Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

У она времена деда био нормалан грађанин, данас је то, да се не изразим баш народски, неприлагођено и социјално непожељно.
Не може рај на земљи.

eclipse4

Citat: El Jefe poslato 28 Septembar, 2018, 00:36
Треба одмах да прекинемо изградњу путева.

a sto bi prestali???

pa pogledaj koridor 10...rade ga a on se sam rusi  [rofl] [rofl] [rofl]  nema potrebe za prestajanjem!

Biker-Boy

To je poslednja rec tehnologije AI inteligentan beton, rusi se sam :D
I feel the need..... the need for speed !!!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle



ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


megaidiot

ispada da ovi sto se detoniraju po evropi cine dobro za civilizaciju

®or¾

Sve vi¹e sumnjam u postojanje bar jednog normalnog zakonodavca u tim Evropama,©ta je sledeæe?Kakvi bolesnici  [samoubistvo] [povracanje]

Kostić

#24011
ana je izjavila da za dve godine to kod nas ima da bude re¹eno a kako æe to da uklaviri u zakone saznaæemo. tj ona je spomenula usvajanje ne kupovinu

tu je malo nejasno da ti ¹to oæe da kupe pametno dete ne kapiraju da svaka siroma¹na devojka koja proda telo svakako nije ono èemu oni te¾e jel ili jeste...

i te devojke koje pristaju na trgovinu. na¹e æe da navale svakako na te pare

al to nije problem, ko ih jebe neka se prodaju i kupuju. problem je otimaèina siroma¹ne dece od strane dr¾ave.

nesic1

Ma samo da se govna na vlasti sklone na ovaj ili onaj nacin

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

mali_zmaj

Ma i kad se sklone ..,doci ce druga govna koja ce ove evropske vrijednosti da nam uvedu na mala vrata!! Ah da,a da li sam vam spomenuo da ce nam i dalje plate ostati iste!!  Ovog naseg u RS ,samo top moze skloniti sa vlasti..,al ovi koji pretenduju na njegovu poziciju..,kukuuuu leleeee..!! Pojma nemam,u istim govnima smo!! Valjda nas je stigla kletva,umlatili smo dovoljno svojih vodja kroz istoriju,da nam je sudbina sad zavukla malo nasuvo,onako..~~
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

samo treba nastaviti tradiciju...kad mi smaknemo nekog vodju bude nam bolje, kad umre prirodnim putem ili ga neko drugi smakne najebemo...dakle samo ostro i na prvu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ta tradicija je zamrla dolaskom æope na vlas i nikad neæe da se vrati

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 02 Oktobar, 2018, 20:49
Ma i kad se sklone ..,doci ce druga govna koja ce ove evropske vrijednosti da nam uvedu na mala vrata!! Ah da,a da li sam vam spomenuo da ce nam i dalje plate ostati iste!!  Ovog naseg u RS ,samo top moze skloniti sa vlasti..,al ovi koji pretenduju na njegovu poziciju..,kukuuuu leleeee..!! Pojma nemam,u istim govnima smo!! Valjda nas je stigla kletva,umlatili smo dovoljno svojih vodja kroz istoriju,da nam je sudbina sad zavukla malo nasuvo,onako..~~

zato ovu treba skloniti govnjivim motkama,bar mesec dana da im bude smena ispred skupstine.....dok ne ugine stoka od batina.pa ce sledeci doooobro da se upijau da li ce na vlast ili nece.

p.s "sad ce gosn trema da da minus jer promovisem istrebljenje stoke" :)

Kostić


eclipse4

nekad



danas......mrzi me da ukljucim vise fotosop...danas ce ona pickousta nakaza i ona lezbejka uruciti isto ovakvu medalju novim vojnicima samo sto ce biti u duginim bojama i pisati "najsladjem vojniku" ili "neumorni furunas"

ЯЭВОЛУТИОН

sad ce pera magnum da te naguzi sa minusom.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11