Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Jebem ti samoubice... U 5:30 po mrklom mraku... Idem èesto tuda, kad pretrèavaju ako nemaju ne¹to reflektujuæe na sebi nevidljivi su dok nisu na 15-20 metara... A prelaze kao muve bez glave...


https://www.kurir.rs/crna-hronika/3167757/teska-nesreca-na-obrenovackom-putu-poginula-zena-kod-umke-u-blizini-fabrike-kartona

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 06 Decembar, 2018, 09:14
Jebem ti samoubice... U 5:30 po mrklom mraku... Idem èesto tuda, kad pretrèavaju ako nemaju ne¹to reflektujuæe na sebi nevidljivi su dok nisu na 15-20 metara... A prelaze kao muve bez glave...


https://www.kurir.rs/crna-hronika/3167757/teska-nesreca-na-obrenovackom-putu-poginula-zena-kod-umke-u-blizini-fabrike-kartona
meni nije jasna druga stvar....ok, ja sa kolima po mraku nema sanse da ih vidim ako nemaju nesto reflektujuce a i to tek na 50 metara.....ali kola imaju svetla i vide se na kilometar.....ili njih savrseno boli kurac sto ce tip u kolima najebati....a nije kriva drzava sto nije napravila podzemni prolaz ili pasarelu na tom mestu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Da jbt, totalno su poludeli od ovog novog zakona u saobraæaju, kao da æe nekoga drugog ubiti a ne njih😱

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

@Alja & Vajper:

Kompletni idioti... Ko nije u stanju da proceni bzinu kola na putu ili ga zabole i treba tako da proðe... Da se razumemo, njih mi je manje ¾ao nego nesreænika pod èije toèkove su se bacili...

Hurricane

tuga za vozaèa..

i meni evo izuzetno smetaju, oni drogo¹i i pijani slepci u 4 ili pet ujutro ¹to prelaze preko zelenog venca a imaju najurednije osvetljen i svima

znan podzemni prolaz..

izlazi¹ iz tunela i baam, niti si mogao da vidi¹ niti si u svakom momentu mogao da misli¹ o tome da takvi somovi postoje...

jednom sam èak naleteo na grupicu od 20-30 polugolih manekenki koje su snimale spot na izlasku iz tunela u 4 ujutro a auto koji je obezbeðivao

povorku sa kamerom je i¹ao ispred njih - grosse debil

realno tu ne bi bilo mnogo nevinih ¾rtava ali opet..

sa vanom od 2 i kusur tone te¹ko da ne bi bilo ¾rtava


tako isto na Adi kod nisove pumpe, tu sam veæ poèeo da koèim i skoro zaustavljam auto refleksno bez nekog detaljnijeg razmi¹ljanja

debili jure bus koji ide svakih 10 min, a jebeno se ni¹ta ne vidi, samo iskoèe, bar 2-3 èar¹afa sam video zadnjih par godina koliko ¾ivim na brdima


ЯЭВОЛУТИОН

ja na ibarskoj kod toplane uspem da zakocim toliko da ga zakacim po zadnjoj nozi dok je skakutao preko ibarske....on odleti u grmlje kod mekog autoplaca////ja izadjem, da vidim sta je ganguru, kad preko mene taksista skace i krece da ga sutira dok ovaj nije pobegao kroz savanu u karton city....okrenem se i vidm taks vozilo koje me omasilo za koji santimetar i uslo u livadu sa desne strane...poprecio se....
dere se taksara "mamu ti ciganjsku da udarim coveka zbog tebe...mislio da budala koci bez veze dok nisam video kako letis u zbunje" dok trci za cigncetom od 20 i kusur godina....
ja kao kip stojim okrecio ...malo je falilo da ga robijam...a ciga ko gazela ...skace po metar u vis....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Ko gazela, kralju  [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Boleo bi me ba¹ æo¹ak da izlazim da vidim ¹ta je sa budalom... Kad pomislim koliko samoubica nisam omlatio za èetvrt veka, ko zna koliko ih se razmno¾ilo i napravilo iste debile od dece...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

 [klanjam_se] ;D''Мало је недостајало да Персијанци на дно пошаљу цео циркус.'' [klanjam_se] ;D

Lazic

Proèitah nekako ceo tekst... Da su u pitanju Japanci pre 75 godina sasvim legitiman razlog za harakiri... Neviðena blama¾a... I Iranci se re¹i¹e visokog amerièkog oficira bez ispaljenog metka...

Ivicat

Auu da nece i ovaj nas isto tako :D


®or¾

Ja znam Ðuru,uhapsi¹e bolesnog èoveka zato ¹to se malo glupirao na tviteru.Odnosno glupirao se malo vi¹e ali je potpuno bezopasan,uvek je voleo da sere i da se kurèi,no potpuno bezopasan ali jbg pretio pièkoustom i celoj familiji.Mislim se ne¹to ako nas Perica izvalja za sendvaju,pa uðu na forum,eto nas svih zajedno na dru¾enju u zabeli!

Hattrick


petar357

Citat: ®or¾ poslato 07 Decembar, 2018, 17:17
Ja znam Ðuru,uhapsi¹e bolesnog èoveka zato ¹to se malo glupirao na tviteru.Odnosno glupirao se malo vi¹e ali je potpuno bezopasan,uvek je voleo da sere i da se kurèi,no potpuno bezopasan ali jbg pretio pièkoustom i celoj familiji.Mislim se ne¹to ako nas Perica izvalja za sendvaju,pa uðu na forum,eto nas svih zajedno na dru¾enju u zabeli!

Ko u zatvor? Ma hajde molim te, nemoj sam sebi da dizes cenu.

Nego, pripremate li se vi ljudi? Sutra vam je skup, demonstracije, ozbiljna akcija...
Jel idete? Ili kao i do sada - daæete svoj doprinos preko neta, putem tastature . [rofl] [rofl]


Nika


®or¾


petar357

Citat: Nika poslato 07 Decembar, 2018, 19:59
Kakav skup? Gde?

Posle toliko vremena docekaste neku akciju a ti pitas - gde?
Ti ostani da drzis polozaj za tastaturom, kao i ostali. [rofl]