Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragana friz

balcan bitch ovde sa draganinog profila :D kreæem u leonidas u jerkovice na svirku posle sam na banjici na bilijaru ko je blizu i ima vremena izvolteeeee :D :D nema kod dragane na bleju ja spavaaaaaaaam æelaviiii i ne planiram rano da ustajem da znas :D :D

Lazic

Nemoj da te sanjam da se ne pojavi¹ rano na savskom nasipu... ;D Dolazim sa motorom i kolima... :o

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dragana friz poslato 27 April, 2018, 22:55
balcan bitch ovde sa draganinog profila :D kreæem u leonidas u jerkovice na svirku posle sam na banjici na bilijaru ko je blizu i ima vremena izvolteeeee :D :D nema kod dragane na bleju ja spavaaaaaaaam æelaviiii i ne planiram rano da ustajem da znas :D :D
nista zornjak....sta da se radi...a  ponedeljak.....radni je dan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


balcan girl

daleko je ponedeljak celavi :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Citat: Dragana friz poslato 27 April, 2018, 22:55
balcan bitch ovde sa draganinog profila :D kreæem u leonidas u jerkovice na svirku posle sam na banjici na bilijaru ko je blizu i ima vremena izvolteeeee :D :D nema kod dragane na bleju ja spavaaaaaaaam æelaviiii i ne planiram rano da ustajem da znas :D :D
Tu æe padne neki grupnjak 😉

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 27 April, 2018, 21:47
Ti bolje da se pojavis u Titelu inace ce da radi gumica ;D

Ja cu na zatvaranje, tamo oko ponoci  [rofl]

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 April, 2018, 22:48
samo da puste periodicnu registraciju....nikako da skupim pare za fulll...pridjem blizu stignu racuni,,,,opet blizu crkne tv, jako blizu a ono registracija za kola....blizu opet dete na pripreme....jopet jako blizu stignu racuni   opet....o decijim rodjendanima necu ni da pricam....ili da se popickam sa prijateljima i kumovima  i resim problem izdataka za te stvari.
posvadjaj se pred slavlje a sutra se pomiri  [rofl]

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 April, 2018, 22:48
samo da puste periodicnu registraciju....nikako da skupim pare za fulll...pridjem blizu stignu racuni,,,,opet blizu crkne tv, jako blizu a ono registracija za kola....blizu opet dete na pripreme....jopet jako blizu stignu racuni   opet....o decijim rodjendanima necu ni da pricam....ili da se popickam sa prijateljima i kumovima  i resim problem izdataka za te stvari.

A zamisli tek da jos i places porez na zaradu i odgovarajuce doprinose, kao ostali svet.
Ovako, i lecis i skolujes decu o trosku drugih, valjda od utaje poreza mozes da pristedis za registraciju.

petar357

#23129

Citat: petar357 poslato 28 April, 2018, 21:03
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 April, 2018, 22:48
samo da puste periodicnu registraciju....nikako da skupim pare za fulll...pridjem blizu stignu racuni,,,,opet blizu crkne tv, jako blizu a ono registracija za kola....blizu opet dete na pripreme....jopet jako blizu stignu racuni   opet....o decijim rodjendanima necu ni da pricam....ili da se popickam sa prijateljima i kumovima  i resim problem izdataka za te stvari.

A zamisli tek da jos i places porez na zaradu i odgovarajuce doprinose, kao ostali svet.
Ovako, i lecis i skolujes decu o trosku drugih, valjda od utaje poreza mozes da pristedis za registraciju.


He, he, 6 minusa za sada, za kratko vreme  [rofl]. Znaci, bas sam potrefio sta da napisem...
Inace, sve ispod 3 minusa smatram neusplim, tj. losim i nezapazenim postom...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: petar357 poslato 28 April, 2018, 23:44

He, he, 6 minusa za sada, za kratko vreme. Znaci, bas sam potrefio sta da napisem...
Inace, sve ispod 3 minusa smatram neuspehom, tj. losim i nezapazenim postom...
ja sam poreze i doprinose za ovu drzavu davno platio i preplatio...od nje nisam nista dobio.
i ja ti uopste nisam dao minus...mislim da je komentar na mestu, ali ne od bota oji samo uzima a nista nije dao nikome...
ko nije nikada imao privatnu firmu nema prava da optuzuje bilo koga za bilo sta u vezi poreza i doprinosa.

