Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: icatenej poslato 27 April, 2018, 11:47
Moj otac je profesor filozofije u penziji (dodu¹e sad ga je strefila vaskularna demencija, tako da od visokog intelekta ostaje sve manje i manje...). Mama mi je prièala da me je uspavljivao kad sam bio beba èitajuæi mi Hegelovu "Fenomenologiju duha" :D Verovatno je vrlo brzo shvatio da mene bajke ne uspavljuju veæ dr¾e budnim, pa je pre¹ao na ne¹to "ozbiljnije". Jel' se onda raèuna da mogu i ja malo da se ukljuèim u raspravu :D :D



Pa valjda si shvatio da se ovde profesor smatra obicnom buljom.
Par puta je to ponovljeno u raznim oblicima, najvise od neformalno obrazovanog prigradskog mehanicara tj. samoproklamovanog filozofa, a podrzano od jos nekih.



megaidiot

Citat: petar357 poslato 27 April, 2018, 11:57
priznaje se to u nekim zemljama... Pa idi u te zemlje i videces kako ce ti priznati...
meni priznali... inace intervjuisao za posao gomilu visokoobrazovanih sa titulama, lele lele, uglavnom veze nemaju (cast izuzetcima).

nego na temu kazne za 121 na sat - u svajcarskoj je, ako ne gresim, prekoracenje brzine krivicno delo.

lord_oblivion

A mi smo ¹vajcarci u tri lepe.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: petar357 poslato 27 April, 2018, 11:57

Vrlo je tesko i bespredmetno ulaziti u bilo kakvu dublju polemiku sa nekim ko sam kaze da je procitao nekoliko knjiga i utripuje da je stekao svo obrazovanje ovoga sveta. I jos kaze: priznaje se to u nekim zemljama... Pa idi u te zemlje i videces kako ce ti priznati...

I ovo sa minusima, kako moze da me naljuti, sto nacitani mehanicar prizeljkuje? Ne placa se kazna npr. 100 dinara po minusu pa da se covek ljuti. Bude samo ban od 24 sata. Niko ovde na forumu nije placen, pa ce taj dan, dok je u banu, ostati bez dnevnice. Znaci, nema razloga da ta neslaganja oko sadrzaj postova shvatam dramaticno.

Uzgred, ovo je jedini forum gde se banuje za postove koji se ne dopadaju petorici clanova. Puna usta slobode a ovamo banovanje kad se nekolicini ne dopada tudje misljenje. To nema cak ni na BJB. Banovanje za direktne uvrde je druga stvar.

Ne kazem da vlasnik nema pravo da uvede pravila kakva god hoce, niti mi pravila foruma smetaju. Samo konstatujem raskorak izmedju proklamovanih sloboda pisanja i prakse banovanja zbog postova koji nisu na liniji unisonog nacina razmisljanja nekoliko pojedinaca koji onda pribegavaju banovanju autora posta.

Meni je stvarno zao sto moji postovi nisu onakvi kakve bi oni sto daju minuse voleli da citaju, ali moram ih razocarati, nemam nameru da sadrzaj svojih postova prilagodjavam njihovim zeljama...

[rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

bogdan

..  traume iz detinjstva i materijalno/profesionalna neostvarenost ,  èini mi se

mareskin

Citat: petar357 poslato 27 April, 2018, 12:03
Citat: icatenej poslato 27 April, 2018, 11:47
Moj otac je profesor filozofije u penziji (dodu¹e sad ga je strefila vaskularna demencija, tako da od visokog intelekta ostaje sve manje i manje...). Mama mi je prièala da me je uspavljivao kad sam bio beba èitajuæi mi Hegelovu "Fenomenologiju duha" :D Verovatno je vrlo brzo shvatio da mene bajke ne uspavljuju veæ dr¾e budnim, pa je pre¹ao na ne¹to "ozbiljnije". Jel' se onda raèuna da mogu i ja malo da se ukljuèim u raspravu :D :D



Pa valjda si shvatio da se ovde profesor smatra obicnom buljom.
Par puta je to ponovljeno u raznim oblicima, najvise od neformalno obrazovanog prigradskog mehanicara tj. samoproklamovanog filozofa, a podrzano od jos nekih.




U stvari ne ba¹. Postoji ne¹to i u kontekstu diskusije.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Meni je ¹to se ovog foruma tièe najznaèajnije upoznavanje sa gomilom ljudi. Inaèe ne bi ni bio ovde. Nikad me ne¹to naroèito nije privlaèilo prazno kuckanje.
Nismo svi kompatibilni i neæemo se svi dru¾iti intenzivno, ali mo¾emo da u odreðenim momentima ostavimo po strani sve ostalo i zajedno pijemo, jedemo i slu¹amo muziku.
Bar do sada nisam stekao utisak da je neko stavljen po strani kada je do¹ao na dru¾enje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

ma daj Petre brate,napi¹i ne¹to o motorima!!  aj ne¹to barem  !!?  aaa jebale vas vi¹e gluposti!!

pi¹e da vozi¹ hondu,koju hondu,jesi putovao sa njom igdje..,daj koju slikicu motora..,man te se filozofije,politike i prepucavanja!! ko o èemu kurva o gaæama!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 27 April, 2018, 15:44
ma daj Petre brate,napi¹i ne¹to o motorima!!  aj ne¹to barem  !!?  aaa jebale vas vi¹e gluposti!!

