Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


zVuk

Citat: Laziæ poslato 26 Decembar, 2018, 17:57


@zVuk:
Nemoj molim te poredi¹ av i Putina... Mo¾da im je naèin vladanja naoko slièan, ali samo pogledaj Putinovu biografiju i av, niðe veze... Jednom davno sam par sekundi vuèiæa gledao u oèi, pokunjio se kao ¹tene i sklonio da proðem... Hteo je ne¹to da prièa, ja bio nervozan... Putin je prilikom pada berlinskog zida sam o'ladio masu demonstranata koji su hteli da upadnu u prostorije KGB-a, ubedio ih da æe obezbeðenje da puca i da treba da iskuliraju, a on bio sam u zgradi i iz Moskve ga odjebali kao da ne postoji... Ovaj se pla¹i sopstvene senke ceo ¾ivot... Daleko od toga da volim Putina...

...putin je pruzio utociste onom malom sto je nosanjem gajbica zaradio za diskoteku i njegovoj mami...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

a nas je uni¹tio stari rim, koji ni turci nisu uspeli da opeglaju na normalan svet pa oti¹li kuæama. ta brnabiæka kojoj se toliko smejete æe da vam uveze gej brakove i usvajanje dece, a vi joj se smejete ¹to je glupa, ¹to opet kazuje da stari rim nije izlapeo i to æe da nas uni¹ti u korenu. ne samo nas, nego celu evropu. jedini koji æe da preteknu stari rim a nisu ga ne¹to ni imali su ruje i azijati a ti azijati su izvidnica plemenskih grupa na ovim prostorima mnogo pre ikakvih religija koji su lovili klopu i pièketinu i opstajali. svi nacinalisti bi trebali da se zapitaju za¹to kukaju na ''komunizam ako im nije ni¹ta uzeo a dao im socijalu gajbe more za d¾''


:)

®or¾

 [rofl] Au jbt,bata Kole i sve ovo pre jutarnje kafice??

Hattrick

Citat: Kostiæ poslato 27 Decembar, 2018, 07:42
...a problem je ¹to ludak uvozi mu¹karce pa mlade koji æe da nam pojebu i ovo malo ¾ena ¹to nam je ostalo jer su zgodniji od na¹ih bojlera i prasitja...

Od silne zgodnoce ipak preferiraju njihove klonove sa Bojlerima, Calmama, i Rollsevima po Emiratima. :) Pa makar morale da lete par sati.  ;D

Kostić

ma znam bre samo se malo zajebavam na temu da smo ga ba¹ najebali ;D gde su popovi? evo nerado ka¾em, gde su sad popovi da brane ono ¹to jesmo i ¹to je pod pitanjem, da li æemo da ostanemo to ¹to jesmo? od ¹etanja subotom sa opozicijom nema leba, vlas neæe da siðe, to vam je jasno. samo pred kataniæevu dok se premijer ne skine zakonski za neku manu, propust, bilo ¹ta. i da se taj uvoz jebaèa bez ko¾ure poni¹ti. nas jugoslovene boli kurac, al ovi mladi bogomi, ne znam. samo da nam i to ne stave na eto ¹ta ste vi matorci i tito uradili. prc.

UFF

videh opet 6-7 koletovih poruka samom sebi, nisam ni citao samo sam ih momentalno sve prebacio na odgovarajuce mesto pa tamo nek cetuje sam sa sobom

Kostić

eto. dva vladara na forumu, oba siled¾ije. a mi narod najebasmo isto ko i u realnom ¾ivotu. :)

®or¾


mrle


balavurda


UFF

Citat: Kostiæ poslato 27 Decembar, 2018, 13:01
eto. dva vladara na forumu, oba siled¾ije. a mi narod najebasmo isto ko i u realnom ¾ivotu. :)

evo ti plus za ovu izjavu  [clapp]

Lazic

Èekaj, ja sam neki vladar? :o :D

Taman sam se navikao da budem Iznogud... :o ;D

Hmm, kalif umesto kalifa... :D

Lazic

Citat: balavurda poslato 27 Decembar, 2018, 16:36
Pre ili kasnije, moralo je da ispliva. Za pocetak, ekipa iz Petrovca...

https://gerila.rs/foto-procureo-spisak-sns-botova-iz-petrovca-plate-do-90-000-dinara/
Samo polako, doæi æe maca na vratanca kad tad...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hattrick


viper

Opasno se drogira ova.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Aj sto su dresirani, nego sto preteruju sa izlivima ljubavi, kao kad kurvu castis 20€ preko cene.