Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ma jebes sve,nebitno Petre,ja tebe pitam,vec po ko zna koji put,daj mi bre neku sliku od motora,tebe pored istog,sa putovanja..,itd...,ok politiku si apsolvirao...,to smo skontali.. ,al ovo je moto forum,koji doduse malo iskace iz standardnih okvira,al takvi smo mi Srbi,al i ostali,zato nas i svrbi!! 
jin-jang

petar357

Citat: PECA BMW poslato 07 Maj, 2018, 22:15
Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 22:04

Ma pametan si ti nama. Sve kapiras, doduse sa zakasnjenjem.

A sto ti meni ne odgovodis na konkretno pitanje: zasto nisi prosle godine isao na demonstracije da skinete smrada? Zasto samo kenjas na netu a ne preduzimas nista?


Za razliku od tebe evo ja cu konkretno da ti odgovorim , ja ne kenjam po netu nikad (potrazi videces) na demonstracije ne idem jer znam da od toga nema nista .

A sad si ti na redu da odgovoris , ako umes da odgovoris na pitanje .

Ok. Veci deo podrzavam, manji deo ne.

Preokret BDP iz minusa u plus, stabilan kurs godinama, nema deficita u budzetu, porast kreditnog rejtinga zemlje za tri stepena (znatno jeftiniji novi krediti za otplatu starih), pocetak pada spoljnog duga, pustanje u rad zelezare, konsolidacija a onda ogromna sredstva za koncesiju aerodroma, stalno prisustvo predsednika Srpske na svim dogadjajima, stav prema ustaso-hrvatima i redovna obelezavanja Jasenovca i Oluje  sto ranije nije bilo, kontakti sa svetskim drzavnicima (Putin ga stalno zove i dolazi valjda zato sto je nemacki i americki covek), itd.

Sta ne podrzavam? Epizodu sa Tomom (srecom je sklonjen), neka sadasnja kadrovska resenja,..

PECA BMW

e to te pitam , znaimalo me sta neko ko podrzava vlast vidi dobro u tome .

Recimo da sve sto si naveo je tako i istinito , ona druga strana je kod mene mnogo veca a ja se cak i ne bavim politikom niti je pratim pa cak ne gledam tv i citam novine ali je spisak ogroman.
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Evo kako gpvna funkcionisu u srbiji!
Dao sam negativnu i naravno nemam vise pravo glasa....samo sto je negatova nestala!

Jebem im sve zivo koliko ih ima u redakciji,jebo ih tata vucoc i svi sendvicari....


petar357

Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2018, 23:31
Evo kako gpvna funkcionisu u srbiji!
Dao sam negativnu i naravno nemam vise pravo glasa....samo sto je negatova nestala!

Jebem im sve zivo koliko ih ima u redakciji,jebo ih tata vucoc i svi sendvicari....



Pa sta? Date i vi ovde na forumu negativnu ocenu, i - ban. Nije redakcija tvoja da ti odredjujes pravila. Pokreni novine, sajt ili slicno, pa sprovodi svoju uredjivacku politiku.

To ja i pricam... Pusti jebanje svega zivog preko interneta... Valjda si za ovih 6 godina shvatio da od toga vajde nema.

Evo, Peca kaze da nije isao na demonstracije protiv vlasti zato sto misli da narodni bunt ne moze nista da promeni. Naravno da ne moze, kad se na demonstracijama skuplja od par stotina do par hiljada ljudi.

E, promenuce internet, sigurno.... kad im ti dodjes i pojebes im sve zivo... Vec su se usrali, zivi nisu...  [rofl]


mrle

petre, jedi bre govna.


Lazic

Citat: mrle poslato 08 Maj, 2018, 00:01
petre, jedi bre govna.
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 13 Novembar, 2012, 14:50




Petre po¹to si vi¹e puta ponovio prièu vlasti o broju uèesnika demonstracija pro¹le godine, sve je jasno, ne mora¹ da glumi¹... Ne znam koliko ima¹ godina ni u kojoj si se rupi krio 90-ih, al' da si pro¹le godine demonstrirao protiv na¹eg najveæeg govnara, znao bi koliko je bilo ljudi... A nisu uspele jer su Srbi takvi kakvi su, posle par dana je krenulo sranje meðu "organizatorima"... Mogu mirne du¹e da ka¾em i da ne sla¾em da je db sjebala proteste... Nisam propustio ni jedne demonstracije od 1990-2000, ¾ao mi je jedino ¹to ¹estog oktobra nismo pobili sva govna, zna¹ kad bi bilo ko posle smeo da se pona¹a kako se pona¹ao... A bajke o smanjenju spoljnog duga slobodno preprièavaj na sastancima mesnog odbora tvojih govnara, to bar svako ko ima internet mo¾e da proveri...

mrle

Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 22:42


Preokret BDP iz minusa u plus, stabilan kurs godinama, nema deficita u budzetu, porast kreditnog rejtinga zemlje za tri stepena (znatno jeftiniji novi krediti za otplatu starih), pocetak pada spoljnog duga, pustanje u rad zelezare, konsolidacija a onda ogromna sredstva za koncesiju aerodroma, stalno prisustvo predsednika Srpske na svim dogadjajima, stav prema ustaso-hrvatima i redovna obelezavanja Jasenovca i Oluje  sto ranije nije bilo, kontakti sa svetskim drzavnicima (Putin ga stalno zove i dolazi valjda zato sto je nemacki i americki covek), itd.

Sta ne podrzavam? Epizodu sa Tomom (srecom je sklonjen), neka sadasnja kadrovska resenja,..

hajdemo redom, opet da naglasim da nisan ekonomista, pravnik, vec inzenejr elektrotehnike:
BDP, da je 5 i vise trebalo bi da stignemo evropu za 20-30 godina.
KURS, odgovara uvoznickom lobiju da isisava novac iz Srbije.
Deficit u budzetu: Zakinuto na najnizem stalezu, tajkune zabole.
Jeftiniji krediti: Narod se hvata za slamku, uzima nove refinansirajuce kredite, da bi mogao da prezivi.
Spoljni dug? Pa uvecan do nebesa.
Rad zelezare? Da li si ozbiljan?
Aerodrum, koncesija, Etihad, Francuzi... ma daj. Da li si ozbiljan?
Strani drzavnici, prijemi... gde je na inuguraciji Putina? Da kod Erdogana, malo pre slusam na Dnevniku sta se izlupetao. Opet: Da li si ozbiljan?

Lazic

Kod erdogana je oti¹ao na kurs jebanja mame neistomi¹ljenicima... Ona ¹to je vodila proteste u Ni¹u 30 dana pritvora... Navodno je objavila neku sliku tuðeg deteta koja se vrti po internetu nedeljama... 30 dana pritvora... 30 dana im jebali æerke, stoka odvratna...

Mrle, bio je na sajtu vlade brojaè kojom se brzinom zadu¾ujemo u minutu, ¹ta misli¹ da li postoji jo¹ uvek? Za 6 godina nas zadu¾ili vi¹e nego od Milke Planinc do 2012-te...

PECA BMW

Mrle:
to sto je jedini do sad koji nije bio na molitvenom dorucku to je zbog toga sto mu njegova prva dama ne daje da ide daleko ...

[rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

petar357

#23191
Citat: mrle poslato 08 Maj, 2018, 00:36
Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 22:42


Preokret BDP iz minusa u plus, stabilan kurs godinama, nema deficita u budzetu, porast kreditnog rejtinga zemlje za tri stepena (znatno jeftiniji novi krediti za otplatu starih), pocetak pada spoljnog duga, pustanje u rad zelezare, konsolidacija a onda ogromna sredstva za koncesiju aerodroma, stalno prisustvo predsednika Srpske na svim dogadjajima, stav prema ustaso-hrvatima i redovna obelezavanja Jasenovca i Oluje  sto ranije nije bilo, kontakti sa svetskim drzavnicima (Putin ga stalno zove i dolazi valjda zato sto je nemacki i americki covek), itd.