a ti si definitivno bolestan um cim se nasladjujes kad te neko ne voli....to znaci da ni ti ne volis ljude, za sta postoji dijagnoza.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Napisah ja koja je njegova dijagnoza ali ne reaguje 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

petar357

#23132
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 April, 2018, 23:49
Citat: petar357 poslato 28 April, 2018, 23:44

He, he, 6 minusa za sada, za kratko vreme. Znaci, bas sam potrefio sta da napisem...
Inace, sve ispod 3 minusa smatram neuspehom, tj. losim i nezapazenim postom...
ja sam poreze i doprinose za ovu drzavu davno platio i preplatio...od nje nisam nista dobio.


a ti si definitivno bolestan um cim se nasladjujes kad te neko ne voli....to znaci da ni ti ne volis ljude, za sta postoji dijagnoza.....

Znaci, davno si poslednji put nesto uplatio i vec duze vreme parazitiras na uplatama drugih?

Verujem da ces decu upisati u privatnu skolu i iz svog dzepa placati nastavnike, odrzavanje objekta grejanje itd. I lekarske preglede takodje, privatna klniika, naravno.

Pretpostavljam da si procitao i par knjiga iz psihologije pa si i u toj oblasti dosao do visokog stepena obrazovanja. Pored toga sto se predstavljas kao filozof, sada vidimo da si i psiholog.
Majsrore, drzi se srafcigera i gedore, pusti suplje price filozofske i psiholoske....

petar357

Citat: viper poslato 29 April, 2018, 00:01
Napisah ja koja je njegova dijagnoza ali ne reaguje 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Rade, pa nije valjda da si umislio da tvoji postovi imaju toliki znacaj da bih na bilo koji nacin reagovao na njih?


viper

Nisam ja ni¹ta umislio, ali ti ipak reagujes😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

petar357


Pa, ako ti to toliko znaci, zasto da ti ne ucinim?
Mene ne kosta nista, a ti zadovoljan.
Ako nekada opet propustim da reagujem na tvoj post, opomeni me slobodno, najsigurnije na pp jer ce mi onda stici mail sa obavestenjem.


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: petar357 poslato 29 April, 2018, 00:13
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 April, 2018, 23:49
Citat: petar357 poslato 28 April, 2018, 23:44

He, he, 6 minusa za sada, za kratko vreme. Znaci, bas sam potrefio sta da napisem...
Inace, sve ispod 3 minusa smatram neuspehom, tj. losim i nezapazenim postom...
ja sam poreze i doprinose za ovu drzavu davno platio i preplatio...od nje nisam nista dobio.


a ti si definitivno bolestan um cim se nasladjujes kad te neko ne voli....to znaci da ni ti ne volis ljude, za sta postoji dijagnoza.....

Znaci, davno si poslednji put nesto uplatio i vec duze vreme parazitiras na uplatama drugih?

Verujem da ces decu upisati u privatnu skolu i iz svog dzepa placati nastavnike, odrzavanje objekta grejanje itd. I lekarske preglede takodje, privatna klniika, naravno.

Pretpostavljam da si procitao i par knjiga iz psihologije pa si i u toj oblasti dosao do visokog stepena obrazovanja. Pored toga sto se predstavljas kao filozof, sada vidimo da si i psiholog.
Majsrore, drzi se srafcigera i gedore, pusti suplje price filozofske i psiholoske....


ja sam GEY-ROM i nesmes tako da pricas jer ugrozavas moja manjinska prava....afte kurafte...pali botino....jedi sendvice i cuti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357


Sto ne rece odmah?
Ja sam naslucivao, ali nisam bio bas potpuno siguran, pa da se ne istrcavam.
Kao pripadnik te populacije imas i pristup obrazovanju van redovnih standarda, iskoristi i to.  [rofl]


ЯЭВОЛУТИОН

ne sam skolovala....nego zasto vi clanovi sekte imate pristup diplomama van redovnih standarda....vi niste nacionalna manjima a niste ni ugnjetavana seksualna manjina....

ides na ignore posto ne mogu da vise citam tvoje nebuloze i trabunjanja....isto preporucujem i ostalima pa da pricas sam sa sobom....ko vucic
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi