Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Ajd idi malo pa davi druge, zar ne shvata¹ da ovde nema tvojih istomi¹ljenika.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Pa mora covek da zaradi svoj sendvic :)
I feel the need..... the need for speed !!!

slave74

Kad si gladan, nisi sav svoj!

viper

Neka ga zaraðuje na drugom mestu.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

ma sendvich-boy ni ne vozi motor...on je samo exponent politike koju vecina ne podrzava....i dok god te tri pastira pregasaju dva filozofa ja u demokratiju ne verujem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Mart, 2018, 20:51
ma sendvich-boy ni ne vozi motor...on je samo exponent politike koju vecina ne podrzava....i dok god te tri pastira pregasaju dva filozofa ja u demokratiju ne verujem.

Prigradski majstor sad ne veruje ni u demokratiju. On se izdigao iznad toga.
Valjda je skromno umislio da je on jedan od on dva filosofa koji su preglasani. Inace, rec je o Sokratu i Platonu.

Ma sve je dobro samo da se ne iznervira i ne pocne da vice, kao onomad...

zVuk

Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 17:33


Kurs dinara ne opada u poslednjih 6 godina sto znaci da nema stampanja novca i investicija bez pokrica. U prethodnom mandatu guvernera Soskica kurs je otklizao sa 80 na 120. Ali, tada je bar postojao plan...





haha.... ako je kurs tako stabilan, objasni onda zasto su cene svega u konstantnom porastu poslednjih 6 godina...i koliki je bio javni dug srbije pre 6 godina, a koliki je danas..??..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

milomir22

Citat: Hurricane poslato 25 Mart, 2018, 13:46
Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2018, 12:37
Krivi su ¾uti...

Kad se osvrenemo unazad do Tita, ti zuti su najvise dobrog ucinili ovom narodu, tacka!!!





Imao sam 11 godina (iako klinac, veoma sam pratio politiku i ucio o istoj) kada je Vojislav Kostunica dosao na vlast, te godine su svi moji, sem oca, glasali za dos. Otac je bio u fazonu da je glasao za Milosevica pre deceniju i nesto i on ga je poslao u rat, za politicka govna vise ne glasa, neka se biraju sami. Licno, iako bez prava glasa, verovao sam u dos i Kostunicu, zaista sam mislio "bice bolje", kako sam se samo zajebao. Zuti su pokrali sve sto je imalo, a i bili su u prilici, napredni rade isto, ali vec se odmanjio plen dosta.

Najvise se slazem s Zvukom po pitanju politike, svi se oni tale i dogovaraju medjusobno kako bolje da ojade ovaj jadni i bedni narod. Sve sto valja ode u inostranstvo, ja bih politicare malo u inostranstvo, a skolovanu i radnu decu ostavio da grade svoju zemlju. Dacic mi je trn u oku, bahato govedo, bio kurva svim mogucim rezimima, rodjeno dete bi prodao za pare.

@Pera magnum

Brate, kapiram da gotivis Vucka, ali isto je govno kao i zuti, kao i Sloba i oni pre Slobe, sve njih kolektivno zabole patka za narod, kad napune dzepove, predace vlast drugom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

monsterbnt

Jos na kraju sloba ispade najbolji...
Smrt SVIMA!!!!

Nika

I nije to sluèajno...

Nika

Citat: monsterbnt poslato 26 Mart, 2018, 01:22
Jos na kraju sloba ispade najbolji...

Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 19:09

Srbija ima opoziciju kakvu svaka vlast na svetu samo pozeleti moze.

Ni¹ta nije sluèajno...

Boban_m

Pomislio bi covjek da ne vjerujes u slucajnosti 😁

Hattrick

Bogami Peco, na tvom mestu bih se zabrinuo.  :)
Na korak si od sledece instrukcije sa Floride.  :)
A onda niko vise ne moze nista da garantuje za tebe.  :)

Lazic

Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 19:09

Ako je to najjaci argument, nece biti promene vlasti jos dugo...

