièali?Nekako sam siguran da si ti mnogo mlaði i da nema¹ blagu predsavu koliko,naroda je debelo najebalo zbog tog skota.[srce]

neki uvek najebu a neki ne....izneo si tvoj stav,postuj tudji...ziveo drug tito!

®or¾

Po¹tujem.. ¾ivela i Jovanka

Hattrick


El Jefe

Живео и Лукс
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: ®or¾ poslato 30 Decembar, 2018, 15:53
Citat: Slaninar poslato 30 Decembar, 2018, 15:04
Èinjenica da veæina Srba èoveka pod èijom je vla¹æu sve procvetalo pljuje kao najveæeg zloèinca ikada dovoljno govori o perspektivi za ikakav boljitak ovde - ikada.  :)
Slaninice,tera¹ me da gazim reè da neæu komentarisati politièke stavove.Jel to ¹to si sada naveo,da smo procvetali za vreme Æopavog Zagorca,iskustveni zakljuèak ili su ti to roditelji prièali?Nekako sam siguran da si ti mnogo mlaði i da nema¹ blagu predsavu koliko,naroda je debelo najebalo zbog tog skota.Ukoliko je odlazak na more i skijanje,bacanje kikirikija pred narodne noge i besplatno ¹kolovanje,plus socijalna politika,ono ¹to tebe i tvoje istomi¹ljenike rukovodi,da se i dalje zaklinjete u to ðubre i njegove satrape,ja nemam nameru da ti otvaram oèi.Veruj u koga god ¾eli¹ i na naèn koji tebi odgovara,ono ¹to je moje mi¹ljnje,javno sam izneo,mogli bi do sto jedan i nazad ali meni to apsolutno ne pada na pamet.Ima jedna stvar zbog koje sam pogazio reè,jedino ¹to je tu¾no i govori o " perspektivi za ikakav boljitak,ovde ikada" je to ¹to ti i tvoji istomi¹ljenici,ne podvuèete crtu i zaboravite gamad,koja je od Srbije napravila ovo ¹to je ona danas.Volim vas sve i dalje :-*  [srce]

Postoje objektivni, merljivi podaci (BDP, stopa rasta, spoljnog & unutra¹njeg duga itd.) - nikad pre i posle tog perioda nije bilo  bolje.

Inaèe se sla¾em da ne vredi obja¹njavati.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

®or¾

 [ljubav] ok Slaninice,nije to vi¹e ni toliko va¾no,¾iv ti meni bio i lepo se proveo za novaka [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Rex,mu je spasio ¾ivot,a Lux donosio viski

El Jefe

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Decembar, 2018, 11:37
Citat: El Jefe poslato 31 Decembar, 2018, 00:07
Живео и Лукс
nije luks vec rex
Богами је Лукс скочио на њега на Сутјесци и сломио му руку.
Друштво за заштиту од животиња

nesic1


Biker-Boy

S obzirom kakva smo stoka, i kakvo smo rasulo napravili od drzave, ni ne zasluzujemo da nas lece...
I feel the need..... the need for speed !!!