Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

kratak prica o stetnosti droge


-imas drogu
-ne
-steta
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nika

Sad æe da najebe. ©to nije prodao za 20000.

(Pi¹em a razmi¹ljam, kao i za pijanog popa, ko bi mogao da ima koristi od objavljivanja ovakvih vesti ako je name¹taljka...)

Hattrick

Pa sta ti 2.000€, tu na njih 20 kulova jedva da se istale po 100€  [rofl]
Jebace ga na suvo za ovo  [rofl]

eclipse4

ljudi,znam coveka,pricao mi je sta je bilo da ni bi ispao glup,kaze "siri moje reci".....droga je prodata za 2000e jer nije mogo da izvuce vise jer su je u trezoru toliko puta mesali sa secerom u prahu i  iznosili van da je na kraju dileru koji je to kupio i probao skocio secer na 40,odmah za stolom i zavrsio u hitnu.tako da je na kraju prodata u poslasticarnici za nasipanja sampite od gore.

[rofl] [rofl]

Lazic


mkt

diler se predoziro ahhahahahahahha udario mu secer u glavu

Lazic

"Nemoguæe je da su 83% Srba idioti"
Predsednik respublike Srbije Aleksandar Vuèiæ na komentar novinara da 83% Srba misli da je cela zvrèka oko hap¹enja re¾irana...


Upravo na fb sa Abdulicom polemi¹em o procentima, on misli da je mnogo vi¹e od 83% idiota, ja mislim da je ipak preCednik u pravu... ©ta vi mislite...?

https://twitter.com/cheetah75/status/978296310066446336?s=04



Nika

Znaèi - neæe vi¹e moæi jwdna crvena...






Moraæe bar 2-3, ako ne i 5 za neke prekr¹aje... mislim da æe ponovo pandurska profesija biti u modi, i ljudima æe malo da skoèi standard...

Hurricane

lako cemo za to, nego kako cemo sada u Grcku namore bez patrole


http://rs.n1info.com/a376324/Vesti/Preminuo-Mirko-Alvirovic.html


rip

Hattrick

Necemo znati da se iskljucimo za motel Predejane.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Amerika je do poèetka 20-og veka i osnivanja "federalnih rezervi" bila drastièno drugaèija zemlja...

mali_zmaj

Citat: Lone Wolf poslato 02 April, 2018, 09:07
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:719999-ANA-BRNABIC-O-SASTANKU-SA-VUCICEM-Nikada-nisam-videla-predsednika-tako-razocaranog-sve-je-teze-sacuvati-mir-ali-Srbija-ne-odustaje

Sad je jadan razoèaran i svi sad treba da ga te¹imo, ako srca imamo.
Kakve igrarije i seksanje mozga narodu to je orvelovski!

Koji supljak..,razocaran..,ma da oni inace vole Srbe,evo sve trce da ukore Albance,Hrvate i ostale sto nas jebu godinama,da ne kazem decenijama,jao koje lagano pripremanje terena za ono sto je neminovno...!!
jin-jang

Lazic

Name¹ta se pozornica za rat... Èoveèanstvo je definitivno zrelo da se prome¹aju karte...

mali_zmaj

Ma ko ce mu ratovati...,nece niko..,nek samo naprave ispitivanje javnog mijenja..,pa ovi nasi ovdje politicari bi sutra zaratovali,i Bakir I Dodo I Covic,al znaju da od toga nema nista..,ono malo budala,ekstremista i kriminalaca bi skupili..,a ovi ostali bi ih odjebali!!
jin-jang