Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..samo da ne bude "je suis NIN"

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2018, 17:52
©ta li æe psiho da uradi posle ove naslovne strane?






Evo njegovi gnomici vec poceli...



Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

jeli a sta se misli sa time "u glavu" i "veber" nije to zabadava.

ЯЭВОЛУТИОН

trebali su da mu kazu da ako hoce da zatrudni mora da gura u onu pukotinu odmah do okrugle rupe gde je navikao @vucucupederu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

! No longer available

Mislim da pesma najvise pripada ovoj temi :) Kraljevi izdominirali kao i obicno [kralj]

Biker-Boy

Ovo treba himna da nam bude....
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic



mali_zmaj

To je kod nas odavno!!
jin-jang

lord_oblivion

Laziæu, kad se evakui¹emo?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

https://www.blic.rs/vesti/beograd/veliki-broj-udesa-nocas-u-beogradu-povredeno-14-osoba-medu-njima-i-troje-dece/y9sfzdk

"Na Terazijama kod hotela Moskva oboren je motociklista u 02.28, usled èega je proklizao ali nije povreðen"

ovaj luði od svih nas zajedno.

Lazic


Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2018, 20:35
http://www.sportskacentrala.com/2018/03/23/ehf-diskvalifikovala-srpske-rukometasice/


Oèekivana odluka.
Ako ne priznajemo neku dr¾avu nema logike ni da igramo protiv te reprezentacije, a pogotovo bez obele¾ja svoje zemlje.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Citat: mareskin poslato 23 Mart, 2018, 20:42
Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2018, 20:35
http://www.sportskacentrala.com/2018/03/23/ehf-diskvalifikovala-srpske-rukometasice/


Oèekivana odluka.
Ako ne priznajemo neku dr¾avu nema logike ni da igramo protiv te reprezentacije, a pogotovo bez obele¾ja svoje zemlje.



U fazonu " da mi vas izbacimo pa se vi premisljajte kako i kad ce te da igrate " . Federacija tu nista nije kriva , idite vi lepo kuci pa kad odlucite da igrate a vi se vratite .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

milomir22

Velika prasina se digla u Kg-u oko ovoga, postalo je strasno sta EHF zahteva od nas, sto je najgore, da par lokalnih novinara nije diglo zescu prasinu, vlada ove zemlje bi pristala na sve, dovoljno je reci da se sve objavi petkom popodne, taman da se prasina slegne preko vikenda.

Ovaj put im nije uspelo!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zVuk

Citat: PECA BMW poslato 23 Mart, 2018, 21:02
Citat: mareskin poslato 23 Mart, 2018, 20:42
Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2018, 20:35
http://www.sportskacentrala.com/2018/03/23/ehf-diskvalifikovala-srpske-rukometasice/


Oèekivana odluka.
Ako ne priznajemo neku dr¾avu nema logike ni da igramo protiv te reprezentacije, a pogotovo bez obele¾ja svoje zemlje.



U fazonu " da mi vas izbacimo pa se vi premisljajte kako i kad ce te da igrate " . Federacija tu nista nije kriva , idite vi lepo kuci pa kad odlucite da igrate a vi se vratite .

...predstava za siroke narodne mase....zreb za to prvenstvo je bio pre 4-5 meseci, tad se znalo ko ce s kim da igra, i nase ministarstvo sporta je jos tada trebalo da podnese prigovor/predlog, ali nasa vlada ceka poslednji dan da zabrani utakmicu i salje profesionalne srbe u kovilovo da pale baklje i nesto kao negoduju i onda kao ehf nas nepravedno diskvalifikuje, a ispastaju samo nase reprezentativke.....

...odvratno...koja smo mi povracka od drzave...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

i da je vlaa obezbedila sve uslove, juniorke i stab je odlucio da ne igra tu utakmicu jos pre mesec dana....postojali su veliki pritisci sa svih strana....ovo je vadjenje fleka....kao da je vlada nekoga mogla da natera da igra ako nece....doduse vlada nije to ni znala do pre neki dan kad su stavljani pred svrsen cin...ili da izgubimo rezultatom 3:0 ili da ne izgubimo nego nas diskvalifikuju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Mart, 2018, 10:50
....doduse vlada nije to ni znala do pre neki dan kad su stavljani pred svrsen cin...

...kako je mogla da nezna..??..ministarstvo omladine i sporta nezna da se odigrava medjunarodna utakmica u organizaciji evropske federacije...??...da su odmah posle zrebanja (koje je bilo pre 4 meseca) ulozili prigovor/dali predlog da se igra u nekoj od zemalja u okruzenju, cela ova ujdurma je mogla da se izbegne....
Ko se ljuti, uleti mu kruti