Nego, onomad, na praznik, kada je predsednik dodeljivao odlikovanja, odlikovao i ansambl Kolo.

Oni, u znak zahvalnosti odigrali splet igara, tu u sali, onako veseli i sa kezom od uva do uva.
Pa zasto niste stisnuli petlju i odbili odlikovanje? Ili bar odbili da igrate tu? Ili bar niste morali da budete onako nasmejani kao pickice dok ste igrali...

E, nikad od vas pravi opozicionari... Lako je junaciti se protiv vlasti po netu...

Pa za ovih 6 godina nikad nije bilo vece histerije na netu, a ni jedne iole ozbiljnije demonstracije ili protesti nisu odrzani.

Srbija ima opoziciju kakvu svaka vlast na svetu samo pozeleti moze.


To ¹to nema opozicije ne znaèi da je vlast dobra. Niti znaèi da narod podr¾ava tu vlast... Realno isti procenat jebenih idiota + malo olo¹a glasa za ove vi¹e od 20 godina... Vrlo disciplinovano... To je veæ problem demokratije...  Glasanje po komandi i mirna savest... A ovaj vlada bez podr¹ke naroda...

petar357


A gde sam ja to napisao da je vlast dobra?

Evo, ni u Smederevskoj Palanci juce nisu dobili podrsku naroda, Svi smo ocekivali da ce pobedi Kena i Jeremic  [rofl]...kad ono...


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 21:06
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Mart, 2018, 20:51
ma sendvich-boy ni ne vozi motor...on je samo exponent politike koju vecina ne podrzava....i dok god te tri pastira pregasaju dva filozofa ja u demokratiju ne verujem.

Prigradski majstor sad ne veruje ni u demokratiju. On se izdigao iznad toga.
Valjda je skromno umislio da je on jedan od on dva filosofa koji su preglasani. Inace, rec je o Sokratu i Platonu.

Ma sve je dobro samo da se ne iznervira i ne pocne da vice, kao onomad...

Ljakse....ja sam od takvih kao sto si ti i pobegao ovamo....poseljacili ste ono malo grada sto sam voleo...doneli ste svoju "osoku i djubar" u njega i zatrovali ga.
U demokratiju nikad nisam ni verovao, jer samo budala moze da veruje da takvi kao ti svojim glasom mogu da pomognu da nam bude bolje....od takvih samo stroka i prljavstina dolazi....
Za sendvic i neku sitnu crkavicu bi prodali kevu rodjenu....ja imam malo ratista malo polozaja za vreme bombardovanja a ti i tebi slicni ste se krili po podrumima....i ne uzimaj moje predgradje u usta jer nikad neces dobaciti ni do zaseoka...ma gde ziveo. Za tebe sem Siokrat i Platon u jednom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357


"Za tebe sam Sokrat i Platon u jednom..."  - rece prigradski majstor.

Kompleks vise vrednosti je ozbiljna mentalna dijagnoza.

Lazic

A tek kompleks ko æe manje da viri iz vuèiæevog dupeta i haa, za Lazu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: petar357 poslato 26 Mart, 2018, 11:33

"Za tebe sam Sokrat i Platon u jednom..."  - rece prigradski majstor.

Kompleks vise vrednosti je ozbiljna mentalna dijagnoza.

ti uopste nemas kompleks nize vrednosti...nalazis se tacno tamo gde treba...e supku one nakaze....i prepostavljam da sendvice koje jedes ne dobijas direktno, vec kroz probavni trakt s'n's-a {shupak i shupak)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

Citat: Hattrick poslato 26 Mart, 2018, 07:27
Bogami Peco, na tvom mestu bih se zabrinuo.  :)
Na korak si od sledece instrukcije sa Floride.  :)
A onda niko vise ne moze nista da garantuje za tebe.  :)
[rofl][rofl][rofl]