Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Oktobar, 2018, 17:02
..i onda malo malo pa cujemo da je neko utajio poreza i da se nagodio sa drzavom....taj koji je zaradio milione i utajio porez treba da ostane bez svega....a ne da se dogovara sa drzavom....a opet sirotinja obicno najeba za minoran poreski dug....

Da ne poverujes....

O porezima, utajivacima i predlozima drakonskih kazni prica covek koji ne placa porez na svoju delatnost tj. na zaradu od te delatnosti. A decu leci i skoluje o trosku onih koji placaju...

Kaze - eto, sirotinja najebe i za minoran poreski dug. A on ne najebava nikako ni za minoranu ni za ozbiljanu poresku utaju.



Kostić

Citat: Plazma Keks poslato 22 Oktobar, 2018, 20:40
Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 19:20
plazmiæ, sa kolikim ke¹om ti je æale oti¹o u kapitaliste te 89te? i na kom je radnom mestu radio, mo¾da ga poznajem
radio je u servisu viljuskara, Dusan, mozda su ga zvali i svaba jer je pre toga ziveo osam u D, to sam jednom prilikom nacuo od drugog njegovog kolege, Soce, onaj visoki, nosati.


to ¹vaba mi je poznato al ne mogu da se setim lika. znaèi on nam je odr¾avo onaj mali na struju i veliki dizel, kul. uvek su fircali ko besni. ja sam bio u prednjoj na kosom seèenju korda sa dimetom iz stojana jankoviæa. i on propo za sve pare u penziji. inaèe jedan od biv¹ih rukovodilaca danas dr¾i firmu pod imenom rekord i krade slavu firme ka¾e radi se u kini... ene èini mi se u pilota negde gore...


Lazic


Lazic


®or¾

 [rofl] pa ne mo¾e i ne podr¾ava [panic]

Lazic

Mhm, a Petar? A moj roðeni polubrat? A dve koleginice na poslu? Dobro ajde one su svakako mozgabez...

®or¾

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 15:43
Evo ga ceo snimak... Kako iko sa trunkom mozga mo¾e ovoga da podr¾ava... ?

http://rs.n1info.com/a429592/Biznis/Vucic-obisao-radove-na-izgradnji-fabrike-tekstila-u-Kraljevu.html
Ajd sad lepo proèitaj,¹ta si napisao,al sporije :-*

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 18:32
Mhm, a Petar? A moj roðeni polubrat? A dve koleginice na poslu? Dobro ajde one su svakako mozgabez...

Ne prizivaj ga.... Nema ga neko vreme pa se sve ponadamo da je umro il bar nestao...
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 15:43
Evo ga ceo snimak... Kako iko sa trunkom mozga mo¾e ovoga da podr¾ava... ?

http://rs.n1info.com/a429592/Biznis/Vucic-obisao-radove-na-izgradnji-fabrike-tekstila-u-Kraljevu.html

Ajd sad, objasni mi koji to izbor ima da podrzi bilo koga drugog? Da li postoji iko ko ce raditi u korist naroda da dodje na vlast?

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 18:32
Dobro ajde one su svakako mozgabez...
Mhm, s kim se ti sve dru¾i¹  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Ne pitaj... ;D


@®or¾:
Pa kako onda dobija na izborima sa "onolikom" veæinom...? Nemoguæe da su Petrovi u veæini...

Al' ¹to imamo neko pritajeno govno na forumu ¹to perici ispravlja minuse... :o ;D

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 18:32
Mhm, a Petar? A moj roðeni polubrat? A dve koleginice na poslu? Dobro ajde one su svakako mozgabez...

Vidi ovog.  [ludak] Pa koga bre briga za mozak, imaju li one dobru butku, sisu, guz ?  :) Govori bitne karakteristike.  :)

mali_zmaj

Ovaj nas nikad vise glasova na izborima...,uvjek ima ko ce glasati....,pizdarija..,nema nam spasa...   [samoubistvo]
jin-jang

®or¾

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 20:30
Ne pitaj... ;D


@®or¾:
Pa kako onda dobija na izborima sa "onolikom" veæinom...? Nemoguæe da su Petrovi u veæini...

Al' ¹to imamo neko pritajeno govno na forumu ¹to perici ispravlja minuse... :o ;D
Zna¹ i sam odgovor na to pitanje.Isto kao i ovi pre njega,"niko ne sme da vas bije"itd.Inteligentan,odlièno razume psihologiju mase i ima kurac na biciklu od opozicije,pride svaku svoju,bajku zaèini sa pomalo istine i eto ti dobitne kombinacije [samoubistvo] [govance]

Lazic

Da ako si glup k'o onaj Petar... Ne mislim na tebe, nego generalno...

®or¾

 [rofl] fala Laziæu,vi¹ da zna¹ odgovor [cheers]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!