pi¹e da vozi¹ hondu,koju hondu,jesi putovao sa njom igdje..,daj koju slikicu motora..,man te se filozofije,politike i prepucavanja!! ko o èemu kurva o gaæama!!
honda je prelude....bila bi lude ali on ima onaj stariji primerak..
motor je video na slici....i to kineski
putovao je na miting sns koji je bio pred ove zadnje izbore...cuvao je autobuse kod pionira...

ne pokusavaj da izvuces od njega nista sto ima veze sa motorima , jer on nema veze sa tim...ali zoto moze da ti citira svaki vucicev govor i zatvorenih ociju ume da naslika brata andreja.... akvarel ili ugalj.....kao ono na moru kad su slikalu turiste...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

jbt, kakva saga...
Sa druge strane... sreca
Zamisli da stvarno imate probleme..
[cheers]


Hohštapler

Citat: redshadow poslato 27 April, 2018, 02:03
Ne, nisam jedan od `vas`. Svi vi kolektivno imate jedan veliki pozdrav od mene opet na jedno 6m do godinu dana, sve najlepse ;)

Fascinantno.
Nisi jedan od nas a opet - eto tebe. Sve èita¹ i prati¹. Pa meni kad ¹i¹te 00 za nekog, ja ga ne konstatujem...

Izgleda da smo tolko popularni da ovde ima dosta njih "na zadatku".
"Èim ga vidi¹ - ne zna¹ ko je!"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gvozden

 Sad ce moped kup, pa krece ringispil za nas sa jeftinijim ulaznicama.
A o politici ko mora nek  :drka:..


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 27 April, 2018, 17:24
jbt, kakva saga...
Sa druge strane... sreca
Zamisli da stvarno imate probleme..
[cheers]



ti cuti...bio mi sumar pre dva dana..... a nisi mi ni nalepnice odradio...samo da ti kazem sledece nedelje nosim delovi na pripremu za farbanje....ako ne bude nalepnica tebe cu da izlepim i izlakiram.,...da znas...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 27 April, 2018, 15:44
ma daj Petre brate,napi¹i ne¹to o motorima!!  aj ne¹to barem  !!?  aaa jebale vas vi¹e gluposti!!

pi¹e da vozi¹ hondu,koju hondu,jesi putovao sa njom igdje..,daj koju slikicu motora..,man te se filozofije,politike i prepucavanja!! ko o èemu kurva o gaæama!!
Va¾i ¹to æe da bot stavi sliku... Pa oni postoje samo virtuelno...



@Mareskin:
Lepo reèeno, al' zar se mi ovde ne dru¾imo intenzivno svaki dan...? Ja sa vama proveo vi¹e vremena nego sa decom... ;D


@Hoh¹tapler:
To mi nikako ne ide u glavu... Senka se onomad naljutio zbog poku¹aja da mu pismeni objasne ne¹to, Petra neæu ni da komentari¹em, jedva posle toliko godina saznah da je odprilike generacija sa poginulim kom¹ijom taksistom, stvarno bre, da me bilo gde hejtuje bilo ko, ne bi bio tu, ne razumem taj mazohizam, osim ako stvarno nisu po direktivi ovde... :o [facepalm]


@Crvena senka & Petargnom:

Zajebite se pa doðite u Titel da vas sekta¹i ugoste... Ili u Vojsku... Ili na neki roðendan foruma... Ili kod Uffa na ro¹tilj... Ili kod Dragane na bleju... Ili kod Ljilje i Mi¹e na pivo/rakiju... Mhm, va¾i...

viper

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 April, 2018, 16:56
Citat: mali_zmaj poslato 27 April, 2018, 15:44
ma daj Petre brate,napi¹i ne¹to o motorima!!  aj ne¹to barem  !!?  aaa jebale vas vi¹e gluposti!!

pi¹e da vozi¹ hondu,koju hondu,jesi putovao sa njom igdje..,daj koju slikicu motora..,man te se filozofije,politike i prepucavanja!! ko o èemu kurva o gaæama!!
honda je prelude....bila bi lude ali on ima onaj stariji primerak..
motor je video na slici....i to kineski
putovao je na miting sns koji je bio pred ove zadnje izbore...cuvao je autobuse kod pionira...

ne pokusavaj da izvuces od njega nista sto ima veze sa motorima , jer on nema veze sa tim...ali zoto moze da ti citira svaki vucicev govor i zatvorenih ociju ume da naslika brata andreja.... akvarel ili ugalj.....kao ono na moru kad su slikalu turiste...

Prvo mora iz pizdouste bulje da izadje, inace nista od slikanja i pricanja :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Vi¹e mi toliko idu na kurac virtuelni likovi koji zraèe, da sam Uff uveo bih pravilo da svaki nov/star èlan ako ne doðe na jedno dru¾enje makar svake druge godine (ako nema opravdanje tipa kao Boban koji je na Floridi, a koga opet veæina nas zna skoro 10 godina), æao zdravo, ¹upièkumaterinu...

Hattrick

Nebitno gde je, bitno da instrukcije sa Floride stizu na vreme.  [rofl]

Boban_m

Ti bolje da se pojavis u Titelu inace ce da radi gumica ;D

Lone Wolf

А ваљда ће и Дринска тура бити!
Све остало ме омашује.
Можда Уффовско нешто.
Ето ко буде у Бањи Ковиљачи следећих 10 дана видимо се!
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

samo da puste periodicnu registraciju....nikako da skupim pare za fulll...pridjem blizu stignu racuni,,,,opet blizu crkne tv, jako blizu a ono registracija za kola....blizu opet dete na pripreme....jopet jako blizu stignu racuni   opet....o decijim rodjendanima necu ni da pricam....ili da se popickam sa prijateljima i kumovima  i resim problem izdataka za te stvari.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11