Sta ne podrzavam? Epizodu sa Tomom (srecom je sklonjen), neka sadasnja kadrovska resenja,..

hajdemo redom, opet da naglasim da nisan ekonomista, pravnik, vec inzenejr elektrotehnike:
BDP, da je 5 i vise trebalo bi da stignemo evropu za 20-30 godina.
KURS, odgovara uvoznickom lobiju da isisava novac iz Srbije.
Deficit u budzetu: Zakinuto na najnizem stalezu, tajkune zabole.
Jeftiniji krediti: Narod se hvata za slamku, uzima nove refinansirajuce kredite, da bi mogao da prezivi.
Spoljni dug? Pa uvecan do nebesa.
Rad zelezare? Da li si ozbiljan?
Aerodrum, koncesija, Etihad, Francuzi... ma daj. Da li si ozbiljan?
Strani drzavnici, prijemi... gde je na inuguraciji Putina? Da kod Erdogana, malo pre slusam na Dnevniku sta se izlupetao. Opet: Da li si ozbiljan?


Da si ekonomista znao bi:

-Da je BDP iz minusa okrenuti u plus izuzetno tesko. A ko ga je doveo u minus? Znam i ja, najbolje bi bilo da je 15 pa da stignemo Evropu za nekoliko godina. A najbrze bi sustigli Evropu u razvoju sa BDP od minus 3,5, jel tako?

-Nemoj mi reci da je stabilan kurs stetan. Jel bolje je stampati novac bez pokrica, i obarati kurs? Onda bi bilo, kuku, eno stampaju pare... To smo videli 1993.

-Tacno, zakinuto na sirokom sloju drzavnih plata i penzija, s tim sto najnize nisu dirane, uglavnom vraceno na raniji nivo, nekima i vise.

-Ranije nije bilo ni te slamke u vidu jeftinijih refinansirajucih kredita, jel bolje da je rata ostala veca, ili manja? Mada, ja sam mislio na cenu zaduzivanja u inostranstvu.

- Dug je u odnosu na BDP smanjen u odnosu na par prethodnih godina i sto je najvaznije ima tendenciju sve manjeg ucesca u BDP. . Zaduzivanje je veliko, ali pola toga su jeftiniji krediti koji su nam sada dostupni posle porasta kreditnog rejtinga, da bi se vratili stari nepovoljni dugovi. Zato u statistici imas veliko nominalno zaduzivanje ali pri tome pocetak tendencije pada ucesca duga u BDP i smanjenje ukupnih godisnjih obaveza po osnovu kamata.

-Za zelezaru pitaj radnike u Smederevu i njihove porodice, mozda bi voleli da se ugase peci. Pustena onomad i druga visoka pec. Zelezara je drugi najveci izvoznik u Srbiji i ucestvuje sa 1% u ukupnom bruto proizvodu drzave. Bolje je bilo dati zelezaru Amerima da pretope tenkove pa da je ugase i onda je kupiti za jedan dolar i radnicima podeliti otkaze? Naravno, po tebi je bolje da ne radi nago da radi.

- Aerodrom imao rekordan broj putnika i doprinosi punjenju buzeta za razliku od ranije. Dobijeno pola milijarde evra plus jos 300 miliona kroz takse sukcesivno, plus jos oko 700 miliona kroz investicije. A posle se aerodrom vraca nama da ga opet neko drugi proda ili da u koncesiju jos skuplje...los potez u p.m.

- Mislis je glupo uspostavljati dobre odnose sa Turskom, u slozenim odnosima sa Bosnom i postojanjem muslimanskog nacinalizma u delovima Raske...?






petar357

Citat: Laziæ poslato 08 Maj, 2018, 00:34
Citat: mrle poslato 08 Maj, 2018, 00:01
petre, jedi bre govna.
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 13 Novembar, 2012, 14:50




Petre po¹to si vi¹e puta ponovio prièu vlasti o broju uèesnika demonstracija pro¹le godine, sve je jasno, ne mora¹ da glumi¹... Ne znam koliko ima¹ godina ni u kojoj si se rupi krio 90-ih, al' da si pro¹le godine demonstrirao protiv na¹eg najveæeg govnara, znao bi koliko je bilo ljudi... A nisu uspele jer su Srbi takvi kakvi su, posle par dana je krenulo sranje meðu "organizatorima"... Mogu mirne du¹e da ka¾em i da ne sla¾em da je db sjebala proteste... Nisam propustio ni jedne demonstracije od 1990-2000, ¾ao mi je jedino ¹to ¹estog oktobra nismo pobili sva govna, zna¹ kad bi bilo ko posle smeo da se pona¹a kako se pona¹ao... A bajke o smanjenju spoljnog duga slobodno preprièavaj na sastancima mesnog odbora tvojih govnara, to bar svako ko ima internet mo¾e da proveri...

Bio petog oktobra pred skupstinom i zajebao se, jer je na vlast dosla ekipa od 19 diletanata DOSa od kojih je samo jedan ili dva imalo nekakav politicki kapacitet.

Oko broja demonstranata. Kada su demonstracije u pokretu tj.setnji sto je ovde slucaj, kolona od recimo desetak  ljudi u redu zauzima desetak metara sto je sirina kolovoza npr. ulice Kralja Milana. Razmak izmedju redova u zetnji je vise od metar ne racunajuci sporadicne prazne prostore. Da bi bilo 8 hiljada ljudi, takva kolona treba da bude dugacka oko 1km tj. od Terazija do novog hotela Hilton, malo ispred Slavije. A jel bilo toliko osim jednom ili dva puta?


Pa eto, ne pobiste nikog. Ne pobise ni oni nikog kad su 2012. dosli na vlast.


Lazic

Brzo jedan sendviè ovde...

Mo¾da si i bio 5-og oktobra pred skup¹tinom, kao i veæina koji su pre toga godinama glasali za milo¹eviæa...

Aj ¹to od 2012-te ne pobi¹e nikoga, ali ¹to ne osudi¹e nikoga...?

Lone Wolf

Хитлер је 30-их година ХХ века имао ИСТЕ, идентичне резултате. Значи преокренуо економију, национално питање, понос, БДП, културу, нацију!
Е то је проблем и овде.
И тад су хвалили Хитлера не само у Немачкој него и у Великој Британији и САД, целом свету.
После се показала психопатска личност у најгорем светлу.
Психопата хоће апсолутну власт и манијачки мрзи опозицију (онда: комунисте, јевреје, друге нације, јер је уништио опозицију као и овај наш).
Није за њега мера добар или лош политичар и резултати, него та тешка психопатологија која се сломије на најгори начин по народ. "Држава, то сам ја"
Ако је битно ко је које струке па да оцењује, ето ја сам магистар специјалне педагогије и сваки дан радим са лицима са поремећајима у понашању- насилници, психопате, (социопате по новом), аутизам итд.
Не може рај на земљи.

Lazic

Ma nema¹ ti pojma, nisi ekonomista...

bogdan

Citat: mali_zmaj poslato 07 Maj, 2018, 22:38
Ma jebes sve,nebitno Petre,ja tebe pitam,vec po ko zna koji put,daj mi bre neku sliku od motora,tebe pored istog,sa putovanja..,itd...,ok politiku si apsolvirao...,to smo skontali.. ,al ovo je moto forum,koji doduse malo iskace iz standardnih okvira,al takvi smo mi Srbi,al i ostali,zato nas i svrbi!!  
ajde   , bar jednu maaleeecku

Lazic

Zamisli sa nekog od dru¾enja u poslednjih 8 godina...

monsterbnt

Aerodrom POKLONJEN francuzima da oni isisavaju pare a ne mi. Prilikom toga mora da se unisti niski aerodrom kako francuzi ne bi imali konkurenciju.
BGH2O MI uzeli KREDIT od arapa koji cemo MI da otplacujemo, a arapi uzimaju 2/3 profita pored otplate kredita, i sve to za stanove koje niko zivi nece da kupuje pa se primoravaju neki da ih uzmu. Jel to tvoje smanjenje duga?
Interesantno je kako samo tvoj vodja tvrdi da se dug smanjuje a njegova vlast je napravila najveci dug u istoriji.... Jedini momenat kad se spoljni dug srbije smanjivao je bio za vreme Djindjica, a i to vestacki...
Jedini Erdoganov cilj je odvajanje sandzaka od srbije.... A ovaj ce naravno da mu pomogne i onda da prica kako je car lazar izgubio sandzak a ne on...
Da ne pominjemo bratove malverzacije i mafijasenje.... Da li znas zasto je policija uzela skode? Zasto se svi zivi primoravaju da uzmu skode? Zato sto ih uvozi Andrej Vucic...

Podrzavas psihopatu, time si jos gori od njega....
Smrt SVIMA!!!!

Dukags

Hval'te me usta pocepaæu vas...