Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

D.Zmaj Vaskrso u liku Petra jebivetra !!!!!  Sa ovim Petrom nije def. nesto u dure!!
jin-jang

monsterbnt

Prestanite da nasedate na provokacije vodjinog gnomica... Kad ne bude niko reagovao na njega, nece moci da zaradi sendvic i nestace sam...
Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

Garant im stavljaju nesto u sendvice, nemoguce da je neko botina s toliko entuzijazma :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt

realno je decko smorio  za medalju

Lazic

Nije deèko, ako sam dobro uklavirio, tj ako nije lagao, ima 50+

I definitivno ima neku dijagnozu... Mo¾da bi ga smorili kad bi ga kolektivno bacili na ignore...? :D

mkt

ahah a bila bi fora

Hattrick

Znaci blizi se kraj radnog veka, osta laktanje i borba za sendvice kao onomad za sadnice Japaske tresnje.  [rofl]


Lazic

Samo pogledaj kako smo se zvali na njihovim starim mapama...

Predsednik/premijer nas veæ 6 godina pribli¾ava evropi brzinom svetlosti, za na¹e medije nas evropa hvali na sva usta, kad odemo tamo shvatimo ko smo i ¹ta za njih, kad se vratimo ovde shvatimo(ako nismo odavno) da smo to isto i za na¹u vlast, jer je vlast milion puta naprednija od naroda... Okreni obrni, dupe iza leða... I poneki Petar koji poku¹ava d'uvali na kvarno...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Interesantna pricica... Mada se ne secam da je ijedan solunac ikada ovako nesto pomenuo, ne bi me mnogo zacudilo. Englezima i francuzima smo trebali samo da ginemo umesto njih i poznata je cinjenica da je Nikolaj Romanov pretio da ce izaci iz rata ako se ne pomogne srbiji. http://webtribune.rs/zabranjena-istorija-srba-srpsku-vojsku-na-albanskoj-golgoti-nije-spasila-francuska-vec-evo-ko/
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Kako me samo ovo ne èudi,godinama se stalno ne¹to novo otkriva, tj. prava istina,a ne falsifikati koje su nam poturani 50 godina...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Нејасно је коме треба овакво фалсификовање историје какво се јавља у овим текстовима. Италија је била главни супарник Србији по питању Далмације на коју је претендовала. Италија је наиме и ступила у рат зато што јој је обећана Далмација. Зато је Италија намерно оклевала у пребацивању српске војске на сигурно, очекујући да се она једноставно истопи. Тек на претњу руског цара упућену Енглеској и Француској да ће склопити мир са Немцима ако се Србима не помогне они су притисли Италијане да почну пребацивање Срба на сигурно.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Pa svejedno je po meni pod kojim pritiscima je Italija uèestvovala u prebacivanju srpskih vojnika na Krf,al ja to prvi put èujem... To je meni bitno..,istina... A o Britima i Francuzima,vjeènim saveznicima i prijateljima,sve je reèeno...  Banda...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Hattrick

Citat: monsterbnt poslato 05 Maj, 2018, 08:00
Englezima i francuzima smo trebali samo da ginemo umesto njih i poznata je cinjenica da je Nikolaj Romanov pretio da ce izaci iz rata ako se ne pomogne srbiji.

To su mu Engleske i Francuske bitange zapamtile, i nedugo zatim poslale direktno iz Svajcaske, plombiranim vagonom preko Nemacke, uz njihovo precutno odobravanje, Hohstaplera Lenjina, ciji su mu banditi postreljali celu porodicu, jer mu je rodjak iz Engleske, tog trenutka na vlasti, kategoricki odbio azil. Pa cak i deci. Toliko o njihovoj kulturi, vaspitanju i covecnosti.

ЯЭВОЛУТИОН

englezi su odbili pomoci francuzima u odbrani francuske kad je hitler napao....nisu hteli slati avione jer su ih cuvali za odbranu ostrva....ni ukrcavanje na dankerku nije branjeno engleskom avijacijom...naredba cercila.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#23156
Citat: Hattrick poslato 05 Maj, 2018, 21:01
Citat: monsterbnt poslato 05 Maj, 2018, 08:00
Englezima i francuzima smo trebali samo da ginemo umesto njih i poznata je cinjenica da je Nikolaj Romanov pretio da ce izaci iz rata ako se ne pomogne srbiji.

To su mu Engleske i Francuske bitange zapamtile, i nedugo zatim poslale direktno iz Svajcaske, plombiranim vagonom preko Nemacke, uz njihovo precutno odobravanje, Hohstaplera Lenjina, ciji su mu banditi postreljali celu porodicu, jer mu je rodjak iz Engleske, tog trenutka na vlasti, kategoricki odbio azil. Pa cak i deci. Toliko o njihovoj kulturi, vaspitanju i covecnosti.
A posle je roðak kukumavèio na bulj¹evike kako su jezivi... A èak je i njima bila najlak¹a solucija da Romanovi odu u Englesku...








Citat: El Jefe poslato 05 Maj, 2018, 15:44
Нејасно је коме треба овакво фалсификовање историје какво се јавља у овим текстовима. Италија је била главни супарник Србији по питању Далмације на коју је претендовала. Италија је наиме и ступила у рат зато што јој је обећана Далмација. Зато је Италија намерно оклевала у пребацивању српске војске на сигурно, очекујући да се она једноставно истопи. Тек на претњу руског цара упућену Енглеској и Француској да ће склопити мир са Немцима ако се Србима не помогне они су притисли Италијане да почну пребацивање Срба на сигурно.
Ovo je 100% taèno, znam odavno...

Ko nije, obavezno treba pogledati film iz 2014-te, radio BBC, "28 days to war", na stranu engleska "objektivnost", odlièno je predstavljen njihov odnos prema nama... I naravno prva sezona Genija o Ajn¹tajnu, deo sa Milevom i dogaðajima od poèetka veka do 1918, u prvih 3-4 epizode... Mrzeli su nas èak i Jevreji...

misa-pei

Da, taèno je. Dizali smo kredite da bismo vodili odbrambeni rat. Zato nije taèno da su Srbija i Italija imale nesporazum oko Dalmacije. U tom momentu, to je bio rat carstava, a ne rat za ujedinjenje slovenskih naroda. Italiju su namamili obeæav¹i joj Dalmaciju, oni su nam mnogo pomogli u poslednjem delu povlaèenja preko Albanije. Francuzi su nam poslali municiju koja nije odgovarala na¹im topovima, morali smo da je preraðujemo u Kragujevcu i ¹aljemo odmah na Kolubaru. U kasnijem periodu, na Krfu i Solunskom frontu, Francuska dr¾ava nam je uredno sve naplatila. Meðutim, francuski i srpski vojnici su uspostavili izuzetno duboku vezu, punu meðusobnog uva¾avanja i ljubavi. Takoðe, posle rata, Francuska nam je omoguæila ¹kolovanje na¹ih studenata i to, koliko znam, nije naplaæivala.

Zvuèi stra¹no surovo da su nam Francuzi sve naplatili, mada ih donekle i razumem. U isto vreme oni su tro¹ili ogromne sume novca na besmisleno ratovanje na Zapadnom frontu. Takoðe je to bio razlog da se otvori drugi (zapravo treæi) front i time se olak¹a pritisak na Zapadnom.
Država je najveći neprijatelj naroda


Biker-Boy

Retardiran zakon do jaja
I feel the need..... the need for speed !!!