Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Kosovo je otislo,sad samo treba neko da skupi muda i to da objavi narodu!! Ili da ratujemo opet...?  E sad ako ovaj barem uspije nesto da iscupa da taj narod dole sto je ostao,ne najebe totalno..,mada je to nemoguca misija!!  Ili sve pokloni,i sjebe svoju politicku karijeru,al totalno ovaj put!!  Mada mu izjave o caru Lazaru i izgubljenom Kosovu...,no coment..   [samoubistvo]

Znam da je ruzno ovo sto sam rekao,al je ovo realnost,nazalost svih nas sirova istina!!  Mozemo ih jedino jebavati godinama da ne udju u UN,itd,itd..,ali do kad,to je pitanje,jer ce nas stranci ucjenjivati do maksimuma,i boljeg zivota vidjeti necemo.

A nas Srbe u Bosni, sile da zivimo sa ljudima sa kojima ama bas nista zajednicko nemamo,a moramo!!   [doh]

Svakako smo najebali..
jin-jang

Ivicat

Sta da iscupa kada je vec sve potpisano. Kako je vec onaj kreten dacic rekao, necemo valjda da ratujemo zbog 10 000 srba na Kosovu. A Britanci ratovali zbog 30 svojih sunarodnika na drugom kraju sveta.

mali_zmaj

Ma da,nazalost je tako...,politicari su nam bjeda totalna,al moralno gledajuci...
jin-jang

Glava Dole

https://www.blic.rs/vesti/hronika/sacekusa-za-krusevackog-zestokog-momka-ubijen-usred-dana-zbog-sukoba-svog-sina/33cmn0s

"Vojinov otac i stric su jednojajèani blizanci i za njih je javnost èula posle ubistva stomatologa Milutina Rokiæa 2014. u Kru¹evcu. Meðutim, kako nije bilo moguæe koji od braæe, Vojin ili Dejan, je pucao u zubara, osloboðeni su optu¾bi"

[wtf] [wtf] [wtf]

A postenog seljaka u zatvor zbog neregistrovane prikolice... jbmti drzavu [ljutko]

mareskin


Ali ako stvarno ne znaju ko je, kako da ga osude?!?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Nije nego... ako nijedan nece da prizna osude obojicu na istu kaznu i kraj. Nego drzava napada samo obican narod a stiti kriminalce ko bele medvede...

viper

Pa dr¾ava je najveæi kriminalac zato i ne dira svoje.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

slave74

Mogli su ih osuditi za udruzivanje u kriminalnom delu, no mozda i jesu. Pise da su oslobodjeni za delo ubistva.

Kako god nijednom mediju u Srbiji vise ne mozes verovati ni da je 2+2=4.
Placaju ih direktno i iz opozicije i pozicije(doduse ovi ne moraju ni da placaju), a posten novinar nedaj boze da nesto napise ,a da ne pita pretpostavljenog.

Sto bi i bilo normalno da ovaj ne mora da trazi dozvolu od vlasti..

petar357

Citat: eclipse4 poslato 08 Maj, 2018, 23:38
Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 23:52
Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2018, 23:31
Evo kako gpvna funkcionisu u srbiji!
Dao sam negativnu i naravno nemam vise pravo glasa....samo sto je negatova nestala!

Jebem im sve zivo koliko ih ima u redakciji,jebo ih tata vucoc i svi sendvicari....



Pa sta? Date i vi ovde na forumu negativnu ocenu, i - ban. Nije redakcija tvoja da ti odredjujes pravila. Pokreni novine, sajt ili slicno, pa sprovodi svoju uredjivacku politiku.

To ja i pricam... Pusti jebanje svega zivog preko interneta... Valjda si za ovih 6 godina shvatio da od toga vajde nema.

Evo, Peca kaze da nije isao na demonstracije protiv vlasti zato sto misli da narodni bunt ne moze nista da promeni. Naravno da ne moze, kad se na demonstracijama skuplja od par stotina do par hiljada ljudi.

E, promenuce internet, sigurno.... kad im ti dodjes i pojebes im sve zivo... Vec su se usrali, zivi nisu...  [rofl]



Postovani gospodine jedanSaSuvimVratom 357,

napisao sam (mada je bilo greske jer sam pisao na tel) "evo kako funkcionisu govna u Srbiji" kad kazem govna onda mislim na kurir,kad bih hteo da imenujem tvog gazdu siptarina govno-prolivarsko-balegarsku nakazu pickoustu amebu onda bih napisao skraceno samo "peder".

dakle ovde se radi o tome sto je govnima bio rodjendan,15 godina od postojanja...trudio sam da im se tog dana poserem u svaku cestitku i pozelim im za rodjendan da se najedu govna iz pickoustinog trulog cmara kao sto to i rade svaki dan.....

znaci poserrem im se na onu totu sto su sekli tamo mozda im i moje govno prija kao i pickoustino.....samo se ja hranim hranom a on se hrani gledam u sunce kroz prozor kancelarije jer nema kad od posla da jede.

dakle....malo si omasio temu.....





Kako mislis, omasio sam temu?
Iz tvog posta i slike se videlo da je neka redakcija u pitanju.
Mada imam lose misljenje o Rodicima, to ne menja sustinu.
I to sam napisao, zabole njih tamo kurac za tvoje postove i komentare. Ako si uporan, zabrane ti pisanje i rese se tvog lupetanja. Kao kad muvu govnaru spljeskas onom metlicom za muve.
Novine su privatno vlasnistvo i vode uredjivacku politiku po nalogu vlasnika. Kome se ne svidja, neka osnuje svoje novine.

I opet da ponovim, sto se ne sakupite kad vas toliko ima, kad ste toliko drcni i odvazni i resite to kako mislite da treba. Ali ne, vi samo kevcete na forumima, drustvenim mrezama i portalima na netu. Zato niko i ne obraca vise paznju na to. Kad neko postane dosadan kao ti, ukinu mu mogucnost pisanja i zaborave na tebe istog sekunda. A ti se onda zalis i kukas na drugom mestu npr. ovde. Ali opet preko neta. Dizi ustanak, radi nesto, menjaj stvari... Nije valjda da nemas s kim?


PECA BMW

Citat: petar357 poslato 10 Maj, 2018, 00:48

Kako mislis, omasio sam temu?
Iz tvog posta i slike se videlo da je neka redakcija.
I to sam napisao, zabole njih tamo kurac za tvoje postove i komentare. Ako si uporan, zabrane ti pisanje i rese se tvog lupetanja. Kao kad muvu govnaru spljeskas onom metlicom za muve.
Novine su privatno vlasnistvo i vode uredjivacku politiku po nalogu vlasnika. Kome seene svidja, neka osnuje svoje novine.

I opet da ponovim, sto se ne sakupite kad vas toliko ima, kad ste toliko drcni i odvazni i resite to kako mislite da treba. Ali ne, vi samo kevcete na forumima, drustvenim mrezama i portalima na netu. Zato niko i ne obraca vise paznju na to. Kad neko postane dosadan kao ti, ukinu mu mogucnost pisanja i zaborave na tebe istog sekunda. A ti se onda zalis i kukas na drugom mestu npr. ovde. Ali opet preko neta. Dizi ustanak, radi nesto, menjaj stvari... Nije valjda da nemas s kim?



A sto tebe toliko pogadja pisanje i "kevcanje" po internetu i forumima ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


petar357

Citat: mali_zmaj poslato 08 Maj, 2018, 21:15
Da se samo citiram,Perica jopet prno u fenjer!! Nema sta,covjek napreduje u karijeri!! Uspjesno!!

Ja te minuse uopste ne shvatam tragicno, to si valjda do sada shvatio.
Ako nista drugo, satisfakcija mi je to sto tebi cesto pruzam priliku da se samo citiras.


petar357

Citat: PECA BMW poslato 10 Maj, 2018, 00:53
Citat: petar357 poslato 10 Maj, 2018, 00:48

Kako mislis, omasio sam temu?
Iz tvog posta i slike se videlo da je neka redakcija.
I to sam napisao, zabole njih tamo kurac za tvoje postove i komentare. Ako si uporan, zabrane ti pisanje i rese se tvog lupetanja. Kao kad muvu govnaru spljeskas onom metlicom za muve.
Novine su privatno vlasnistvo i vode uredjivacku politiku po nalogu vlasnika. Kome seene svidja, neka osnuje svoje novine.

I opet da ponovim, sto se ne sakupite kad vas toliko ima, kad ste toliko drcni i odvazni i resite to kako mislite da treba. Ali ne, vi samo kevcete na forumima, drustvenim mrezama i portalima na netu. Zato niko i ne obraca vise paznju na to. Kad neko postane dosadan kao ti, ukinu mu mogucnost pisanja i zaborave na tebe istog sekunda. A ti se onda zalis i kukas na drugom mestu npr. ovde. Ali opet preko neta. Dizi ustanak, radi nesto, menjaj stvari... Nije valjda da nemas s kim?



A sto tebe toliko pogadja pisanje i "kevcanje" po internetu i forumima ?

Ne kaze se "kevcanje" nego kevtanje...

Uopste me ne pogadja, pre ce biti da je neke ovde pogodila ta istina, bar sudeci po broju minusa. Ali, dobro je to, cim je post zatamnjen svi odmah kliknu da ga vide i procitaju.

PECA BMW

Citat: petar357 poslato 10 Maj, 2018, 01:12

Uopste me ne pogadja, pre ce biti da je neke ovde pogodila ta istina, bar sudeci po broju minusa. Ali, dobro je to, cim je post zatamnjen svi odmah kliknu da ga vide i procitaju.


Vidim da u svakom tvom postu se pitas sto ne izadjemo na ulice vec samo pisemo po netu . Kontam bas te nervira to .

Da znas i to piskaranje ovde je vid borbe , od kako je zavladao mediski mrak do pravih imformacija ne mozemo doci drugacije nego na ovaj nacin .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: petar357 poslato 10 Maj, 2018, 00:48
Citat: eclipse4 poslato 08 Maj, 2018, 23:38
Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 23:52
Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2018, 23:31
Evo kako gpvna funkcionisu u srbiji!
Dao sam negativnu i naravno nemam vise pravo glasa....samo sto je negatova nestala!

Jebem im sve zivo koliko ih ima u redakciji,jebo ih tata vucoc i svi sendvicari....



Pa sta? Date i vi ovde na forumu negativnu ocenu, i - ban. Nije redakcija tvoja da ti odredjujes pravila. Pokreni novine, sajt ili slicno, pa sprovodi svoju uredjivacku politiku.

To ja i pricam... Pusti jebanje svega zivog preko interneta... Valjda si za ovih 6 godina shvatio da od toga vajde nema.

Evo, Peca kaze da nije isao na demonstracije protiv vlasti zato sto misli da narodni bunt ne moze nista da promeni. Naravno da ne moze, kad se na demonstracijama skuplja od par stotina do par hiljada ljudi.

E, promenuce internet, sigurno.... kad im ti dodjes i pojebes im sve zivo... Vec su se usrali, zivi nisu...  [rofl]



Postovani gospodine jedanSaSuvimVratom 357,

napisao sam (mada je bilo greske jer sam pisao na tel) "evo kako funkcionisu govna u Srbiji" kad kazem govna onda mislim na kurir,kad bih hteo da imenujem tvog gazdu siptarina govno-prolivarsko-balegarsku nakazu pickoustu amebu onda bih napisao skraceno samo "peder".

dakle ovde se radi o tome sto je govnima bio rodjendan,15 godina od postojanja...trudio sam da im se tog dana poserem u svaku cestitku i pozelim im za rodjendan da se najedu govna iz pickoustinog trulog cmara kao sto to i rade svaki dan.....

znaci poserrem im se na onu totu sto su sekli tamo mozda im i moje govno prija kao i pickoustino.....samo se ja hranim hranom a on se hrani gledam u sunce kroz prozor kancelarije jer nema kad od posla da jede.

dakle....malo si omasio temu.....





Kako mislis, omasio sam temu?
Iz tvog posta i slike se videlo da je neka redakcija u pitanju.
Mada imam lose misljenje o Rodicima, to ne menja sustinu.
I to sam napisao, zabole njih tamo kurac za tvoje postove i komentare. Ako si uporan, zabrane ti pisanje i rese se tvog lupetanja. Kao kad muvu govnaru spljeskas onom metlicom za muve.
Novine su privatno vlasnistvo i vode uredjivacku politiku po nalogu vlasnika. Kome se ne svidja, neka osnuje svoje novine.

I opet da ponovim, sto se ne sakupite kad vas toliko ima, kad ste toliko drcni i odvazni i resite to kako mislite da treba. Ali ne, vi samo kevcete na forumima, drustvenim mrezama i portalima na netu. Zato niko i ne obraca vise paznju na to. Kad neko postane dosadan kao ti, ukinu mu mogucnost pisanja i zaborave na tebe istog sekunda. A ti se onda zalis i kukas na drugom mestu npr. ovde. Ali opet preko neta. Dizi ustanak, radi nesto, menjaj stvari... Nije valjda da nemas s kim?



i foum si promasio.....al sendvic sas sunku ne

monsterbnt

Svaki put kad mu odgovorite on zaradi sendvic....
Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: monsterbnt poslato 10 Maj, 2018, 08:54
Svaki put kad mu odgovorite on zaradi sendvic....

ubiæe ga trigliceridi.
ili tvrda stolica.
mora ne¹to na ka¹iku.

Hurricane

...ne zna se ko je dosadniji, on ili vi sto mu dajete na znaèaju

Che


milomir22

https://www.blic.rs/vesti/ekonomija/sta-posle-ostavke-ministar-vujovic-se-vraca-u-svoju-kucu-u-jednom-od-najelitnijih/rbj8jw1


Neka hvala, nek pruza savetodavne usluge usaidu i ostalim govnarima koji su ga tu doveli, nas je dovoljno ojadio, komotno moze da se uhvati pod ruku sa labusom, djelicem i dinkicem, ne zna se ko je gora lopovcina.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr