Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Novembar, 2018, 20:57
kosta se seca brda eventualno do titove smrti.....posle toga slabo slabo....

kosta je sam sa puftom razgradio celu kuæu i odneo na plac mnogo posle æopine smrti a i dan danas pije kafu kod zorana morgejinog

Lazic

Mo¾da Alja kapira, al' da me jebe¹ ako razumem ¹ta si napisao...

viper

Nisi na istom nivou svesti 😂🤣

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

A zamisli mene nebeogradjanina!! Ne kontam ga dva odsto!.?
jin-jang

Lazic

Sa nekim puftom je odneo neku kuæu nekako na neki plac dugo posle Titove smrti, a dan danas pije kafu kod nekog Zorana... Mo¾da treba Enigma da bi se ovo rastumaèilo...  :D

bucko

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2018, 22:22
Mo¾da Alja kapira, al' da me jebe¹ ako razumem ¹ta si napisao...

! No longer available

mozda ovog razumes

! No longer available

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

on je u svom svetu, seca se na svoj nacin proslosti i pricas samo sebi znanim dijalktom.....djavo ga obuzeo...potrebno isterivanje istog.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

ali pogled ovog levog, u fazonu: ¹ta sad leb ti jebem, ovaj sastavio  :o





oæe¹ intervju sa maradonom, evo ¹ta si sad uradio  [rofl]

®or¾

Trenira Sinalou,mo¾e¹ misliti zabavu.Ko dete u poslastièarnici [ludak]

Boban_m

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:763327-REZOLUCIJA-U-BRISELU-Priznajte-genocid-u-Srebrenici-za-ulaz-u-EU

Posle ovog ostaje samo jedna stvar. Sazvati skupstinu i usvojiti rezoluciju da se Rusiji uputi zvanican zahtjev za zastitu, donekle slicnu onoj koju je Sirija zahtjevala. Prica za EU vise nema nikakvog smisla.


doktor

NIkada nije ni imala!
Bikers work is never done!

balavurda

Citat: Boban_m poslato 30 Novembar, 2018, 05:28
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:763327-REZOLUCIJA-U-BRISELU-Priznajte-genocid-u-Srebrenici-za-ulaz-u-EU

Posle ovog ostaje samo jedna stvar. Sazvati skupstinu i usvojiti rezoluciju da se Rusiji uputi zvanican zahtjev za zastitu, donekle slicnu onoj koju je Sirija zahtjevala. Prica za EU vise nema nikakvog smisla.



Posto se vec dosta dugo igramo stapa i sargarepe, ajd sad da obrnemo: vi nas primite u EU, a mi "obecamo" da cemo priznati, a onda, dok nas ne isteraju napolje, rovarimo iznutra kako bi doprineli njihovom sto brzem i uspesnijem raspadu :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Boban_m poslato 30 Novembar, 2018, 05:28
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:763327-REZOLUCIJA-U-BRISELU-Priznajte-genocid-u-Srebrenici-za-ulaz-u-EU

Posle ovog ostaje samo jedna stvar. Sazvati skupstinu i usvojiti rezoluciju da se Rusiji uputi zvanican zahtjev za zastitu, donekle slicnu onoj koju je Sirija zahtjevala. Prica za EU vise nema nikakvog smisla.


svi znate da picousti stoji iza rezolucije....recenica "eto mi smo primorani da to uradimo...stisli nas sa svih strana"....dogadaji oko srebrenice ne mogu se podvesti pod genocid i ne mogu se izjednaciti sa onim sto su uradili nemci cak se ne moze uporediti ni sa cinjenjem hrvata u drugom svetskom ratu,,,mozda sa cinjenjem hrvata u krajini i njihovim trenutnim cinjenjem...
postoje vece ratne operacije koje nisu podvedene pod taj termin, i ne vidim zasto bi oduka...politicka,.... jednog tribunala bila aksiom koi nije dozvoljeno preispitati, i otkada su stanovnici bih muslimanske verospovesti pobednici u ratu....u ovom ratu nije bilo pobednika vec je sukob zaustavljen kako do nestanka jedne verske ne bi doslo postepeno, jer je ka tome islo....

da nije para koji iz fondova eu dobija drzavni aparat davno bi sve bilo reseno....mozda je ovo momenat za prekid odnosa sa onima koji nam ne zele dobro...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ja bih samo da sacekamo dok neko prvi ne krene pa mi da se pridruzimo posle :D iskoristimo guzvu i resimo problem :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2018, 00:03
Sa nekim puftom je odneo neku kuæu nekako na neki plac dugo posle Titove smrti, a dan danas pije kafu kod nekog Zorana... Mo¾da treba Enigma da bi se ovo rastumaèilo...  :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

Hurricane


Lazic

Citat: CBRR1 poslato 30 Novembar, 2018, 17:57
Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2018, 00:03
Sa nekim puftom je odneo neku kuæu nekako na neki plac dugo posle Titove smrti, a dan danas pije kafu kod nekog Zorana... Mo¾da treba Enigma da bi se ovo rastumaèilo...  :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]
;D


Ipak mi se ovo tumaèenje Koste vi¹e sviða... :o ;D   Ohne Enigma... ;D


Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2018, 22:26
Ako sam dobro shvatio, zbog makro lufta izazvanog turpijanjem su ti pucale lamele i neka vilju¹ka, a prejaki federi su ti slupali potisnu ploèu, jer si bio tantuz pa zapinjao... Kapiram vi¹e puta u ¾ivotu...

Kosta brate...  [joint]

Lazic

Nego ontopic:

Nije ¹tampa ali za ovde je... Petre zucni ako sme¹...








Gledao pre neki dan, ima odlièan deo kad Toma dr¾i motivacioni govor svojima pa ka¾e, jel hoæete do kraja ¾ivota da morate da molite kad treba nekoga da zaposlite ili kad idete kod lekara...? :o To je bilo izmeðu 2008-me i 2011-te...


https://www.youtube.com/watch?v=zGF9sezCfsk&feature=youtu.be#

mareskin

Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2018, 15:30
Nego ontopic:

Nije ¹tampa ali za ovde je... Petre zucni ako sme¹...








Gledao pre neki dan, ima odlièan deo kad Toma dr¾i motivacioni govor svojima pa ka¾e, jel hoæete do kraja ¾ivota da morate da molite kad treba nekoga da zaposlite ili kad idete kod lekara...? :o To je bilo izmeðu 2008-me i 2011-te...


https://www.youtube.com/watch?v=zGF9sezCfsk&feature=youtu.be#

Ovako je za sve subvencionisane firme. Ide¹ na razgovor u stranku i tamo se prijavljuje¹ na spisak.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu