Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bogdan

  [rofl] teversenove bajke   [rofl]

El Jefe

Лаже чим отвори уста.
Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

Пропустили су да напишу да је наредио да се месец над Корејом офарба у црвено.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lone Wolf poslato 08 Maj, 2018, 10:48
https://visoko.co.ba/nevjerovatno-ali-istinito-deset-bizarnih-stvari-koje-je-kim-jong-un-uradio/7894/

http://www.dnevno.hr/magazin/zanimljivosti/necete-vjerovati-ovo-je-10-najkomicnijih-istina-u-koje-je-sjeverna-koreja-natjerana-vjerovati-143458-784902/
a hrvatska je zemlja prepuna demokratije i lisena mrznje prema bilo kome....oni nisu u svadji ni sa jednim susedom a gaje harmonicne odnose sa srpskom i jevrejskom zajednicom...svakoga dana pozivaju srbe koji su greskom napustili lijepu njihovu da se vrate i cak im obezbedjuju sve uvjete za zivot ko u bajci....

rugao se lonac loncu a oba garava....nema slobode i demokratije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Dukags poslato 08 Maj, 2018, 09:58
Hval'te me usta pocepaæu vas...

A u realnosti veæu kukavicu ne videh...

Ivicat



mali_zmaj

Citat: bogdan poslato 08 Maj, 2018, 09:13
Citat: mali_zmaj poslato 07 Maj, 2018, 22:38
Ma jebes sve,nebitno Petre,ja tebe pitam,vec po ko zna koji put,daj mi bre neku sliku od motora,tebe pored istog,sa putovanja..,itd...,ok politiku si apsolvirao...,to smo skontali.. ,al ovo je moto forum,koji doduse malo iskace iz standardnih okvira,al takvi smo mi Srbi,al i ostali,zato nas i svrbi!! 
ajde   , bar jednu maaleeecku

To,to jednu barem sa Nokije stare!! Malecnu,aj molim te!!
jin-jang

viper

Rekorder po uzastopnim banovima :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole



Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: MIGE poslato 08 Maj, 2018, 19:44
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3045445/vozacima-nece-biti-dobro-od-5-jula-automobili-stariji-od-15-godina-morace-dvaput-godisnje-na-tehnicki-i-to-po-ovoj-ceni-ali-tek-ovaj-uslov-sokirace-mnoge
Ceðenje suve drenovine, majku da im svima jebem, kakva gomila olo¹a... Kad si poslednji put èuo da je neki udes izazvan kolima starijim od 15 godina zbog tehnièke neispravnosti...? U pravu je onaj Petarbot, ne treba kenjati ovde, treba im se najebati majke majèine...

mali_zmaj

Da se samo citiram,Perica jopet prno u fenjer!! Nema sta,covjek napreduje u karijeri!! Uspjesno!!
jin-jang

eclipse4

Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 23:52
Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2018, 23:31
Evo kako gpvna funkcionisu u srbiji!
Dao sam negativnu i naravno nemam vise pravo glasa....samo sto je negatova nestala!

Jebem im sve zivo koliko ih ima u redakciji,jebo ih tata vucoc i svi sendvicari....



Pa sta? Date i vi ovde na forumu negativnu ocenu, i - ban. Nije redakcija tvoja da ti odredjujes pravila. Pokreni novine, sajt ili slicno, pa sprovodi svoju uredjivacku politiku.

To ja i pricam... Pusti jebanje svega zivog preko interneta... Valjda si za ovih 6 godina shvatio da od toga vajde nema.

Evo, Peca kaze da nije isao na demonstracije protiv vlasti zato sto misli da narodni bunt ne moze nista da promeni. Naravno da ne moze, kad se na demonstracijama skuplja od par stotina do par hiljada ljudi.

E, promenuce internet, sigurno.... kad im ti dodjes i pojebes im sve zivo... Vec su se usrali, zivi nisu...  [rofl]



Postovani gospodine jedanSaSuvimVratom 357,

napisao sam (mada je bilo greske jer sam pisao na tel) "evo kako funkcionisu govna u Srbiji" kad kazem govna onda mislim na kurir,kad bih hteo da imenujem tvog gazdu siptarina govno-prolivarsko-balegarsku nakazu pickoustu amebu onda bih napisao skraceno samo "peder".

dakle ovde se radi o tome sto je govnima bio rodjendan,15 godina od postojanja...trudio sam da im se tog dana poserem u svaku cestitku i pozelim im za rodjendan da se najedu govna iz pickoustinog trulog cmara kao sto to i rade svaki dan.....

znaci poserrem im se na onu totu sto su sekli tamo mozda im i moje govno prija kao i pickoustino.....samo se ja hranim hranom a on se hrani gledam u sunce kroz prozor kancelarije jer nema kad od posla da jede.

dakle....malo si omasio temu.....



eclipse4

inace koga zanima evo je lunina pizda...pokusavam vec danima da da je okacim u novine ali izgleda da je mala zasticena dobro posto niko nece da objavi  [rofl] [rofl]

mozda ovaj nas monster uspe da je postavi negde u novine  ;D ;D ;D



monsterbnt

Nema sanse.... Pink masno placa da pustamo zadrugu... Sve sto se pusta dolazi samo i iskljucivo od njih...
Smrt SVIMA!!!!